DOBRÁ NÁLADA Č. 5

Re: DOBRÁ NÁLADA Č. 5

Příspěvekod Stanley 900 » dnes, 16:52

Můžeš kromě plošňáků, ohřívat i jídlo :-)
Uživatelský avatar
Stanley 900
 
Příspěvky: 9072
Registrován: 22 čer 2012 12:49

Re: DOBRÁ NÁLADA Č. 5

Příspěvekod Luboš » dnes, 17:16

Moniko stěžovala jsi si na ISO 5000 , Panasonic na ISO 12800.... :D
Přílohy
P1582830_DxO kopie.jpg
P1582830_DxO kopie.jpg (635.37 KiB) Zobrazeno 37 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 560 mm
Čas expozice: 1/800 sec.
Clona: F/9
ISO: 12800
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Flash did not fire, compulsory flash mode
Model: DC-G9
Expoziční program: Priorita clony
Exposure bias: -33/100 EV
Metering mode: Pattern
Luboš
 
Příspěvky: 2871
Registrován: 18 čer 2012 17:57

Re: DOBRÁ NÁLADA Č. 5

Příspěvekod kezic » dnes, 18:00

:D
Přílohy
P1540784_DxO – (1).jpg
P1540784_DxO – (1).jpg (796.94 KiB) Zobrazeno 30 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 108 mm
Čas expozice: 1/500 sec.
Clona: F/2.8
ISO: 640
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Flash did not fire, compulsory flash mode
Model: DMC-FZ300
Expoziční program: Shutter priority
Exposure bias: -33/100 EV
Metering mode: Center-weighted average
kezic
 
Příspěvky: 1078
Registrován: 29 kvě 2012 19:19

Re: DOBRÁ NÁLADA Č. 5

Příspěvekod Luisifer » dnes, 18:12

Stanley 900 píše:Můžeš kromě plošňáků, ohřívat i jídlo :-)



Taky :)

https://youtube.com/shorts/FuP8GNLIuMM
Uživatelský avatar
Luisifer
 
Příspěvky: 4555
Registrován: 05 pro 2011 21:15

Předchozí

Zpět na Kodakem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků