Ceske RicohForum?

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod **lasta » 14 pro 2018 21:01

josef38 píše:Miro, rozumím Ti. Zachoval jsem se na Leica vláknu podobně.
Ale nezříkám se ho, i když pochybuji, že se situace zlepší. Spíše to vidím opačně. Ať se daří a ozvi se z nového. (n)


Tak to nemá hlavu, patu ani smysl ,,,, :D ..

MiraM
Snímky z chalupy... (n)

Kkdy budou snímky ze širokáče?
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod MiraM » 15 pro 2018 08:06

Lasto, ta chata s Radhoštěm v pozadí je už s předsádkou a jsem jí naprosto nadšen. Jen nevím, co si počnu se Sigmou.... :( M
MiraM
 
Příspěvky: 1069
Registrován: 15 říj 2012 17:38

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod josef38 » 15 pro 2018 09:25

**lasta píše:
josef38 píše:Miro, rozumím Ti. Zachoval jsem se na Leica vláknu podobně.
Ale nezříkám se ho, i když pochybuji, že se situace zlepší. Spíše to vidím opačně. Ať se daří a ozvi se z nového. (n)


Tak to nemá hlavu, patu ani smysl ,,,, :D ..

To neřeš, jednak opět příspěvek nebyl určen tobě a stejně bys ani nepochopil. :lol:
____________________________________
Mira: SZ
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14814
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod **lasta » 15 pro 2018 19:37

MiraM
Chata hezká. Dej něco, kde širokáč umocní atmosféru.. ;)

Josef.
Nemusíš nic psát, každému je jasné co vyvádíš.. :D
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod josef38 » 17 pro 2018 10:49

**lasta píše:Josef.
Nemusíš nic psát, každému je jasné co vyvádíš.. :D

Jseš popleta, ale klidně si ulev, když ti to pomůže! ;)
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14814
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod **lasta » 17 pro 2018 12:24

Ty jsi ublížený, protože ti pan Neff nevyhověl a nedal ti funkci cenzora diskuse, jak jsi ho žádal...
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod josef38 » 17 pro 2018 14:36

No konečně jsi na to přišel, tos mohl napsat hned a nedělat ze sebe zbytečně celou dobu trubku! :lol: :lol:

A tím mládenče opět na delší dobu s tebou končím. Pe-pa ti odkráčel, tak já ti ho nahrazovat nebudu. Najdi si na tvé poťouchlosti někoho jiného. Měj se.
___________________________________________
Snad na závěr neuškodí připomenout tvé ohodnocení jedním člověkem, s kterým jsi se dostal do podobné debaty, s jehož názorem ale bohužel musím souhlasit:

"Hvězdičko,ty jsi u mě zase jidášskej,zlomyslnej,namyšlenej,arogantní a jízlivej zmetek,co jen rád rejpe do druhých a má vždycky pravdu.Na můj slušnej dotaz,když působíš na tolika fotovláknech,proč nedáváš nikdy žádnou fotku Tvá reakce je ve stylu hulváta,neodpovědět a jen nadávat."
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14814
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod pe-pa » 17 pro 2018 17:15

**lasta píše:Ty jsi ublížený, protože ti pan Neff nevyhověl a nedal ti funkci cenzora diskuse, jak jsi ho žádal...


Ne, ze bych Sem chodil; to zu vubec a davno ne! Ale Dostal jsem zpravu od jednoho (jednoho?) meho priznivce tady, ktery tem par dobrakum vsechno co o mne tady natrousili, nepapa.... Hm. to urcite nekteri cumi na drat, co? :lol: Holt i takovi se jeste v republice ( ve foru zde) vyskytuji! (n) (n) (n)


Presne to bych od toho "rovnaka" Josefa cekal!!!! A jak se tim i potvrzuje, ze to je podvratak prvni tridy a krivak, ktery se tady nikdy nezaprel a timto tady i ted nezapre! To by si pan Neff dal extra zmrsenou ves do kozichu!!!! Prej by chtel vsem ukazat... jaka to je zkurvena povaha... funkci cenzora ve fotu!!!!!! Boze, boze.... to beha v Cechach podvrataku..... Takovej starej prdola z Davle a podivejme, co ten prdihvizd by jeste ted nechtel delat... Pana Dulezityho..... jo, tak leda kulovy! Je videt, ze pan Neff zna tady kazdyho, hlavne takovy jako je Josef....:lol: :lol: :lol:

A uz mi dejte zase pokoj..... ;) :lol: :lol: :lol:

*
Naposledy upravil pe-pa dne 29 pro 2018 14:23, celkově upraveno 1
pe-pa
 
Příspěvky: 2565
Registrován: 09 úno 2015 20:06

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod ODSakEda » 17 pro 2018 18:57

:shock: ... :(
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod MiraM » 19 pro 2018 23:34

Tak ještě přidám , abych zbaběle neprchl. Slovenská medovina z Brna.....M
MiraM
 
Příspěvky: 1069
Registrován: 15 říj 2012 17:38

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod MiraM » 19 pro 2018 23:39

Pro pe-pu….Když už dáváš na vlákno Ricohu fotky z něčeho jiného, tak tam aspoň nech exif, nebo to upřesni textem. Kdo se má v tom vyznat!?
Jinak díky za opět slušný příspěvek. Dal mi vzpomenout na idylické časy na Sigmě. :) M
MiraM
 
Příspěvky: 1069
Registrován: 15 říj 2012 17:38

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod +++++ » 20 pro 2018 07:58

:D
Naposledy upravil +++++ dne 27 pro 2018 16:00, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
+++++
 
Příspěvky: 31
Registrován: 17 kvě 2014 20:24

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod pe-pa » 21 pro 2018 11:17

Pro Miru, tak tedy ta fotka nahore je cvaknuta Sigmou SD9, stoji to v ocislovani fotky po me konecne uprave pod tou fotkou. A kdyz zu jsem tady, tak prikladam jednu cvaknutou se Sony A 6000 s nasazenym Samyangem 12/2 na clonu F6,3.

*
Naposledy upravil pe-pa dne 29 pro 2018 14:23, celkově upraveno 1
pe-pa
 
Příspěvky: 2565
Registrován: 09 úno 2015 20:06

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod **lasta » 22 pro 2018 08:49

MiraM

Včelovina.. (n)

Parádní foto, perfektní hřejivá atmosféra medu.. musím se ale přiznat, že jsem ji ještě neochutnal... ;)
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod ODSakEda » 22 pro 2018 09:12

**lasta píše:MiraM Včelovina.. (n) Parádní foto, perfektní hřejivá atmosféra medu.. musím se ale přiznat, že jsem ji ještě neochutnal... ;)
Jojo, připojuji se (n) Horší atmosféra je z rozblátěné cesty a za pozinkovaným plotem stavební materiál i "krásné" el. vedení u následující fotky :( Navíc s horizontem uprostřed a perspektivou konce cesty taky skoro uprostřed...
(Středová kompozice se to jmenuje? Neříkám, že je zakázané, ale jdeli to trochu vyexcentrovat, tak proč to neudělat? a tak vkusněji! a né jak 99% mas s mobilama. Ty masy navíc nejen fotí, ale i točí video! :shock: , i krajiny(!), na výšku :lol: ... Já su na sebe naštvanej na středvou kompozici i když se to (ne)povede ideálně z jedoucího hopsajícího auta ;) Tam se to dá pochopit - u takovejch momentek, za takových podmínek, ne? :? Ale aspoň se snažím aspoň dodatečně - výřezem, posunout pohled jinam, excentričtěji!!! 8-) )
Fotku nedávám :( , páč nemám žádnej Ricoh ;)
Mistr se doufám neurazí ukázkou výřezu úpravy z jeho cvaku?:
Přílohy
DSC01718_1edit.jpg
DSC01718_1edit.jpg (523.18 KiB) Zobrazeno 5600 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 0 mm
Čas expozice: 1/250 sec.
Clona: F/0
ISO: 100
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Flash did not fire, compulsory flash mode
Model: ILCE-6000
Expoziční program: Priorita clony
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Pattern
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod **lasta » 22 pro 2018 10:45

Eda
Tys také nepil medovinu a já myslel, že jsem výjimka.

Když zkusím Jack Daniels s medem, bude to stejné, ví to někdo?.. ;)
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod MiraM » 22 pro 2018 11:08

Lasto, Daniels s medem !? (y) Proboha.....Civilizace se fakt hroutí. Jako by jsi dal do Plzně panáka sirupu...Brrr. Ale na Slovensku jsem se s tím už setkal. Jen šlo o Šariš. A k té medovině ...Nic moc. Znám lepší nápoje. Např. ten Daniels, ale opravdu bez medu !!!!!! Hezké svátky kluci. Všem a bez výjimky. (n) (n) (n) M
MiraM
 
Příspěvky: 1069
Registrován: 15 říj 2012 17:38

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod ODSakEda » 22 pro 2018 11:16

**lasta píše:Eda
Tys také nepil medovinu a já myslel, že jsem výjimka.

Když zkusím Jack Daniels s medem, bude to stejné, ví to někdo?.. ;)

Nepil, já raději slámové víno, nebo pravou Pálavu a když už sladké, pak raději RC Colu - poslední colový nápoj na světě bez umělého sladidla..., ale s cukrem! 8-) )
A med patří do čaje (ne do horkého!) nebo děckám na chleba s máslem :) (ne miminům! - rozpouští jim zuby co jsou ještě skoro bez skloviny)
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod pe-pa » 22 pro 2018 11:37

Edo, to neni zadna stredova kompozice, ale perspektivni s dominantou predevsim cesty, plotu a kontrasu z tmaveho popredi do svetleho maleho "stredu( stromy)s koncem plotu" vzadu .... ;)

Takze tou tvou "napravou" a zesvetlenim stinu v popredi, jak to ma byt podle tebe spravne jsi tu kompozici zlikvidoval a fotku tak na zahozeni upravil.... :(

*
A tady na tomto cvaku to je tribodova kompozice; konec plotu, levy horni roh, spicka toho baraku a perspektivni smer strechy na svetly domecek vytahu na strese baraku vzadu vpravo. ;)

*
Naposledy upravil pe-pa dne 22 pro 2018 12:00, celkově upraveno 9
pe-pa
 
Příspěvky: 2565
Registrován: 09 úno 2015 20:06

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod MiraM » 22 pro 2018 11:42

Edo, jsem konzervativní (i volič, a asi někoho naštvu, ale i když volím ODS, tak uznávám i Kalouska, který na rozdíl od teho nášho premiéra, nebyl nikdy obviněn. Neodpustil jsem si to :D :D ) Mám rád Rýnský ryzlink, a rakouské veltlíny. A pivo. A karibské rumy, Giny....Tož tak, asi teď vypadám jako závislák. ;) Ale abych byl i pozitivní, tož temu premiérovi toho panáka sirupu do Plzně přeji. Stejně mu to z dotací zapaltíme my!!! :D Ale mějme svátky raději nepolitické.....M
MiraM
 
Příspěvky: 1069
Registrován: 15 říj 2012 17:38

PředchozíDalší

Zpět na Ricohem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků