Výběr fotobatohu

Výběr fotobatohu

Příspěvekod Nery » 06 srp 2012 21:57

Zdravím, snažím se už druhý den na netu najít nějaký vyhovující fotobatoh, jsem z nabídky mírně omráčen, žádný se mi úplně nelíbí a už mě bolí hlava :-)

Co potřebuji :
-Velikost cca 50x30x30
-Prostor na 50D+100mm macro+jeden universál (18-135 nebo takněco, ten ještě vybírám) + blesk a drobné příslušenství
-Co největší oddělený prostor pro osobní věci(mikina,bunda,rukavice,jídlo,několik krabiček na hmyz,pinzety,líh atd)
-Rychlý přístup k foťáku z boku
-Kapsa na notebook (v mém případě camelbag)

Moc se mi líbí provedení KATA D-3N1-33, ale má zbytečně velký prostor pro fotovybavení a moc malý prostor pro osobní věci, Také si nejsem jist pohodlností zádového"polstrování"u této řady...přecijen chci to používat především jako expediční malé zavazadlo do tropů...tahat to ve dne v noci na tůrách...existuje ještě něco podobného s fakt pohodlnými zády?

Vím, že mi nezbude než někam zajít a vyzkoušet osobně, ale každá rada potěší...dík.
Nery
 
Příspěvky: 1
Registrován: 05 srp 2012 12:31

Re: Výběr fotobatohu

Příspěvekod Mila_xl » 09 srp 2012 12:28

Ono opravdu záleží na požadavcích na velikost, co sebou chce ten či onen nosit, a tak, takže žádná rada nebude ta pravá, no ale když už - já mám Kata Bumblebee B-210, není moc velkej a stačí mi. Je teda pravda, že když táhnu tele, tak ho dávám do horní části místo oblečení. Jo a výborně se nosí, má perfektně polstrovaný záda (aspoň na moje je to super :-) ).
Mila_xl
 
Příspěvky: 134
Registrován: 23 led 2012 12:57

Re: Výběr fotobatohu

Příspěvekod glaxy » 28 úno 2015 13:58

Děkuji kouknu na to..
a co Sigma 30mm f/1,4 DC HSM Art vs ten novější Canon ?
thank to share this post.............!!!!!!!!!!!!! :idea:
Are you interested in Testking cscs test itil? Get our self paced ptcb practice test ccna and passguideitil study packages to pass your without any difficulty in www.usuhs.mil lsat.
glaxy
 
Příspěvky: 1
Registrován: 28 úno 2015 13:55


Zpět na Se zrcadlovkou na vážno

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron