Ceske RicohForum?

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod josef38 » 28 pro 2018 15:25

MiraM píše:Lasto, prosím tě, smázni tady má překopírovaná fota. Josefe, taky tam jedno máš. Díky kluci. Určitě to chápete ! nechci už na tomto foru ani jednu fotku. Doufám, že jsem žádnou neopomněl smazat. M
České Ricoh Forum…………. (y) M

Miro rád Ti vyhovím, ale nevím kde jsem Tvé foto překopíroval. Napiš alespoň datum.
Jinak, podle mne s odchodem z tohoto vlákna nic nevyřešíš. Správný blb si Tě najde všude, jestliže zůstaneš na Diginefu. Nejlepší je vůbec mu neodpovídat. Vím co píši.
Komunikaci přes SZ jsem na čas zrušil. Chodily mi tam zprávy, které byly jako soukromé zbytečné, ale hlavně jsem byl pohodlný na ně odpovídat a často jsem je i přehlédl.
Kdybys něco potřeboval ryze soukromě, tak piš na můj mail. Adresu určitě znáš. Ahoj a mnoho zdaru! J.
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14814
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod **lasta » 28 pro 2018 15:31

**lasta » před 12 minutami

Edo

Přesunul jsem tvoji OT diskusi s nemocným trollem tam, kam patří. Ten tvůj parťák použil vulgární slova a dehonestující výroky na všechny účastníky diskusí. A to takoveho kalibru, že některé jsem četl poprvé. Naprosto nepochopitelně vulgární a se zvláštním spojením.

Pokračuj v diskusi s ním na tom vlákně a nezatahuj ji sem.
Byl jsi už o to několikrát požádán.

Děkuji za pochopení.

Tvůj blbánek z blbánkova (to je ten nejslušnější výraz který použil, čtou to i děti a je před desátou večer) jak mě někdy tituluje tvůj parťák z diskuze.

Adresa.
https://forum.digineff.cz/viewtopic.php ... 34#p125234
Naposledy upravil **lasta dne 28 pro 2018 16:13, celkově upraveno 2
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod MiraM » 28 pro 2018 16:32

Josefe, je to na straně 3 tohoto Mahlerova vlákna . Díky. Uvidíme se na FB. Jak jsme o tom hovořili. Tady už ne.....Můj soukromý problém se předevčírem vyřešil....ale takový je život (y) Ty víš o co jde.. Je mi jasné, že na Digineffu nemohu jít už na žádné vlákno, nechci jim tam zanést mor a neštovice.
Jsem zvědav které vlákno je teď na řadě...Sigma a Ricoh jsou už v pánu. ;) M
MiraM
 
Příspěvky: 1069
Registrován: 15 říj 2012 17:38

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod **lasta » 28 pro 2018 16:33

pe-pa » dnes, 12:27

Edo, diky! Ale to zu davno z Mnichova neni, jsem zu par mesicu ve meste, kde vyrabeji Audi.... :) A s tim urazenim, ze ja tady jako urazim, to zu s tim dej laskave pokoj! To napis Mirovi do Roznova a ne me!


:P

Nj.
Bylo delší dobu zřejmé, že Josef loví dušičky na FB ...... :D
Aby měl líbítka.. :P
Naposledy upravil **lasta dne 28 pro 2018 16:36, celkově upraveno 1
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod MiraM » 28 pro 2018 16:36

Lasto, jak tohle můžeš říci, musí ti být jasné, že tady to ztratilo smysl. ON se vecpe všude, bude všude cpát dokola pořád ty samé strašné fotky, už popadesáté prvé, stovky banálních a nudných městských zákoutí, street bez nápadu, a možná dvě, tři hezké krajinky ....... A FB je jediné místo, odkud ho můžeš kdykoliv vypakovat. Bohužel fóra na Digineffu se stejně jako Němci neumí bránit nelegálním přistěhovalcům. A proto ty konce. END !!! MiraM
Naposledy upravil MiraM dne 28 pro 2018 16:50, celkově upraveno 2
MiraM
 
Příspěvky: 1069
Registrován: 15 říj 2012 17:38

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod **lasta » 28 pro 2018 16:39

Zeptám se veřejně, ne SZ jak je to zde zvykem .. :D

Kdo požádal admina Camel..o zásah a vyřešení problému Germáského trolla.

Jsem zvědavý jestli se někdo našel.

MiraM
Nečerti se. Je to pravda.

PS miraM
obrana proti trollovi je zde možná a jednoduchá.
Způsob už byl popsán.
A proto se ptám, kdo o to admina požádal.
Zatím žádná po dpověď.

A mě nevadí fotografie, tj každého věc.
Vadí mě sprosté urážky, demagogie dehonestace a pod...

A s tím FB to je dvojsečné, to už poznalo víc lidí, proto je odliv..
Naposledy upravil **lasta dne 28 pro 2018 17:11, celkově upraveno 1
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod josef38 » 28 pro 2018 17:09

Miro smazal jsem zde vše, co jsem smazat dokázal. Není zde z obrázků nic Tvého a zřejmě asi i nic mého. Jistota je kulomet! :lol: :lol:
Tak se měj a ať se na FB daří! Vyhledám si Tě.

P.S.
Můžeš si být jistý, že když se FB řádně přizpůsobíš, tak Tě tam žádný z místních provokatérů obtěžovat nebude. Je už tam více místních a nevšiml jsem si, že by měli podobné problémy, jako se vyskytují tady.
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14814
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod MiraM » 28 pro 2018 17:30

Díky Josefe.
Lasto nežádal jsem admina a už ani žádat nebudu. S těma fotkama máš pravdu, ať si každý dává co chce, ale ať je také tolerantní k druhým.
A ještě dodatek, je zbytečné to prožívat a kazit si náladu. A víš proč se můžeme vykašlat na admina ?? Z toho nejdůležitějšího důvodu :
Vytratila se tady radost a chuť s někým sdílet fotky, a to žádný admin nespraví...A já si prošel zničenou Sigmou, teď zničeným Ricohem a vážně už nemám chuť stát u dalšího zlomyslného vandalizmu, který má jednoho (!!!) společného jmenovatele - Německého občana Mahlera. ;) Ale na Valašsku máme jedno přísloví : Na každé prase se už vaří voda! (pravda a folklór, ne neslušnost). Tož tak. Mejte se tu Ricohácky. :D M
P.S. Už známe i podobu společného jmenovatele....
Naposledy upravil MiraM dne 28 pro 2018 17:42, celkově upraveno 1
MiraM
 
Příspěvky: 1069
Registrován: 15 říj 2012 17:38

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod camel » 28 pro 2018 19:03

Promáznul jsem ty šíleně dlouhé citace - prosím, nepoužívejte je.

Nemám sílu číst Vaše literární díla a posuzovat, kdo co komu a kdo první a víc.
Proto tady apeluji na zdravý rozum - pánové (samozřejmě i dámy, jsou-li zde), buďte tolerantní a nevstupujte do "trollích" debat - fakt to nelze rozklíčovat a budu to mazat.
--
C.
camel
Site Admin
 
Příspěvky: 49
Registrován: 06 zář 2011 18:44

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod josef38 » 28 pro 2018 20:19

Moudrý počin! To nesmyslné "tapetování" bylo víc než trapné. (n)
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14814
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod ODSakEda » 28 pro 2018 20:35

camel píše:Promáznul jsem ty šíleně dlouhé citace - prosím, nepoužívejte je. .....

Dík! ;)
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod MiraM » 28 pro 2018 21:04

Je jen dobře, že tento zásah přišel. Ale přišel pozdě a nevystihl podstatu problému, který sužuje toto vlákno a sužoval a zničil kdysi žijící, dnes již prakticky mrtvou Sigmu......M
MiraM
 
Příspěvky: 1069
Registrován: 15 říj 2012 17:38

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod pe-pa » 28 pro 2018 21:46

Neokecavej a omluv se za to tvoje urazeni! Camel pan, doufam, ze to je v poradku takto kratke. :)

*
Naposledy upravil pe-pa dne 29 pro 2018 14:17, celkově upraveno 1
pe-pa
 
Příspěvky: 2565
Registrován: 09 úno 2015 20:06

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod Jarouš » 28 pro 2018 22:54

Holt nikdo z nás se neukázal býti dostatečným bonzákem, aby upozornil na překračování veškerých norem slušnosti, včetně příslušných paragrafů ohledně kybernetické šikany, už v prvním pololetí r. 2014 ve vlákně Foveon napodruhé. V té době ještě nebylo co rozklíčovávat a vše bylo velmi snadno srozumitelné a v té době dohledatelné. Jak začala první etapa zametání stop (mazání vlastních příspěvků jistým uživatelem, kterážto praxe přetrvala dodnes), pravou skutečnost už znají pouze přímí účastnící, dnes už pamětníci. Přesto by si jeden naivně myslel, že i z nedávné historie by se toho dalo pochopit hodně, jako dokázali pochopit mnozí, kteří celou historii Foveonu neznají...

Ani z historie se nedokážeme poučit, není nám pomoci. Jako by byl ten Mnichov mnohem symboličtější, než se zdá...
Jarouš
 
Příspěvky: 3826
Registrován: 26 kvě 2012 11:32

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod **lasta » 29 pro 2018 01:08

pe-pa píše:pe-pa » včera, 21:46

Neokecavej a omluv se za to tvoje urazeni! Camel pan, doufam, ze to je v poradku takto kratke. :)

*


Není to v pořádku.

MiraM a jarouš.
Máte pravdu. Není vyřešeno dlouhodobé opakované rozbíjení diskusí vulgárními nadávkami, výmysly, pomluvami, zkrátka dehonestací účastníků diskusí německým trollem, přestože je to z diskusí na tomto webu přesvědčivě průkazné a prokázané.

Admin proti vulgárním urážkám pe-pa vůči ostatním účastníkům diskusí již zasahoval dal mu ban a mazal jeho vulgární dehonestující příspěvky, takže o jeho činnosti ví.

Vyřešeno to bude, až účastníci diskusí budou mít jistotu, že se to nebude opakovat. Smaznutí pár příspěvků na poslední straně jedné diskuse ve věci nic neřeší. Je potřeba to řešit rozhodnutím které zajistí klid účastníků diskusí!.


Čekám kdo se ozve, že nahlásil problém urážek, a dehonastace účastníků diskuzí od pe-pa.

Svého času za mnohem menší prohřešky podobného ražení zabanoval Neff a Camel nick Ljuba.
Očekávám stejné řešení a blokaci IP adresy.

Ten kdo má print screen diskusí, např. Hejhulak a další prosim o jejich dodání panu Neffovi a adminovi Camel , buď přes SZ, nebo přes sekci připomínky ke zdejšímu foru či přes toto forum.

https://forum.digineff.cz/viewtopic.php ... 64#p125264

Děkuji.
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod ODSakEda » 29 pro 2018 09:44

**lasta píše: ..... Čekám kdo se ozve, že nahlásil problém urážek, a dehonastace účastníků diskuzí od pe-pa. .....
Ozývám se! (a přitom se nepovažuji za bonzáka 8-) )
Přílohy
Klip_46.jpg
Klip_46.jpg (169.32 KiB) Zobrazeno 5637 krát
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod Jarouš » 29 pro 2018 10:56

Zpráva přečtena až včera, krátce nato se objevila reakce admina tady na Ricohu. Odpověď nemám.
Přílohy
Pokus o nový Foveon.jpg
Pokus o nový Foveon.jpg (305.99 KiB) Zobrazeno 5623 krát
Jarouš
 
Příspěvky: 3826
Registrován: 26 kvě 2012 11:32

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod Pája » 29 pro 2018 11:21

Zůstalo bez reakce.
Paja
Přílohy
Schránka 01.jpg
Schránka 01.jpg (101.31 KiB) Zobrazeno 5613 krát
Pája
 
Příspěvky: 117
Registrován: 02 srp 2015 14:08

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod MiraM » 29 pro 2018 11:38

Eda napsal : Vulgární reakce některých....Měl jsi napsat jmenovitě reakce MiryM. Všem , kromě dotyčného se za ně omlouvám! A všichni víte, že jsem se jich jindy a vůči nikomu nedopustil! Pokud jo, napište. Ale nedivte se, po tom, co jsme všichni zažili na Foveonu, ty sprosté urážky, napadání , jízlivosti, přejmenovávání dotyčného..atd. mně prostě ruply nervy. Koupil jsem skvělý Ricoh, předsádku a nadšeně jsem oživil vlákno.
Bavilo mě to, i když jsem byl sám. Ale potom to začalo nějak žít. A zase objevil ON. Známe to všichni, nejdříve kamarád a sladké řeči, plné pochopení a rad, a končí to nadávkami až žalovatelnými : fašista , nácek a podobně, nemluvě o urážkách typu : čuráčí hlava ( pardon, muselo to zaznít) . A přehrál jsem si v hlavě scénář Foveonu. Jako přes kopírák. Pak mě ruply nervy a prostě jsem ulítl. Moje chyba. Ale chyba je i jinde. Jesliže Camel vymaže jen tapetování, tak je to málo. Vlastně nic. Myslím, že správce, či admin, by měl mít přehled, aspoň rámcový, kde se co děje. Pokud jej to s prominutím nezajímá, pak je to i tady odsouzeno k zániku. Na VŠECH, opakuji VŠECH vláknech se vědělo co se děje na Foveonu, nyní se ví co se děje na Ricohu !! A výsledek ? Sundání pár tapet!!! (y)
Myslel jsem si, že pokud někdo ( je jedno kdo a kde) založí nějakou diskuzní platformu, pak je za něj i částečně odpovědný a aspoň ty největší excesy ohrožující existenci jednotlivých fór dovede eliminovat. Neděje se tak a taky to tak dopadá. Foveon : pe-pa ač majitel páru Foveonů , poté co vlákno zcela paralyzoval, už tam nedává a přesunul se jinde. Sem. A vlákno Ricohu dopadlo a dopadne tak,že tady budou chvíli fotky ze Sony a možná Sigmy, ale protože tady bude sám, přesune se jinde. A historie se bude opakovat. Zdůrazňuji, nejsem purista a proč tady nedávat fotky i z jiných značek, naopak byl bych pro.Ale myslím, že Ricoh by na tomto vlákně být mohl. A protože není ochrany před Trolly,
a na jiné vlákno, ne že bych nechtěl, ale nemohu, abych tam nepřitáhl za sebou nákazu, na Digineffu končím. Je to škoda, ale třeba se situace napraví a bude líp. I když, jak sledu problémy Jarouše a Jardy kterým v jeho snahách fandím, pochybuji o tom.
Promiňte ten román, ale nedalo mi to. A budu rád, když se k němu vyjádříte. Zajímá mě názor VŠECH, kromě jednoho.
Díky M
MiraM
 
Příspěvky: 1069
Registrován: 15 říj 2012 17:38

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod jajakm » 29 pro 2018 11:50

Zasláno 20.11.2018. Urgováno 10.12.2018. Přečteno adminem (camel) 15.12.2018. Do dnešního dne žádná odpověď. Petře (pepa) blahopřeji ti k několikanásobnému vítězství. Holt slušnost se v diskuzním fóru DIGINEFF nevyplácí. Admin (camel) zřejmě upřednostňuje vulgaritu a sprosťáctví před klidnou diskuzí. S tím já nic nenadělám. Jsem už několik měsíců spokojen jinde. Rád bych vkládal fotky a slušně diskutoval i na DIGINEFFOVI, ale za stávající situace mi to nestojí za to.
Jarda

Dodatek 1: Lasto a teď se předveď ty.
Přílohy
CAMEL-1.JPG
CAMEL-1.JPG (149.35 KiB) Zobrazeno 5595 krát
jajakm
 
Příspěvky: 1453
Registrován: 28 zář 2013 18:20

PředchozíDalší

Zpět na Ricohem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron