Stránka 1 z 1

Fotíme s Jarynem

PříspěvekNapsal: 22 čer 2012 21:31
od Jaryn
Tak jsem si založil svoje vlákno :mrgreen:

Re: Fotíme s Jarynem

PříspěvekNapsal: 23 čer 2012 10:30
od kolega
A o čem by měl být tohle tvé vlákno? Zde budou jako fotky z focení s tebou? Dej tomu nějakou svolu představu o co by mělo jít :mrgreen:

Re: Fotíme s Jarynem

PříspěvekNapsal: 23 čer 2012 19:08
od Jaryn
Kolego, kdyžmůže být fotíme Sonym, proč by nemohlo být fotíme s Jarynem ? Asi tak . Tedy recese.

Re: Fotíme s Jarynem

PříspěvekNapsal: 24 čer 2012 08:40
od kolega
Jaryne, ještě že pro svém cvakání po Praze nepoužíváš stativ, to by ses nedoplatil, viz článek . Také o tom byla reportáž na TV Nova. Chytla se toho i pirátská strana a už už pořádá protestní akci. Je to krásný obrázek o aroganci, chamtivosti, přerostlém egu a pod., prostě nenažranosti lidí, kteří se "dostali" na radnice. A to je bohužel jev obecný .... i na naší obecní radnici podobné týpky lze nalést (y).

Re: Fotíme s Jarynem

PříspěvekNapsal: 24 čer 2012 13:20
od Jaryn
Kolego, stativ sice nepoužívám, ale co když zpotlatní i ty, kterým se netřesou ruce nebo mají cvakátka s účinnou stabilizací. Včera byl v Olomouci maraton. Nejezdily ani travaje č 4, jen autobus X, který jel 3 zastávky, zbytek jsem musel pěšky. Ta mě napadlo, že by se mohly zavést i chozenky za využívání chodníkú. Fota přihodím až doma večer.

Re: Fotíme s Jarynem

PříspěvekNapsal: 24 čer 2012 18:28
od kolega
Tak to aby si měl Jaryne oči na šťopkách, až budeš zase v Praze foti, co kdyby se někde vynořil nějaký podivný policista, a chtěl pokutu :mrgreen:. Kam tohle všechno směřuje ... uklidňuje mně, že to včecko už za půl roku skončí (n) ... přece :mrgreen:

Jinak abych založení tohoto vlákna trochu oslavil, vložím snímek dnes čerstvě pořízený, šel jsem cvaknout na kopec divoce roztoucí právě kvetoucí lilie. Při tom jsem k mému potěšení zjistil, že se jejich kolonie utěšeně rozrůstá, bylo jich tam v tom malinčí mnohem více, než loni. Ale je také možné, že jsem tam letos byl prostě jen včas, ještě před "nájezdem" cibulek lilií chtivých lidí :mrgreen:

Re: Fotíme s Jarynem

PříspěvekNapsal: 24 čer 2012 22:52
od Jaryn
Kolego, v Olomouci jsou sice přísní policajti, ale stativy u foťáků snad ještě nevadí. Přihazuji pár fotek z olomouckého maratonu, kde jsem se nachomejtl jaksi náhodou, když jsem potřeboval přesunout své hmoty jinam. Trefil jsem se na začátek a zrovna při návratu na konec závodu :)

Re: Fotíme s Jarynem

PříspěvekNapsal: 24 čer 2012 22:54
od Jaryn
A dnes, druhý den po závodu, perfektně vše uklizeno (n)

Re: Fotíme s Jarynem

PříspěvekNapsal: 24 čer 2012 23:03
od Jaryn
Ještě vyhlídkový balón, který se nad závodem vznášel.

Re: Fotíme s Jarynem

PříspěvekNapsal: 25 čer 2012 18:05
od kolega
Jaryne, Olomouc je jistě krásné město. I zastupitelstvo zřejmě město řídí ku spokojenosti občanů města, jak dokumentují tvé snímky. ... Já tu mám "jinou" architekturu:

Re: Fotíme s Jarynem

PříspěvekNapsal: 25 čer 2012 19:58
od Jaryn
Straka, ale žádná Pražanda, nýbrž ze zapadlého venkova, poměrně daleko od obydlí a pěkně oražená :mrgreen: Od té doby raději klíče a mobil pořádně zatížím, aby mi to některá straka neodnesla někde do houští, kde bych se zřejmě ani nedostal. Čmajzla alespoň zápalky. Ale z takové straky aby měl jeden strach, aby někde něco nezapálila :mrgreen: Jak vidno zříti, ani na moravském venkově nejsou žádní burani, jak se mnozí Pražáci domnívají. Dokonce i straky tu máme velmi civilizované :D
Foto z mého archívu.

Re: Fotíme s Jarynem

PříspěvekNapsal: 25 čer 2012 20:13
od Jaryn
A když už jsem tady a brouzdám archivem z roku 2007, přihodím nějaká makra. Vše ještě z FZ7.

Re: Fotíme s Jarynem

PříspěvekNapsal: 25 čer 2012 20:36
od Jaryn
A ještě pár hmyzáků.

Re: Fotíme s Jarynem

PříspěvekNapsal: 26 čer 2012 00:22
od karcer
Ta straka je libová :mrgreen:
Komu volala? Ještě že nesekla foťák :)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2