Webináře v období "homeofficů"

Moderátor: Antonin.Charvat

Webináře v období "homeofficů"

Příspěvekod Wiroza » 20 říj 2020 19:37

Nevím jestli jste si všimli,ale díky Covidu bylo zrušeno :shock: poměrně mnoho zajímavých seminářů u FotoŠkoda, Megapixel. Chtěl jsem se zeptat zda-li nevíte jestli někdo v tomto období "homeofficů" pořádá webináře na podobné témata jako v tomto fóru? (n)
Děkuji za odpovědi.
Wiroza

Re: Webináře v období "homeofficů"

Příspěvekod ODSakEda » 20 říj 2020 21:01

webináře??? :shock: To je ale češtinářský patvar :(
ODSakEda

Příspěvekod fotoPetrS » 21 říj 2020 09:21

Nedávno jsem se zúčastnil EIZO-webináře na téma „Aby barvy na monitoru seděly“ a byl jsem překvapen kolik užitečných informací jsem se v poměrně krátké době dozvěděl. Myslím, že budou mít brzo další.
fotoPetrS

Příspěvekod Antonin.Charvat » 22 říj 2020 20:34

To: "Wiroza"

ano, jak zmínil již "fotoPetrS", tak EIZO skutečně začalo vysílat pro zájemce o zpracování fotografií na monitorech tzv. "webináře" - tedy semináře "online".
Dosud odvysílalo pro fotografy již dva webináře na téma, jak postupovat při nastavování monitoru určenému pro zpracování fotografie a jak postupovat při "sladění" monitoru s tiskárnou při využití programu QCM (Quick Color Match) - který je produktem firem Adobe, CANON, EPSON a EIZO.
Na 5. listopadu se chystá vysílání v pořadí již třetího webináře na téma "Když barvy na monitoru nesedí s tiskem" - tedy sladění monitoru s tiskem obecně - bez využití aplikace QCM.
Budou zmíněny nejen obecné postupy, ale i postupy určené "na míru" pro monitory EIZO, které disponují nástroji umožňující tuto jinak složitou úlohu řešit poměrně rychle a navíc i efektivně - tedy s dobrými praktickými výsledky.

Zaregistrovat se může každý zájemce jednoduše např. na tomto odkazu:
https://register.gotowebinar.com/register/7782002862747419660
Moderátor tohoto diskuzního fóra
Antonín Charvát
Antonin.Charvat

Zpět na Vše kolem zobrazování fotografií na monitorech