Co plánují vývojáři m4/3 systému

Co plánují vývojáři m4/3 systému

Příspěvekod bob222 » 06 pro 2011 07:42

Tak si dovolím vytvoriť vlákno podobné tomu aké bolo na fotografovani.cz.
Prosím skúsme pokračovať a trochu aj fantazírovať, čo by sme chceli a čo je alebo nie je možné.
Čo napríklad čakáte od GH-3? Bude pokračovať miniaturizácia á la G-3? Dajú tam novší hľadáčik ako v nex-7?
P.S. Spätná editácia je proste parádna vec!!! Chybička sa opraví a človek nie je za vola. Bravo pán Neff!
Fotím E-600 + EPL-1 + Zeiss ikonta + IXUS 500 + Casio + N95 + EOS 500D + všetko možné
bob222
 
Příspěvky: 10
Registrován: 12 zář 2011 06:22

Re: Co plánují vývojáři m4/3 systému

Příspěvekod kolega » 08 pro 2011 10:52

No bobe222, co plánují vývojáři našeho mikrosystému třeba na příští rok je částečně známé. Já osobně se těším na uvedení těch avizovaných světelných skel panasonic 12-35mm/2,8 a 35-100/2,8. O to druhé mám docela zájem. Ohniska prvního mám pokryté penými skly.

Add hledáček: Integrovat kvalitní EVF do těla je asi problém, zejména s místem. Vždy to je něco za něco. (mě například tenhle výměnný systém, EVF do sáněk, vyhovuje). Ale kdyby se povedlo umístit EVF do levého rohu nad displej, podobně jak to má SONY NEX-7, asi by mi to nevadilo. Ale co by to odneslo? Třeba v těle nového GX1 je tam blesk a kam s ním? U toho Sonniho provedení tohle řešení odneslo použití standardních sáněk pro blesk a mají tam nějakou miniaturizovanou verzi sáněk. Třeba u GX1 by mi abcence sáněk nevadila, kdyby tam byl takový hledáček, ale u PENíků bych sáňky neoželel.
"Všecko jde, jen se musí chtít a vědět jak na to"
Uživatelský avatar
kolega
 
Příspěvky: 647
Registrován: 12 zář 2011 07:34
Bydliště: na horách

Re: Co plánují vývojáři m4/3 systému

Příspěvekod Pepi1 » 12 dub 2016 16:40

Moc rád sleduji vývoj m4/3systému,v prodeji se jim určitě vede lépe jak zrcadlovkám.
Pepi1
 
Příspěvky: 3
Registrován: 12 dub 2016 16:08


Zpět na Mirrorles a vše kolem něho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků