Expozice natáčení zkušenosti

Expozice natáčení zkušenosti

Příspěvekod queenbow » 01 bře 2017 11:00

Ahoj
Pokud se vám líbí fotit a bytí "okusovala" krok do světa barevné fotografie, pak narazíte termín expozice (expozice) a naučit se výpočet parametrů trojúhelníku 3 expozice se dostat fotografií jako standard. Článek vám pomůže pochopit některé základní principy týkající se mechanismu pro fotografickou expozici.

Existují tři faktory, které mají vliv na expozici, nebo jinak ovlivní světlo, aby se snímek, který je rychlost závěrky (rychlost závěrky) Clona (clona) a citlivost (ISO). V osvitu na světlo citlivých materiálů, jako je čidlo ve filmu nebo digitálního fotoaparátu určí na fotografii.

Tento proces je závislá na době expozice a clony uzávěru objektivu. Čas závěrky (nebo známý jako rychlost závěrky) je délka času závěrky fotoaparátu otevřena světla vstupujícího do film nebo senzor (senzor). Clona je velké nebo malé clony membrány v objektivu, jež upraví částku světla, které prochází do snímače fotoaparátu.

Takže pokud otevřete clonu, jak velký (více světla), rychlost závěrky, aby co nejrychleji vyrovnat množství světla na snímač. Naopak, pokud je pomalejší rychlost závěrky (čas, aby světlo do tak senzoru), tím více budete muset zúžit otvor pro udržení dostatečné množství světla.

Všimněte si, že je velký otvor je reprezentován malou postavu, zatímco menší otvor je reprezentována velké množství. Například největší otvor zapsat jako f / 2 nebo f / 2,8, zatímco menší světelnosti f / 8, f / 11. Kromě nastavení množství světla procházejícího objektivem, otvor má také vliv na hloubku ostrosti (hloubku ostrosti) nebo srozumitelnosti. Čím menší zaclonění (f / 16, například) větší jasnosti o (vše ve fotografii, popředí nebo pozadí jsou jasné) a vice versa.

Faktem je, že v automatickém režimu, fotoaparát bude střílet v noci založena především na rychlosti závěrky namísto faktorů, které ovlivňují různé expozice. Problém je, že většina z kamery nejsou správně vypočítat čas potřebný, že rychlost závěrky je zapotřebí pro dosažení světlo vytváří krásný obraz s názvem. Hlavním důvodem je snímač měření kamera noční (velmi slabé světlo) není přesný a efektivní jako den. Takže, noční fotografie od automatickém režimu je do značné míry podexponovaný.
queenbow
 
Příspěvky: 1
Registrován: 18 led 2017 05:52

Re: Expozice natáčení zkušenosti

Příspěvekod josef38 » 01 bře 2017 13:36

Základy fotografování zde ovládá snad každý. Příspěvek je navíc velice špatně přeložen, zřejmě pomocí překladače.
Nevím, proč ho sem někdo vložil, je dost zbytečný??? (y) (y)
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 12029
Registrován: 22 pro 2011 08:37


Zpět na Canonem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník