Virtální fotoklub

Virtální fotoklub

Příspěvekod pohnan » 16 úno 2012 08:56

Přeji pěkný den,

napadla mě taková věc, možná je to blbost, ale obecně mě chybí taková ta možnost fyzické účasti v nějakém fotoklubu. Jelikož mívám čas spíše po večerech, v rozumné dojezdové vzdálenosti o žádném fotoklubu ani nevím a tak mě napadla taková náhrada. Uznávám, že diskuze na fyzickou fotografií je něco jiného, ale ....

Mám možnost jednoduchých stránek, včetně domény a webhostingu. Rád bych pak zdarma poskytnul tento prostor pro pár podobně zaměřených jedinců, kteří by mohli vkládat fotografie, napsat k nim jednoduchý popis atd. Členové by si mohli svoje foto komentovat (nyní je možnost otevřená všem), případně psát blog, mít svůj profil atd. (náměty na rozšíření klidně uvítám). Nejedná se o klasickou fotogalerii.

Pokuď někoho z Vás tato možnost zaujala tak kontakt a stránky (zatím základní nastavení) jsou na:

http://www.fotobod.cz

, pokud ne, omlouvám se za zbytečný příspěvek.

Radek
pohnan
 
Příspěvky: 3
Registrován: 16 úno 2012 08:53

Re: Virtální fotoklub

Příspěvekod eltazar » 21 bře 2012 11:21

ahoj,

nápad určitě dobrý, sám se třeba přidám - otázka zní, jestli to má v době photoextractu apod. "online fotoklubů" vůbec cenu. ano, můžou se tam sejít lidi tady z DN, což je určitě fajn, ale nevidím v tom nic nového, než co už je dávno jinde a dobře zavedeno.

nicméně nechci tvůj nápad potápět ani nijak sabotovat :) pokud to pošlape, bude to jen dobře.
eltazar
 
Příspěvky: 6
Registrován: 31 led 2012 16:56

Re: Virtální fotoklub

Příspěvekod pohnan » 21 bře 2012 11:31

Ahoj a děkuji za příspěvek.
Ano máš částečně pravdu. Myšlenka je však trochu jiná, než "otevřené" weby. Rád bych našel spíše pokročilejší a aktivní jedince. Počet členů by byl omezen. Tj. nejedná se o nějakou hromadnou akci, ale opravdu spíše o princip klasického fotoklubu trošku "přetaveného" do dnešní doby.

Radek
pohnan
 
Příspěvky: 3
Registrován: 16 úno 2012 08:53


Zpět na Šeptáme do duté vrby

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků