7d mark II + Sigma 17-50 f/2.8

7d mark II + Sigma 17-50 f/2.8

Příspěvekod MeCool » 27 pro 2016 16:16

Ahoj, dobrý den všem

Rád bych se vás zeptal, zda-li tu má někdo výše zmíněnou sestavu, nebo aspoň někoho zná, kdo to používá. PROTOŽE! Ten objektiv 17-50 od sigmy už vlastním a jako uživatel 600D bych chtěl updatenout na 7d mark ii, ale na amerických fórech jsem se dočetl, že s daným objektivem NELZE ostřit. Dost mě to zaskočilo a od koupě odradilo, a proto se Vás teď ptám, jestli o tom něco nevíte. Sám jsem se dočetl, že je potřeba jiný čip v objektivu, ale nepředpokládám, že by mi to někdo v sigmě dokázal vyřešit.

Stačilo by mi klidně i potvrzení, že tento set takto používáte a nemáte s tím problémy, abych věděl, že to byl jen problém třeba nějaké série objektivů nebo jen nějakého regionu dovozu...

Děkuji předem za odpověď

MeCool
MeCool
 
Příspěvky: 2
Registrován: 27 pro 2016 16:11

Re: 7d mark II + Sigma 17-50 f/2.8

Příspěvekod habanr » 30 pro 2016 08:07

Absolvoval jsem také přechod na 7D mark ii a se starší sigmou 70-300 jsem měl problémy s ostřením - ozýval se jen bzukot ostřícího motorku a neostřil. Problémy jsou i s nejnovějšími objektivy Sigma Art, které neumí na nových Canonech spolehlivě ostřit. Po této zkušenosti sem se rozhodl kupovat jen objektivy Canon, z dlouhodobého hlediska je podle mého názoru nákup objektivu třetích stran vždy prodělečné.
habanr
 
Příspěvky: 1
Registrován: 30 pro 2016 06:23

Re: 7d mark II + Sigma 17-50 f/2.8

Příspěvekod MeCool » 30 pro 2016 16:58

Jasně, já to kupoval na tu 600D a chtěl jsem nejdřív nakoupit červený kroužky a teprv jít dál, ale ta 600 by to už chudák blbě zvládala a po 7d mark II se mi už dýl sbíhají sliny... Já si ten objektiv prostě vemu někam, kde tu 7d2 nabízej a poprosím je o vyzkoušení... Ono to bude nejjednodušší a budu si jistý.

Přesto děkuji, že jste napsal!

MeCool
MeCool
 
Příspěvky: 2
Registrován: 27 pro 2016 16:11


Zpět na Canonem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků