Přejít na obsah
od Stanley 900 » dnes, 16:52
od Luboš » dnes, 17:16
od kezic » dnes, 18:00
od Luisifer » dnes, 18:12
Stanley 900 píše:Můžeš kromě plošňáků, ohřívat i jídlo
Zpět na Kodakem
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků