Příspěvky pusche, josefa38 a lasty.

Re: Příspěvky pusche, josefa38 a lasty.

Příspěvekod josef38 » 05 srp 2014 07:10

Ljuba píše:Do doby, než pan Ondřej Neff smaže moderátory Ljuba a pusch (4x odeslána S.Z., email), mají v "Mojí" CHALOUPCE prostor pro diskuzi a příspěvky tady a teď pánové pusch, josef38 a lasta, který ukradl název Chaloupky a založil ji jako svou:
viewtopic.php?f=33&t=852

Nepřeji si, abyste psali jinam do CHALOUPKY, než tady, jinak bude smazáno vše, pokud nebudu odhlášena jako moderátor. Pak se již nikdy neukážu a urážet si můžete jak je libo.

Chaloupka byla původně založena Marcelou W. ve starém vlákně a byla jsem tam uvedena jako moderátorka - je to tedy moje Chaloupka a podle toho se chovejte jako hosté.
Smazala jsem všechny své příspěvky a mažu všechny příspěvky které se týkají mé osoby včetně reakcí.


Prozatím vystupujete jako puberťáci, kteří babě Jaze ukradli perníčky s celou chalupou a ještě chtějí být za to pochváleni.

Tady Vám to, pánové, mazat nebudu - tak si ulevte. Jinde máte k dnešnímu dni a hodině konec do doby, než budu smazána jako moderátorka.

Pro kontrolu shlédnutí vkládám foto:

:o
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14814
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: Příspěvky pusche, josefa38 a lasty.

Příspěvekod josef38 » 07 srp 2014 13:44

Ljuba píše:http://www.fotografovani.cz/cz/forum/tema-1175759-chaloupka-baby-jagy-16/

Babské vlákno odedávna, pak pro nedobře fotící a dnes "dámám příbuzným" - dnes se jednotlivci říká gay.

Užívejte si tohoto ukradeného vlákna a postupujte cílevědomě (n) (n) (n) :


Re: CHALOUPKA 115 - Jedeme dál "v novém kabátě"

Příspěvekod pusch » dnes, 21:11
Vše se v dobré obrátilo, děkuji za podporu, valím do očištěné chaloupky (n)
už nemusím trpně koukat na zvrhlost kolegů moderátorů.
Baba vyletěla komínem :D
tak to v pohádkách chodí a je to dobře :lol: :lol: :lol:
U sousedů je ježidědek a na toho snad dojde v příštím kole ;)
______________________________________________________


Re: CHALOUPKA 114 - Jedeme dál "v novém kabátě".

Příspěvekod pusch » před 57 minutami
S plnil se mi po krutých bojích sen ;)
jsem z toho unaven... trochu jen 8-)

P.S.
Proč jste smazali urážky proti mě a proti svým zásadám nemazání tady s oslovením "Ljubo":
viewtopic.php?f=33&t=852
Snad jste poznali, že jsem pod tím nickem R. Svoboda nebyla já (?). Psala jsem vám emaily (josef38, pusch) - férově a neměla jsem potřebu urážet veřejně jako vy - omluvu nečekám... A mohla bych také dát to, co jste psali vy mně, nejsem stejného ražení.

A kolik to četlo lidí, dnes již nepřijdou a nebudou vědět, že jste smazali na výše uvedeném vlákně urážky, nařknutí s oslovením Ljubo - dojem zůstává a vaše reakce v podobě omluvy nikde. Pan O. Neff ví.

Josefe - uctivá poklona, ručičku líbám - pan Neff nedoporučoval reakci na jeho zprávu..??? ufff, styděla bych se být tebou i puschem. Sama jsem panu Neffovi psala několikrát o zbavení moderátorství a vyhověl mi. Tak ho za to převez na druhý břeh i s dětičkami, ať pozná s kým má tu čest.

Hmmm, moc jste mě zklamali.
Juro, ty obzvlášť...
Do svého vlákna psát nebudu - mám jen jedny nervy, ale zamyslete se nad sebou - nemáte na to, abyste si založili vlastní vlákno?
Pozvala jsem vás do CHALOUPKY před lety jako své hosty a dopadlo to takhle...v životě jsem nezažila větší zradu a podraz!
Jestli máte trošku cti, tak odejděte a postavte se na své vlastní nohy a neparazitujte.

P.S.
Můj nick byl při zakládání CHALOUPKY babajaga, předešlý witch, kopretina53, teď - Ljuba. NIKDY jsem neměla potřebu psát neférově pod několika nicky.
Dovedete si představít, že byste vyhnali z TNČ máka, předtím Páju? To chce fakt "hnůj" v srdci. Díky vám za vše Styďte se, jestli ještě víte proč a máte kousek svědomí.

P.S.1
Puschi, divoké peřeje smetou toho, kdo CHALOUPKU ukradl...mlýny melou pomalu, ale...přeji jen vše dobré, necítím zášť, jen je mi z toho všeho smutno.

A jestli se během let v Chaloupce dělo to či ono, bylo to jen škádlení - s TNČ byla Chaloupka pořád v dobrém vztahu.
Ty jsi, puschi, ještě plaval po moři...Nesnaž se o "abilismus" - jsou XY svědků, kteří dokáží, že CHALOUPKA byla rádoby "odnoží" TNČ a baba Jaga byl můj nick.

P.S.2
Vyhledat si "úryvky" diskuze CHALOUPKY není pro nikoho problém, to tě neopravňuje k jejímu vlastnictví.

:o
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14814
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: Příspěvky pusche, josefa38 a lasty.

Příspěvekod josef38 » 08 srp 2014 07:02

Ljuba píše:Zajímavé počteníčko:
viewtopic.php?f=42&t=853

Jestli jste opravdu někdu onu dámu z tohoto vlákna vyháněl, třeba i SMSkou, telefonicky, nebo meilem, nebo i jakýmkloliv jiným náznakem, tak se prosím přiznejte. Nerad bych totiž nadále žil v bludu, že odešla sama a to jen proto, že byla zbavena svého moderátorství, jak se k tomu i sama doznala.
( výňatek z předchozího odkazu )

"Nepřeji si, abyste psali jinam do CHALOUPKY, než tady, jinak bude smazáno vše, pokud nebudu odhlášena jako moderátor. Pak se již nikdy neukážu a urážet si můžete jak je libo."

Kdyby se však rozhodla vrátit, budu ten první, kdo jí zde přivítá a budu dbát toho, aby jí zde nikdo ani vlásek na její hlavičce nepokřivil!
Jinak se u mne se zlou potáže! :evil:
_______________________________________________________________________________________________________________________________

Josefe,

žiješ v bludu - o zbavení moderátorství jsem žádala p. O. Neffa po smazání svých všech příspěků a reakcí na ně (pro čistotu vlákna - jiný úmysl nebyl, jen úklid dokonalý beze stop po mém působení) již v červnu - reakce nebyla.

Pak jsem zase po měsíci, kdy mi nešel net, vstoupila na své vlákno s novou nadějí a důvěrou v pokračování, usmíření. Za maličkost - připomenutí, že moderátorství bylo třeba, kdy se tady vyskytovaly nicky, co nevhodně napadaly, spamovaly - a teď si nedám servítek - lasta byl mezi nimi!!! - jste se do mě "obuli".

Pak jsem znovu požádala p. Neffa o vymazání moderátorů a bylo mi vyhověno.

Jestli mě někdo vyháněl? TNČ jste opustili po neshodách, odhodlali jste se odejít a poté okupovat odedávna dámské vlákno, kde byli posílání špatní fotografové (opakuji se) -- Chaloupka, zlikvidovat mě a i ostatní příznivce...

Juro, přiznej veřejně, jak jsi mě podporoval SZ, emaily a chtěl jsi založit své nové vlákno s názvem XY...mlčím, do toho musíš sám, nejsem bonzák, soukromé zprávy nezveřejňuji. Jen netuším, proč jsi toto vše provedl.

A že chceš zlikvidovat ježidědka z vedlejšího vlákna? Legrace, recese, nebo fakt???


Pánové, znovu opakuji, ve vláknu lasty někdo smazal urážky vůči mě za nějakého R. Svobodu - viděli, četli - omluva nebude???

Mno, kdo mě zná, tak ví...Alespoň se josef38 a pusch ukázali v pravém světle - podle sebe soudím tebe...

:o
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14814
Registrován: 22 pro 2011 08:37


Zpět na CHALOUPKA babyjagy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků