Ceske RicohForum?

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod Jarouš » 23 pro 2018 18:33

Díky, Edo. Mám i variantu se zábradlím, pro slabší povahy... ;) :D
Přílohy
_SDI5812.jpg
_SDI5812.jpg (1.44 MiB) Zobrazeno 5564 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 13 mm
Čas expozice: 3.2 sec.
Clona: F/8
ISO: 100
Whitebalance: Manuálně
Použití blesku: Ne
Model: SIGMA SD1 Merrill
Expoziční program: Manuální
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Pattern
Jarouš
 
Příspěvky: 3826
Registrován: 26 kvě 2012 11:32

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod pe-pa » 23 pro 2018 18:45

Re: Ceske RicohForum?
od MiraM » 14 pro 2018 13:53
Přestalo mě to samotného bavit....Ale takový je život. Tak z Valašska..dnešní. Dojel jsem na hory nezničitelnou všudyprůcudnou Toyotou, abych sfoukl svíčku tohoto one man vlákna... M

*
Re: Ceske RicohForum?
od MiraM » 19 pro 2018 23:39
Pro pe-pu….Když už dáváš na vlákno Ricohu fotky z něčeho jiného, tak tam aspoň nech exif, nebo to upřesni textem. Kdo se má v tom vyznat!?
Jinak díky za opět slušný příspěvek. Dal mi vzpomenout na idylické časy na Sigmě. M

*

Pro Miru, u meho predesleho cvaku mi reklamujes, ze u nej nejsou zadne informace jako exif atp. a ty sam nyni nasledovne u tech tvych tady nedavas take zadne udaje. Jsou to cvaky z tveho noveho Ricohu, nebo ze Sigmy DP2M, nebo z nejakeho mobilu? Jak se v Tom vyznat?

Predpokladam, ze nebudes argumentovat tim, ze v tomto vlakne Ricoh se tedy jedna generell o cvaky z Ricohu, coz by pak nesedelo k te tve reklamaci u te moji a tyto informace k tem tvym snad tedy doplnis, pripadne k tvym pristim novym cvakum budou jiz pridany? ;)

*
Edo, skotské zlaté je určitě lepší než jakékoliv slámové...takový vinař zase nejsem. Ale Irské zlaté je taky skvělé, i když není slámové....
Jinak, asi je blbost dohadovat se o tom, že když publikuji na vlákně Ricoh, tak tam nebudu psát pod každou fotku Ricoh. Na Sigmě to taky tak bylo. A je mi hrozně nepříjemné v tento pohodový čas odpovídat člověku, který zničil totálně již jedno vlákno, a teď se cpe do dalšího.
Máš Sony a Sigmu, tak co se proboha pořád sereš kam nemáš!? Všem ostatním se omlouvám za vulgarizmy a hezké svátky VŠEM tady v Česku na Moravě a na Slovensku. MiraM


***
Aby ses neprerekl! Jako vdecny prdelkolez a populista prvni tridy, jsi se zase ukazal v Tom nejlepsim svetle krivaka, jake muze jeden tam u vas najit.
Hned ti pookralo, kdyz jsi zjistil, jak se to tady plni temi "tvymi" a jejich cvaky,co? Zu to holt takovou dlouhou prestavku, kdyz nikde v nejakem jinem foru nic vhodneho nenasli, tak sem nekam vkladat nevydrzeli a vyuzili prilezitosti, jak "nenapadne" se sem vplizit..... :lol: :lol: :lol: Od Jardy k doladeni "atmosfery" tradicni cvaky Zlina videt a umrit..... :lol: :lol: :lol:

Kdyz jsi byl tady na Ricohu sam a pobrecival jak se na to tady v te samote vykasles, tak to ti ti tvi "kumpani" utesujicim slovem a nejakym tim cvakem te potesit neprisli. Vyprdli se na tebe! To jsi byl "pritulny" a dokonce i slusny mi tady napsat par slov, co? ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A ted? Ted mas zu zase ramena, abys ty tve "kumpany" neodradil, ze bys mi slusne na mou slusnou otazku odpovedel... To hned populisticky do prdelky lezaje, spoustis ten tvuj pravy Charakter na spacir po namesti vlakna Ricoha....

Odpovidat mi nemusis, vse jsi tady zu vykdakal!!! :lol: :lol: :lol:

A o toto vlakno, co se tyce mne, starost mit nemusis, nemel jsem a nemam to ani v umyslu se sem nastehovat! Vubec do tohoto fora! Pouze jsem reagoval na jeden mail a na tvuj koment; a pak jeste jsem napsal upresnujici odpoved Edovi.

Tot vse! A Miro, tedy Mezi nami devcaty, vsak ty vis co, ze...... :lol: :lol: :lol:

*
A pro celistvost se vsim tim tady vyse a pro navaznost:

Re: Ceske RicohForum?
od MiraM » včera, 19:26
Vystřel odsud Blbe německý....Ten tvůj elaborát nehodlám číst. Na vánoce by ti mohli nadělit trochu slušnosti a rozumu. Zase otravuješ atmosféru, kde se vrtneš. M

*
Demagog non plus Ultra tomu vsemu timto jeho poslednim vytrusem dodal korunu! :lol: :lol: :lol:

*
Naposledy upravil pe-pa dne 29 pro 2018 14:21, celkově upraveno 5
pe-pa
 
Příspěvky: 2565
Registrován: 09 úno 2015 20:06

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod jajakm » 23 pro 2018 19:23

pe-pa píše:Re: Ceske RicohForum?
od MiraM » 14 pro 2018 13:53
Přestalo mě to samotného bavit....Ale takový je život. Tak z Valašska..dnešní. Dojel jsem na hory nezničitelnou všudyprůcudnou Toyotou, abych sfoukl svíčku tohoto one man vlákna... M

*
Re: Ceske RicohForum?
od MiraM » 19 pro 2018 23:39
Pro pe-pu….Když už dáváš na vlákno Ricohu fotky z něčeho jiného, tak tam aspoň nech exif, nebo to upřesni textem. Kdo se má v tom vyznat!?
Jinak díky za opět slušný příspěvek. Dal mi vzpomenout na idylické časy na Sigmě. M

*

Pro Miru, u meho predesleho cvaku mi reklamujes, ze u nej nejsou zadne informace jako exif atp. a ty sam nyni nasledovne u tech tvych tady nedavas take zadne udaje. Jsou to cvaky z tveho noveho Ricohu, nebo ze Sigmy DP2M, nebo z nejakeho mobilu? Jak se v Tom vyznat?

Predpokladam, ze nebudes argumentovat tim, ze v tomto vlakne Ricoh se tedy jedna generell o cvaky z Ricohu, coz by pak nesedelo k te tve reklamaci u te moji a tyto informace k tem tvym snad tedy doplnis, pripadne k tvym pristim novym cvakum budou jiz pridany? ;)

*
Edo, skotské zlaté je určitě lepší než jakékoliv slámové...takový vinař zase nejsem. Ale Irské zlaté je taky skvělé, i když není slámové....
Jinak, asi je blbost dohadovat se o tom, že když publikuji na vlákně Ricoh, tak tam nebudu psát pod každou fotku Ricoh. Na Sigmě to taky tak bylo. A je mi hrozně nepříjemné v tento pohodový čas odpovídat člověku, který zničil totálně již jedno vlákno, a teď se cpe do dalšího.
Máš Sony a Sigmu, tak co se proboha pořád sereš kam nemáš!? Všem ostatním se omlouvám za vulgarizmy a hezké svátky VŠEM tady v Česku na Moravě a na Slovensku. MiraM


***
Aby ses neprerekl! Jako vdecny prdelkolez a populista prvni tridy, jsi se zase ukazal v Tom nejlepsim svetle krivaka, jake muze jeden tam u vas najit.
Hned ti pookralo, kdyz jsi zjistil, jak se to tady plni temi "tvymi" a jejich cvaky,co? Zu to holt takovou dlouhou prestavku, kdyz nikde v nejakem jinem foru nic vhodneho nenasli, tak sem nekam vkladat nevydrzeli a vyuzili prilezitosti, jak "nenapadne" se sem vplizit..... :lol: :lol: :lol: Od Jardy k doladeni "atmosfery" tradicni cvaky Zlina videt a umrit..... :lol: :lol: :lol:

Kdyz jsi byl tady na Ricohu sam a pobrecival jak se na to tady v te samote vykasles, tak to ti ti tvi "kumpani" utesujicim slovem a nejakym tim cvakem te potesit neprisli. Vyprdli se na tebe! To jsi byl "pritulny" a dokonce i slusny mi tady napsat par slov, co? ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A ted? Ted mas zu zase ramena, abys ty tve "kumpany" neodradil, ze bys mi slusne na mou slusnou otazku odpovedel... To hned populisticky do prdelky lezaje, spoustis ten tvuj pravy Charakter na spacir po namesti vlakna Ricoha....

Odpovidat mi nemusis, vse jsi tady zu vykdakal!!! :lol: :lol: :lol:

A o toto vlakno, co se tyce mne, starost mit nemusis, nemel jsem a nemam to ani v umyslu se sem nastehovat! Vubec do tohoto fora! Pouze jsem reagoval na jeden mail a na tvuj koment; a pak jeste jsem napsal upresnujici odpoved Edovi.

Tot vse! A Miro, vsak ty vis co, ze...... :lol: :lol: :lol:

*
jajakm
 
Příspěvky: 1453
Registrován: 28 zář 2013 18:20

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod MiraM » 23 pro 2018 19:26

Vystřel odsud Blbe německý....Ten tvůj elaborát nehodlám číst. Na vánoce by ti mohli nadělit trochu slušnosti a rozumu. Zase otravuješ atmosféru, kde se vrtneš. (y) M
MiraM
 
Příspěvky: 1069
Registrován: 15 říj 2012 17:38

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod pe-pa » 23 pro 2018 19:29

MiraM píše:Vystřel odsud Blbe německý....Ten tvůj elaborát nehodlám číst. Na vánoce by ti mohli nadělit trochu slušnosti a rozumu. Zase otravuješ atmosféru, kde se vrtneš. (y) M


*
No vidis, jak to z tebe nacku a rasisto leze! :lol: :lol: :lol: Holt se nezaprete! :lol: :lol: :lol:

*
Naposledy upravil pe-pa dne 29 pro 2018 14:21, celkově upraveno 1
pe-pa
 
Příspěvky: 2565
Registrován: 09 úno 2015 20:06

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod ODSakEda » 23 pro 2018 19:32

Jarouš píše:Díky, Edo. Mám i variantu se zábradlím, pro slabší povahy... ;) :D
Ještě lepší! (n)
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod ODSakEda » 23 pro 2018 19:36

pe-pa píše:
MiraM píše:Vystřel odsud Blbe německý....Ten tvůj elaborát nehodlám číst. Na vánoce by ti mohli nadělit trochu slušnosti a rozumu. Zase otravuješ atmosféru, kde se vrtneš. (y) M


*
No vidis, jak to z tebe nacku a rasisto leze! :lol: :lol: :lol: Holt se nezaprete! :lol: :lol: :lol:

*

Petře! Prosííím!!!! Vyser se na provokace (y) ... Vánoce jsou svátky klidU, POHODY A POROZUĚMĚNÍ!Tak brzdi. Děkuji
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod **lasta » 23 pro 2018 19:37

Jarouš , jajak, parádní fota.
Jarouši, ten odkaz na heuréku mě dostal.
Tam jsou děsné patoky, .. :D

MiraM foto fajn, Jack také a skotské či irské zlaté.. (n)

Eda se musel probrat z politických komentářů... už se srovnal. Co nemohu změnit, toho si nevšímám, přece... :P

Já ještě k tomu výběru řadím RX...ta se v době prohibice prodávala v lékárnách jako lék. Má stejný postup výroby jako Jack Daniels...i tu zajímavou kouřovou chuť.. (n)

Ale ta fotka vceloviny.. (n)
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod pe-pa » 23 pro 2018 19:40

ODSakEda píše:
pe-pa píše:
MiraM píše:Vystřel odsud Blbe německý....Ten tvůj elaborát nehodlám číst. Na vánoce by ti mohli nadělit trochu slušnosti a rozumu. Zase otravuješ atmosféru, kde se vrtneš. (y) M


*
No vidis, jak to z tebe nacku a rasisto leze! :lol: :lol: :lol: Holt se nezaprete! :lol: :lol: :lol:

*

Petře! Prosííím!!!! Vyser se na provokace (y) ... Vánoce jsou svátky klidU, POHODY A POROZUĚMĚNÍ!Tak brzdi. Děkuji



Edo, nezlob se na mne; zu jak pises, kvuli nejakym svatkum. ;) Nemas to tak nejak pomichane? :lol: :lol: :lol:
pe-pa
 
Příspěvky: 2565
Registrován: 09 úno 2015 20:06

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod **lasta » 23 pro 2018 19:47

Edo, pokračujte v diskusi prosím zde..... děkuji.

https://forum.digineff.cz/viewtopic.php ... 56#p125056
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod **lasta » 23 pro 2018 19:50

Vcelovina..od MiraM se mi velice líbí, jak jsem uvedl výše, proto na ní dám odkaz, aby ji nikdo nemusel zpětně hledat.. (n)

Obrázek
Naposledy upravil **lasta dne 23 pro 2018 20:30, celkově upraveno 1
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod ODSakEda » 23 pro 2018 19:55

**lasta píše:Edo, pokračujte v diskusi prosím zde..... děkuji. https://forum.digineff.cz/viewtopic.php ... 56#p125056
Edo??? :shock: Já ale nechci s Petrem diskutovat... Já ho pouze vyzval, aby brzdil s osočováním zde :evil:
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod **lasta » 23 pro 2018 19:58

Už to je diskuse a pobídka k odpovědi..
Ty jsi diskusi začal tím mudrovánm o středové kompozici snímku,, další byl jen následek tvého počinu....už ti už dochází?
Dej si skotské zlaté.. :P

PS
Mají vinaři ještě hrozny na hlavách?
To by letos mohlo být vynikající.. (n)
Naposledy upravil **lasta dne 23 pro 2018 20:57, celkově upraveno 1
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod ODSakEda » 23 pro 2018 20:08

**lasta píše: .... Mají vinaři ještě hrozny na hlavách? To by letos mohlo být vynikající.. (n)
No, asi myslíš pozdní sběr nebo ledové víno, so je to to, co prošlo mrazem na hlavách viné révy! Aby někdo nemyslel že na hlavách vinaře ;) To nevím, já vinohrad pronajal a stále tady pořádně ani nemrzlo natož sněžilo :(

Víš že jsme i touto diskusí tady OT! (y) Leda by jsi ;) dal nějaký foto hrozný na hlavách pomazaných :lol: z Ricoh 8-)
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod **lasta » 23 pro 2018 20:13

To už jsem dal,,,,nebudu znovu dávat stejné foto.... ;)
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod ODSakEda » 23 pro 2018 20:19

**lasta píše:To už jsem dal,,,,nebudu znovu dávat stejné foto.... ;)
Ty jsi dal svoji fotku??? :shock: Já myslím, že "Včelovina"... je od MirkaM?
MiraM píše:Tak ještě přidám , abych zbaběle neprchl. Slovenská medovina z Brna.....M
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod **lasta » 23 pro 2018 20:28

To je v pořádku, je to od miraM, není má, a není překopírovaná, je na ní jen odkaz na původní umístění, vztahuje se k mému příspěvku výše.
Opravím to, aby si někdo další něco nedomýšlel.. ;)

Měla jen oddělovat hnusné plky patřící do jiného vlákna, viz můj odkaz, ..s mými fotografiemi o kterých jsem psal, má společného jen to, že je z fotoaparátu od firmy Ricoh... ;)

No, nepovedlo se, plky pokračovaly, ale miraM, ty, Jarouš, jajakM a další mají jistě spoustu skoro stejně :P kvalitních fotografií které sem vložíte.. (n)
Naposledy upravil **lasta dne 23 pro 2018 20:43, celkově upraveno 4
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod ODSakEda » 23 pro 2018 20:35

:D
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod MiraM » 23 pro 2018 21:00

Ale konečně to tady žije!!! :D (n) Tak si dám mou oblíbenou Irskou Bushmills Single malt 10. A budu se těšit na Ježíška... :D
PS : To zábradlí se mi moc líbí. M
MiraM
 
Příspěvky: 1069
Registrován: 15 říj 2012 17:38

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod MiraM » 23 pro 2018 21:18

Ještě jsem vylovil něco náladového pro tyto dny ………… Tož mír v duši...…... ;) M
MiraM
 
Příspěvky: 1069
Registrován: 15 říj 2012 17:38

PředchozíDalší

Zpět na Ricohem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků