CD koupené s foťákem - PHOTOfunSTUDIO

CD koupené s foťákem - PHOTOfunSTUDIO

Příspěvekod janas3 » 17 lis 2012 12:11

Ahoj,
omylem a hlavně vlastní hloupostí jsem zlikvidoval CD s programy, které jsou přiloženy při nákup UZ Panasonic FZ150. Teď potřebuji reinstalovat počítač, a konkrétně PHOTOfunSTUDIO mi docela chybí. Foťák i se záručákem mám, ale CD mi k tomu nikdo nové nedá. Pokud ho někdo nepotřebuje, rád ho odkoupím. Nebo nevíte o nějakém odkazu, kde by šel stáhnout ? Nebo kdyby ho někdo mohl poslat třeba mailem (nevím, jak je velký)... Je to myslím freeware, takže by se stažením neměl být žádný problém.
Děkuji
janas3
 
Příspěvky: 12
Registrován: 21 říj 2012 08:26

Re: CD koupené s foťákem - PHOTOfunSTUDIO

Příspěvekod Beda » 17 lis 2012 12:47

Beda
 
Příspěvky: 135
Registrován: 10 zář 2011 17:13

Re: CD koupené s foťákem - PHOTOfunSTUDIO

Příspěvekod janas3 » 17 lis 2012 13:07

Děkuji, ale tímto odkazem stáhnu a nainstaluji nějaký download manager, který už dál nestáhne nic... Takže to bohužel nefunguje.
janas3
 
Příspěvky: 12
Registrován: 21 říj 2012 08:26

Re: CD koupené s foťákem - PHOTOfunSTUDIO

Příspěvekod Beda » 17 lis 2012 13:58

Tak napis do Panasonicu, urcite poradi... :roll:
Beda
 
Příspěvky: 135
Registrován: 10 zář 2011 17:13

Re: CD koupené s foťákem - PHOTOfunSTUDIO

Příspěvekod **lasta » 17 lis 2012 14:49

Beda píše:Tak napis do Panasonicu, urcite poradi... :roll:


Beda alias BMX...trochu od věci, že?.... :lol:


janas3

Stáhni to zde:
http://www.uloz.to/hledej?q=PHOTOfunSTUDIO

Na cinty Bmx alias Beda se vyprdni... :)
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: CD koupené s foťákem - PHOTOfunSTUDIO

Příspěvekod Beda » 17 lis 2012 15:21

nejchytrejsi muze bejt jen jeden... :lol: :lol:
Beda
 
Příspěvky: 135
Registrován: 10 zář 2011 17:13

Re: CD koupené s foťákem - PHOTOfunSTUDIO

Příspěvekod **lasta » 17 lis 2012 15:28

Beda píše:nejchytrejsi muze bejt jen jeden... :lol: :lol:



Co naděláš... :)
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: CD koupené s foťákem - PHOTOfunSTUDIO

Příspěvekod janas3 » 17 lis 2012 15:33

¨To **lasta :
Děkuji , ale na www.ulozto jsou všchno jenom nějaké osobní fotky, to už jsem zkoušel včera.... Já jsem samozřejmě před tím, než jsem se tady zeptal zkoušel hledat sám, ale nic jsem nenašel.
janas3
 
Příspěvky: 12
Registrován: 21 říj 2012 08:26

Re: CD koupené s foťákem - PHOTOfunSTUDIO

Příspěvekod **lasta » 17 lis 2012 17:41

janas3 píše:¨To **lasta :
Děkuji , ale na http://www.ulozto jsou všchno jenom nějaké osobní fotky, to už jsem zkoušel včera.... Já jsem samozřejmě před tím, než jsem se tady zeptal zkoušel hledat sám, ale nic jsem nenašel.


Aha. Jestli si Panasonic svůj výtvor tak urputně blokuje, tak jak ho získat je zde nepublikovatelné. Ale nejsnažší cesta je pro tebe obrátit se na sekci Panasonic a požádat některého člena, aby ti poslal svůj disk s číslem.. ;)
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: CD koupené s foťákem - PHOTOfunSTUDIO

Příspěvekod janas3 » 17 lis 2012 20:57

Žádné číslo u CD neexistuje, je to software dodávaný na CD každému majiteli aparátu Panasonic a myslím, že tím pádem je to freeware. Určitě nechci a ani nehledám žádné číslo, aktivaci atd. To Photofunstudio se jen spustí, myslím že jako majitel Panáka to víš stejně dobře jako já .
Já jsem majitelem FZ150, koupeného před několika týdny v normálním obchodě, mám účtenku, záručák atd.,jenže je mi k ničemu,protože se nejedná o žádnou vadu, ale o moji chybu. Jak už jsem psal, vlastní hloupostí jsem přišel o instalačku a pokouším se ji nahradit. Za chyby se samozřejmě platí, takže hledám někoho, kdo mi to CD buď prodá, nebo poradí jak to znovu získat. Možná někteří zkušenější používají dokonalejší software, tento nikdy nepoužijí a proto jsem se obrátil na tuto komunitu.
janas3
 
Příspěvky: 12
Registrován: 21 říj 2012 08:26

Re: CD koupené s foťákem - PHOTOfunSTUDIO

Příspěvekod **lasta » 18 lis 2012 00:01

janas3 píše:Žádné číslo u CD neexistuje, je to software dodávaný na CD každému majiteli aparátu Panasonic a myslím, že tím pádem je to freeware. Určitě nechci a ani nehledám žádné číslo, aktivaci atd. To Photofunstudio se jen spustí, myslím že jako majitel Panáka to víš stejně dobře jako já .
Já jsem majitelem FZ150, koupeného před několika týdny v normálním obchodě, mám účtenku, záručák atd.,jenže je mi k ničemu,protože se nejedná o žádnou vadu, ale o moji chybu. Jak už jsem psal, vlastní hloupostí jsem přišel o instalačku a pokouším se ji nahradit. Za chyby se samozřejmě platí, takže hledám někoho, kdo mi to CD buď prodá, nebo poradí jak to znovu získat. Možná někteří zkušenější používají dokonalejší software, tento nikdy nepoužijí a proto jsem se obrátil na tuto komunitu.


je to trochu jinak, ale co už

Mrkni sem... ;)

http://www.panasonic.ru/support/downloa ... ION_ID=262
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: CD koupené s foťákem - PHOTOfunSTUDIO

Příspěvekod janas3 » 16 pro 2012 11:51

Děkuji, moc jsi mi pomohl, sám jsem to nedokázal najít - a to jsem se opravdu hodně snažil. Opravdu máš přehled :)
Přeji krásné vánoce.
janas3
 
Příspěvky: 12
Registrován: 21 říj 2012 08:26

Re: CD koupené s foťákem - PHOTOfunSTUDIO

Příspěvekod hnoor0011 » 06 úno 2016 11:57

Nebo nevíte o nějakém odkazu, kde by šel stáhnout ? Nebo kdyby ho někdo mohl poslat třeba mailem (nevím, jak je velký)... Je to myslím freeware, takže by se stažením neměl být žádný problém.
hnoor0011
 
Příspěvky: 1
Registrován: 09 pro 2015 09:58


Zpět na Panasonicem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků