To přeostření je dobré, jde to stihnout i ručně a objektiv co tam má, při ostření dýchá, mění velikost záběru.
Jak to funguje bez mobilu z foťáku ?
Fujinon 18-120 je cinema, parfokální a nedýchá.
Přeostření Af-C se nechá nastavit, rychlost, i doba reakce, aby to nebylo moc rychlé, jako například Lidar.
