Kompakt G 12

Kompakt G 12

Příspěvekod vydavatel » 11 zář 2011 08:31

Ahoj všem, hodlám zakoupit G12 a tak mě zajímá, kde má nějaké ty mezery :D . Kladů je jistě dost a dost, ale s čím nejste vy, již uživatelé, spokojeni? To je to co mě zajímá...
vydavatel
 
Příspěvky: 2
Registrován: 11 zář 2011 08:27

Re: Kompakt G 12

Příspěvekod Klipik » 12 zář 2011 08:37

Mám sice G11 ale ty "mezery" budou stejné. Tlačítka na zadní straně jsou nahusto a dost často si před expozicí stisknu
"menu" vpravo dole těsně u hrany foťáku a pak nefotím ale měním nastavení :cry: Když jsem ho půjčil manželce tak se jí to také 2x stalo a přenastavila si rozlišení na 640x480 a fotky byly tak sotva na web. Takže ve velikosti rukou to nebude.
Pak mi po roce odešel roler, v záruce to sice bezproblémů opravili, ale v ten moment na dovolené jsem skončil s režimy AV i TV,
protože měnit clonu nebo čas v těchto režimech lze jen a pouze rolerem. No a nakonec pozor na režim záměna barev. Zkoušel jsem si ten režim a moc se mi líbilo jak zaměnil červenou barvu za zelenou. Pak ho opustil a dávno zapomněl. No a když jsem potřeboval po delší době natočit video, přepnul jsem na video a natočil si ho se zaměněnými barvami. Bylo to sice moje blbost a na displeji byla ikonka, ale nepředpokládal jsem že si to foťák i po půl roce a spoustě zapnutí i vypnutí pamatuje. Prostě s těmi "hračičkovskými" režimy si nehrát a vše vrátit zpět a na tlačítka pozor jsou holt moc blízko u sebe a docela citlivý ;) Jinak chvála se nepožadovala takže si ji nechám pro jiný dotaz :D .
Klipik
 
Příspěvky: 1
Registrován: 12 zář 2011 08:19

Re: Kompakt G 12

Příspěvekod odklizec » 12 zář 2011 08:46

Potencialni problem muze byt rychlost kontinualniho rezimu, ktery je v plnem rozliseni jen kolem 2fps. To je bohuzel vice mene stejne u vsech fotaku, s cipem jako ma G12 (Sony 10MP 1/1.7"). Je to limitace toho cipu. S95 dokonce zvlada jen necely 1fps, coz je bud omezeno schvalne nebo proste zbytek HW nestiha. Takze pokud uvazujes o rychlem drive rezimu, tak zase zapomen ;)
odklizec
 
Příspěvky: 34
Registrován: 11 zář 2011 14:47

Re: Kompakt G 12

Příspěvekod ZdenekM » 12 zář 2011 21:55

Já mám jen G10, ale zrovna zvažují Olympus XZ1, ale jen kvůli světelnosti. Jinak jsem byl spokojen.
ZdenekM
 
Příspěvky: 6
Registrován: 10 zář 2011 18:13

Re: Kompakt G 12

Příspěvekod tneck » 04 pro 2011 08:00

Mám ještě G7 byla/je moc fajn, ale taky jsem kvůli světelnosti přešel na LX3 a nyní, od května, na XZ-1 a mohu vřele doporučit. Fotí skvěle.
tneck
 
Příspěvky: 4
Registrován: 12 zář 2011 07:38

Re: Kompakt G 12

Příspěvekod drivers1122 » 28 led 2015 06:56

Ne, dle mého názoru nelze o znatelně vyšší kvalitě snímků hovořit. Automatická optimalizace jasu Vám pouze zkusí softwarově změnit jas snímku, tzn. ikdyž si nastavíte kompenzaci do -, foťák Vám to dle nastavení intenzity je schopen vrátit k nule. Mám vypnuté obě.
You can easily check out our best quality cvoice book exam dumps prepare you well for the real comptia security+ You can also get success in real exam of ccnp routing and switching - pass4-sure with the quality www.goucher.edu
drivers1122
 
Příspěvky: 1
Registrován: 28 led 2015 06:54


Zpět na Canonem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron