Toto nemusíte číst 445 Pokračování na vlastním...

Moderátoři: MakB, TNČ moderátoři

Re: Toto nemusíte číst 445 Pokračování na vlastním...

Příspěvekod MakB » 30 led 2018 22:29

Be*ci :lol: :lol: myslím, že právě u vás byla zima zatím mírnější než tady, určitě to kvete i na Moravě :) .
Přílohy
kočičák2.jpg
kočičák2.jpg (1.07 MiB) Zobrazeno 4058 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 85 mm
Čas expozice: 1/400 sec.
Clona: F/7.1
ISO: 100
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Flash did not fire, compulsory flash mode
Model: Canon EOS 7D Mark II
Expoziční program: Shutter priority
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Center-weighted average
MakB
 
Příspěvky: 2322
Registrován: 12 zář 2011 08:11

Re: Toto nemusíte číst 445 Pokračování na vlastním...

Příspěvekod ruby52 » 01 úno 2018 16:23

Hoj, žádnej art, umění, jen a jen zápisky z cest ...

https://youtu.be/Q6C76KYaA6I
Vladimír
Uživatelský avatar
ruby52
 
Příspěvky: 9681
Registrován: 05 pro 2011 23:14
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Toto nemusíte číst 445 Pokračování na vlastním...

Příspěvekod MakB » 02 úno 2018 20:17

ruby52 píše:Hoj, žádnej art, umění, jen a jen zápisky z cest ...

https://youtu.be/Q6C76KYaA6I


Pěkné, ani tam nemusím (n) .

https://www.youtube.com/watch?v=9acVGFrDfEI
Přílohy
ulice23.jpg
ulice23.jpg (1.07 MiB) Zobrazeno 3957 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 12.5 mm
Čas expozice: 1/200 sec.
Clona: F/2
ISO: 100
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Flash did not fire, compulsory flash mode
Model: Canon PowerShot G1 X Mark II
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Center-weighted average
MakB
 
Příspěvky: 2322
Registrován: 12 zář 2011 08:11

Re: Toto nemusíte číst 445 Pokračování na vlastním...

Příspěvekod bilbo » 03 úno 2018 17:25

Bohumile, není to dokonalé! K celkové atmosféře chybí ten správný odér rybího trhu. :lol: Škoda, že obrazový záznam nedokáže ten smrad zachytit. Bylo by to méně kouzelné, ale o to realističtější. ;)
Přílohy
Loupeživá letka.jpg
Loupeživá letka.jpg (642.37 KiB) Zobrazeno 3917 krát
bilbo
 
Příspěvky: 454
Registrován: 05 pro 2011 21:53

Re: Toto nemusíte číst 445 Pokračování na vlastním...

Příspěvekod ODSakEda » 03 úno 2018 19:12

"pěknej" bordel :lol: (n) Tedýýý ti místní to tak nevidí, neb nic jiného ani nepoznali :(

I když! - ani bohatství ani pořádek ani vyspělé bydlení a technika a vše na čudlík a na elektriku ještě nemusí učinit každého štastným! Zas nemusí platit inkaso, pojištění, podávat daňové přiznání, na STK atd. atd. atd. atd. ... :? Nemá internet a nerozčilují se hned nad Trumpem hned nad Putinem nebo tím malým tlustým šiknoočkem taky s prstem na čudlíku od atomovek... Nevědomost nejen o takové jaderné hrozbě, dělá lidi štastnějšími. Stejnak neví nikdo, např. co Zemi může již zítra trefit z vesmíru! ;) Ba ani kdy kde spadne komu na hlavu tuna neshořelého satelitu... :shock: Nebo kdo vás sejme na silnicích, nebo i doma nepřepadne!
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Toto nemusíte číst 445 Pokračování na vlastním...

Příspěvekod ruby52 » 04 úno 2018 06:38

Máku,
cosi podobného jsem zažil mnoga ljéta tomu nazad ve Frunze , nynější Biškek.....hlavním městě Kyrgyzstánu.
Vladimír
Uživatelský avatar
ruby52
 
Příspěvky: 9681
Registrován: 05 pro 2011 23:14
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Toto nemusíte číst 445 Pokračování na vlastním...

Příspěvekod ruby52 » 04 úno 2018 21:21

Celý tento tejden jsem sekal latinu, uvařil, poklidil, vyšel na nás týdenní úklid, tak jsem zametl a umyl schody.
Oplatilo se, máma mě za odměnu a slušné chování vzala na vejlet do blízkého okolí ....

https://youtu.be/BiUBu6wcCdg
Vladimír
Uživatelský avatar
ruby52
 
Příspěvky: 9681
Registrován: 05 pro 2011 23:14
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Toto nemusíte číst 445 Pokračování na vlastním...

Příspěvekod witch1 » 06 úno 2018 02:38

MakB píše:Be*ci :lol: :lol: myslím, že právě u vás byla zima zatím mírnější než tady, určitě to kvete i na Moravě :) .

Máčku, konečně jsi zaostřil jinam ;) .
witch1
 
Příspěvky: 141
Registrován: 11 bře 2017 00:58

Re: Toto nemusíte číst 445 Pokračování na vlastním...

Příspěvekod witch1 » 06 úno 2018 02:39

MakB píše:
ruby52 píše:Hoj, žádnej art, umění, jen a jen zápisky z cest ...

https://youtu.be/Q6C76KYaA6I


Pěkné, ani tam nemusím (n) .

https://www.youtube.com/watch?v=9acVGFrDfEI

SUPER :) .
witch1
 
Příspěvky: 141
Registrován: 11 bře 2017 00:58

Re: Toto nemusíte číst 445 Pokračování na vlastním...

Příspěvekod witch1 » 06 úno 2018 02:41

bilbo píše:Bohumile, není to dokonalé! K celkové atmosféře chybí ten správný odér rybího trhu. :lol: Škoda, že obrazový záznam nedokáže ten smrad zachytit. Bylo by to méně kouzelné, ale o to realističtější. ;)


Docela dementní komentář.
witch1
 
Příspěvky: 141
Registrován: 11 bře 2017 00:58

Re: Toto nemusíte číst 445 Pokračování na vlastním...

Příspěvekod ruby52 » 06 úno 2018 13:19

Vladimír
Uživatelský avatar
ruby52
 
Příspěvky: 9681
Registrován: 05 pro 2011 23:14
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Toto nemusíte číst 445 Pokračování na vlastním...

Příspěvekod kalous » 06 úno 2018 14:18

Ruby, pěkný video i dobrej střih. :) (n) (n)
Uživatelský avatar
kalous
 
Příspěvky: 2041
Registrován: 09 pro 2011 09:44

Re: Toto nemusíte číst 445 Pokračování na vlastním...

Příspěvekod ruby52 » 06 úno 2018 15:00

kalous píše:Ruby, ......

dík ;)
Vladimír
Uživatelský avatar
ruby52
 
Příspěvky: 9681
Registrován: 05 pro 2011 23:14
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Toto nemusíte číst 445 Pokračování na vlastním...

Příspěvekod ruby52 » 06 úno 2018 19:19

ŽIVĚ: Falcon Heavy (Demo mise)

https://www.youtube.com/watch?v=YiQB1Ul_fuU
Vladimír
Uživatelský avatar
ruby52
 
Příspěvky: 9681
Registrován: 05 pro 2011 23:14
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Toto nemusíte číst 445 Pokračování na vlastním...

Příspěvekod bilbo » 06 úno 2018 21:39

Milá Babo Jago, přikládám definici DEMENCE z tetičky Wiky.
:o
"Ústředními příznaky demence je progresivní deteriorace rozumových schopností a změny osobnosti. Nejčasněji bývá postižena krátkodobá, později i dlouhodobá paměť, porušen je také úsudek a časoprostorová orientace, včetně ostatních kognitivních schopností, jakými je pozornost, schopnost komunikace, abstraktní myšlení a rozpoznávací funkce. Osobnost nemocného se postupně rozpadá, četné obtíže pro něj představují i běžné každodenní činnosti a jeho společenská role, pacient zapomíná již naučené úkony, jakými je oblékání, příprava jídla a hygiena, ztrácí své osobní věci, bloudí ve svém bydlišti. Tyto projevy velmi často doprovázejí i poruchy nálady, nezvyklé chování, nebo epizodické stavy zmatenosti (delirium) s hrozbou pádu. V případě afektivních poruch jsou nejčastějšími deprese, úzkost a apatie, zřídkavé ovšem nejsou ani euforie, mánie, či tzv. moria (rozjařené, nicméně velmi nevhodné chování, obtěžování, plané vtipkování, zlomyslnost)."

Nevím, nevím, kdo z nás dvou je této definici blíže? :?: (y) ;) :roll: :lol:
bilbo
 
Příspěvky: 454
Registrován: 05 pro 2011 21:53

Re: Toto nemusíte číst 445 Pokračování na vlastním...

Příspěvekod MakB » 06 úno 2018 21:59

ruby52 píše:ŽIVĚ: Falcon Heavy (Demo mise)

https://www.youtube.com/watch?v=YiQB1Ul_fuU


Tak to byla pecka (n) (n)
MakB
 
Příspěvky: 2322
Registrován: 12 zář 2011 08:11

Re: Toto nemusíte číst 445 Pokračování na vlastním...

Příspěvekod ruby52 » 06 úno 2018 22:01

povídej mi vo tom .... (n) (n)
Vladimír
Uživatelský avatar
ruby52
 
Příspěvky: 9681
Registrován: 05 pro 2011 23:14
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Toto nemusíte číst 445 Pokračování na vlastním...

Příspěvekod ODSakEda » 06 úno 2018 22:13

ruby52 píše:ŽIVĚ: Falcon Heavy (Demo mise)

https://www.youtube.com/watch?v=YiQB1Ul_fuU

No to je ale blbost, zejména ta animace s tím autem, navíc se starým kabriem..., dobré leda pro snílky a pro malý děcka... Jo a pro naivní akcionáře... :lol:

Musk, dle mě, není jen vizionář... Musk je hlavně velkej marketingovej hráč! Slibotechna... Neustále tahal z lidí zálohy a výrobu auta roky neuastále odkládat a namísto něj jen samé animace a jediný prototip na který se stály fronty jenna svezení...

Hlavně zblbnout masy - jak tam řvou dodaly taky uměle do tohoto videa..., a udělat Giga kšeft, ale jen pro sebe... A po mě potopa a do hrobu exekutor nechodí :lol:

Ale jooo, pro mě za mě, ať si dělá kdo chce co chce, hlavně ať mi nespadnou shora díly na hlavu a můj dvůr a rodinu. :evil: Naposledy to reálně nyní hrozí tuším od číské stanice nebo satelitu? :evil:

Navíc tam udělaj na orbitu takovej bordel, že se mi brzo odmlčí i TV satelity jak se to vše sešrotuje a ještě víc rozmělní na nesledovatelné drobné množství :(

Pak už neopustí Zemi bezpečně nic! :evil:
Naposledy upravil ODSakEda dne 06 úno 2018 22:17, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Toto nemusíte číst 445 Pokračování na vlastním...

Příspěvekod ODSakEda » 06 úno 2018 22:15

bilbo píše:Milá Babo Jago, přikládám definici DEMENCE z tetičky Wiky.
:o
"Ústředními příznaky demence je progresivní deteriorace rozumových schopností a změny osobnosti. Nejčasněji bývá postižena krátkodobá, později i dlouhodobá paměť, porušen je také úsudek a časoprostorová orientace, včetně ostatních kognitivních schopností, jakými je pozornost, schopnost komunikace, abstraktní myšlení a rozpoznávací funkce. Osobnost nemocného se postupně rozpadá, četné obtíže pro něj představují i běžné každodenní činnosti a jeho společenská role, pacient zapomíná již naučené úkony, jakými je oblékání, příprava jídla a hygiena, ztrácí své osobní věci, bloudí ve svém bydlišti. Tyto projevy velmi často doprovázejí i poruchy nálady, nezvyklé chování, nebo epizodické stavy zmatenosti (delirium) s hrozbou pádu. V případě afektivních poruch jsou nejčastějšími deprese, úzkost a apatie, zřídkavé ovšem nejsou ani euforie, mánie, či tzv. moria (rozjařené, nicméně velmi nevhodné chování, obtěžování, plané vtipkování, zlomyslnost)."

Nevím, nevím, kdo z nás dvou je této definici blíže? :?: (y) ;) :roll: :lol:


Bla bla bla výmluva a jen osobní invektiva :evil: (y) Prostě Tvoje poznámka, jinak k vynikající dokumentární fotce, o pachu ryb..., byla nejapná :( .
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Toto nemusíte číst 445 Pokračování na vlastním...

Příspěvekod bilbo » 07 úno 2018 12:29

Edo, Edo,


já jsem se domníval, že jako ODSák jsi taky pravičák, demokrat a svobodomyslný člověk. ;) Jak vidím, tuze jsem se mýlil. (y)

K poznámce BJ. Cílem reportážní fotografie, nebo videa je co nejautentičtější zachycení a vykreslení zaznamenané situace. Bez toho smradu, který se celým tržištěm line, to působí velmi romanticky, až kýčovitě. Takový idealistický (neomarxistický) pohled může vyhovovat zase jen cestovkám a reklamním agenturám (srovnal bys to s Muskem?), ne turistům, kterým potom i přes důkladné umytí smrdí podrážky bot (i koberečky v autě) ještě týden. Taková realita je sice tkzv. politicky nekorektní, ale pravdivá. Tudíž podle baby a Edy je pravdivá poznámka dementní? :?:

Ke zlomové události v dějinách vesmírného výzkumu vypuštěním rakety Falkon Heavy, přispěl ze všech nejvíce právě Elon Musk. Nejen, že do projektu vrazil vlastní myšlenky a peníze, ale v neposlední řadě riskoval i svoji věrohodnost. A že tam místo betonového bloku naložil Teslu včetně řidiče jenom dokládá, že i přes vážné téma má smysl pro humor a nápady malého kluka. To je na něm právě to výjimečné, neboť věkem totiž obvykle roste vážnost, ale současně se vytrácí i fantazie a nápady. (y) To tam měl naložit betonový blok ve tvaru Ameriky, nebo s logem ODS? :?:
Bez Musků by jsi asi nefotil z jedoucího auta digitálním foťákem, neboť oni byli, jsou a budou hybatelé technologického vývoje. (n)

Zdraví tě ODSák Bilbo
bilbo
 
Příspěvky: 454
Registrován: 05 pro 2011 21:53

PředchozíDalší

Zpět na Toto nemusíte číst

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků