Novinky

Novinky

Příspěvekod anous » 07 led 2014 11:18

Canon oficiálně oznámil Canon EOS M2. Má se jednat o menší vnější vylepšení s důrazem na lepší systém AF - hybridní CMOS AF II , který je u Canon SL1. Údajně 2.3x rychlejší AF s 80% pokrytím. Vestavěné Wi - Fi připojení.
Další věcí je novinka u Sigmy 50mm F/1.4 byl přepracován tak, aby odpovídala vynikající 35mm f/1.4. Znovu se bude jednat Art sérii s SLD sklem a floating focus systémem s novým algoritmem slibující lepší výkon.

Fujifilm přidal nový 56mm F/1.2 R objektiv v kombinaci s APS - C X mount fotoaparátů. Dvě skla jsou s extra - low disperzními prvky a jeden oboustranný asférický optický člen . Použití HT - EBC povlaku na všech površích čoček má výrazně snížit odlesky. K tomu kovový clonový kroužek. Můžeme se těšit na testy, protože to vypadá na kvalitní objektiv.

Canon a Nikon ukázali své vlajkové lodi v možném srovnání. Největší rozdíly jsou v rychlosti a dynamickém rozsahu. Canon má stále výhodu v přesnosti AF , ovládání a rychlosti , ale technologie snímače Nikonu je jednoznačně vyspělejší než Canon.
D4 a jeho možné nekonzistentní vyvážení bílé barvy a to zejména s ohledem na složitý proces nastavení vyvážení. Z testů vyplývá, že Canon byl prostě přesnější , sleduje objekty lépe a má rychlejší záběr. Nabídl mnohem přesnější barvy a lepší vyvážení bílé při snímání ve formátu JPEG.
Nikon D4 střílí neuvěřitelně rychle, produkuje použitelný obraz i při velmi slabém osvětlení, nabízí pozoruhodný dynamický rozsah, nabízí celou řadu ovládacích prvků na zakázku uživatele pro ladění bílé a vyvážení barev co hrdlo ráčí. V základním ISO, Canon 1D X udrží asi 11,5 zastavení dynamického rozsahu , zatímco Nikon D4 téměř 13 ( i když tato výhoda značně klesá, jak se budete pohybovat nahoru ).
Pro většinu odborníků, volba mezi Canon 1D X a Nikon D4 nebude asi volbou vůbec.

Sony Alpha 7R je nová 36.4MP vlajková loď. Vynikající hodnocení celkové kvality obrazu od nejnižší citlivosti ISO 50 až ISO 400. S dost špatným hodnocením na ISO 3200. A7R nemá anti- aliasing filtr na senzoru. 2,4 milionů pixelů OLED elektronického hledáčku. E - mount objektivy pro APS - C formát můžete nastavit ve fotoaparátu tak, aby automaticky ořezal do využitelné zobrazovací plochy těchto objektivů .
A7R má 1,5 snímků za sekundu při snímání s kontinuálním měřením a automatickým ostřením. Zamknout měření a zaměřením se na první snímek, můžete zvýšit rychlost sekvenčního snímání až na 4 snímky Speed ​​Priority Continuous režimu fotoaparátu .
Slib je 10 objektivů systému do konce tohoto roku a nejméně pět další bude následovat v roce 2015. Takže uvidíme jak to bude.

Dalším v řadě je Nocticron 42,5 mm F/1.2 objektiv s optickou stabilizací obrazu pro MFT fotoaparáty, může být nejlepší Micro Four Thirds objektiv v současné době v existenci. S výborně postavenými čočkami v celokovové konstrukci.
Pěkná izolace hloubky ostrosti včetně pěkného bokehu. A cena ta je taky ....

První na světě 50MP střední formát fotoaparátu CMOS senzor.
H5D - 50 model bude nabízet rychlejší rychlost snímání a vyšší výkon ISO. Lepší video ve formátu Phocus a bude k dispozici také s multi- Shot funkce.
Kvality výjimečného high-end image spojeného s Hasselbladem. No tak máme se asi na co těšit a k tomu ještě Phase One.
anous
 
Příspěvky: 381
Registrován: 05 pro 2011 21:31


Re: Novinky

Příspěvekod Hazeliley » 25 čer 2020 10:12

What you guys are just choose at the time when you want needy best writing services but you get something else. I think here are something special for all of others who just wait for these things which are be just selected the most to just getting more.
Hazeliley
 
Příspěvky: 1
Registrován: 25 čer 2020 10:11


Zpět na Novinky a co o nich víme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron