DOBRÁ NÁLADA Č. 5

Re: DOBRÁ NÁLADA Č. 5

Příspěvekod Stanley 900 » včera, 18:01

Ty dva a dva stejné snímky jsou tedy skutečný Jpg, focený s Rawem a ten jakoby Raw je malý Jpg náhled,
který je v Rawu a nebo už jde opravdu otevřít ?
Uživatelský avatar
Stanley 900
 
Příspěvky: 9078
Registrován: 22 čer 2012 12:49

Re: DOBRÁ NÁLADA Č. 5

Příspěvekod monikash » včera, 18:29

1. je JPEG z fotoaparátu a 2 je RAW z fotoaparátu. Mám nastavené, ať mi to fotoaparát ukládá v obou formátech.
Uživatelský avatar
monikash
 
Příspěvky: 6049
Registrován: 06 pro 2011 19:21

Re: DOBRÁ NÁLADA Č. 5

Příspěvekod Stanley 900 » včera, 18:49

To ano, ale jestli ten RAW se načte dobře a nebo jenom malý Jpg náhled z něj, jak to dělalo DaVinci v Beta verzi.

S úpravou věku AI vývojáři zapomněli na vlasy :D
Na vojně 1978 a úprava věku, aneb výroba lemurů, ještěrů a strašidel z DaVinci :D
Přílohy
3 - 00000001.jpg
3 - 00000001.jpg (43.83 KiB) Zobrazeno 53 krát
Bez názvu1.jpg
Bez názvu1.jpg (121.07 KiB) Zobrazeno 53 krát
4 - 00000003.jpg
4 - 00000003.jpg (56.52 KiB) Zobrazeno 53 krát
Uživatelský avatar
Stanley 900
 
Příspěvky: 9078
Registrován: 22 čer 2012 12:49

Re: DOBRÁ NÁLADA Č. 5

Příspěvekod monikash » dnes, 06:04

Aneb, jak vojna udělá z chlapce muže. :D

Ne, RAW nevidí vůbec, zobrazí jen prázdný rámeček. Během dne pošlu obrázky, jak to vypadá s a bez češtiny.
Uživatelský avatar
monikash
 
Příspěvky: 6049
Registrován: 06 pro 2011 19:21

Předchozí

Zpět na Kodakem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron