Lehký a kvalitní kompakt

Lehký a kvalitní kompakt

Příspěvekod livot » 22 říj 2012 19:34

Ahoj, mohl bych poprosit o radu ? Pro pokusy o leteckou fotografii z RC modelu hledam co nejlehci kompakt s co nejkvalitnejsim vystupem, za rozumnou cenu :) Jednalo by se o krajinky a asi bych uprednostnil znacku Canon ale to neni podminkou...
Budu vdecny za kazdou radu nebo zkusenost.
livot
 
Příspěvky: 5
Registrován: 22 říj 2012 19:11

Re: Lehký a kvalitní kompakt

Příspěvekod krži » 22 říj 2012 20:49

dost zalezi co je rozumna cena? 5k 10k 15k 20k ?
krži
 
Příspěvky: 136
Registrován: 03 led 2012 15:31

Re: Lehký a kvalitní kompakt

Příspěvekod livot » 22 říj 2012 21:14

rekneme do 10k, za 5 asi nic moc nebude... Dalkove ovladani by asi melo jit pripojit ke vsemu, ze ?
livot
 
Příspěvky: 5
Registrován: 22 říj 2012 19:11

Re: Lehký a kvalitní kompakt

Příspěvekod Dafik » 23 říj 2012 09:15

Ke některým kompaktům se dá přikoupit dálková spoušť. Pochybuji ale, že dálková spoušt s parametry ovladače TV bude schopná ovládat foťák na RC modelu. To bude chtít spíš kompakt s intervalovým snímáním. Jinak mi přijde zbytečný požadavek na výslednou kvalitu fotky. Neboť již to, že se bude fotit z RC modelu dost zhorší výsledek. Navíc dražší kompakty bývají kovové a větší, což jde proti požadavku na váhu a velikost. Já bych si na takové pokusy koupil nejlevnější plasťák, který bude mít intervalové snímání a slušné video.
Dafik
 
Příspěvky: 114
Registrován: 12 zář 2011 14:00

Re: Lehký a kvalitní kompakt

Příspěvekod livot » 23 říj 2012 17:48

Dafik : proc by melo kvalitu fotky zhorsit to, ze je focena z RC modelu ? Pokud budu fotit dostatecne kratkym casem, nebudou vadit ani pripadne vibrace modelu.
Jinak nejlevnejsi bezdratove radiove spouste maji dosah min. 100m ve volnem terenu. Ale jeste by tu mohla byt moznost pouzit wi-fi...
Jinak kazdopadne uprednostnim kvalitu optiky pri jeste prijatelne vaze. Idealem by se mi jevil Canon G12 ( 11,10,.. ) ma ale 350 gramu + neco malo na ovladani...
Uvital bych i nejake zkusenosti ( co do kvality vystupu ) od majitelu minikompaktu...
livot
 
Příspěvky: 5
Registrován: 22 říj 2012 19:11

Re: Lehký a kvalitní kompakt

Příspěvekod Lobo » 05 dub 2013 14:45

Prosim o pomoc z vyberem :) Ktery vybrat? Olympus XZ-10,XZ1 Olympus,Nikon Coolpix P330,SONY CyberShot DSC-RX100 .Chci kvalitni fotky prirody,pamatek,zvirat...fotim hlavne bez zoomu,hodne casto v seru,za tmy,videa chci taky kvalitni kdyz uz obcas je parkrat natocim,vybral jsem ty 4 protoze chci fotak do kapsy,libi se mi oled displej u olympusu,pac zrejme barevne bude mnohem lepsi nez ty lcd,rozhodne vetsi fotaky nechci..diky moc
Lobo
 
Příspěvky: 1
Registrován: 05 dub 2013 14:29


Zpět na S kompaktem na vážno

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron