Připomínky k zdejšímu fóru

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod dluhos » 07 úno 2012 22:50

admine, další hovado
dluhos
 
Příspěvky: 232
Registrován: 10 zář 2011 09:18

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod Avionik » 09 úno 2012 11:33

A už je to tade zase , admine, odfukni ho.penzista
Uživatelský avatar
Avionik
 
Příspěvky: 2907
Registrován: 10 zář 2011 19:08
Bydliště: Olomouc

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod karcer » 10 bře 2012 00:56

Dobrý den
Je to trošku nepodstatné ale zdejší "klasický" smail se tak nějak divně mračí :arrow: :)
Mohl by jste ho pane admin vyměnit za normálního ? Dííky :P
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá.
Uživatelský avatar
karcer
 
Příspěvky: 208
Registrován: 26 úno 2012 00:12
Bydliště: Praha + Semily

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod camel » 12 bře 2012 21:31

karcer píše:Dobrý den
Je to trošku nepodstatné ale zdejší "klasický" smail se tak nějak divně mračí :arrow: :)
Mohl by jste ho pane admin vyměnit za normálního ? Dííky :P


Dobrý den,

nahrál sem novou smile ikonu - je trochu veselejší, ale ono by to asi chtělo komplet lepší ikonky - ty standardní jsou divné všechny. Kdyby jste někdo věděl o nějakém pěkném setu, tak dejte vědět PM.

Jinak jsem fakt rád, že tohle je jediná věc co tu lidi trápí :-)
--
C.
camel
Site Admin
 
Příspěvky: 49
Registrován: 06 zář 2011 18:44

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod karcer » 13 bře 2012 22:41

Skvělý doplněk ke smailu by b
yla implementace tapatalku :)
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá.
Uživatelský avatar
karcer
 
Příspěvky: 208
Registrován: 26 úno 2012 00:12
Bydliště: Praha + Semily

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod anonymouses » 16 bře 2012 12:52

Zdravím
Není to tak dlouho kdy moje názory na tomto ''pseudo-forum'',byly kompletně smazány.Jsem vulgární provokatér,který i když má vlastní názor,tak ho defacto vlastně nemůže prezentovat.Prostě se pro tyto rádoby administrátory nehodí.Oni totiž sami o editaci vědí ''kulový'',ale vehementně budou předstírat pravý opak.Takže přátelé tento můj poslední příspěvek pod novou přezdívkou (bohužel nutnost), není adresován Vám co zde vyjadřujete svůj názor,ale pouze ke konkrétní osobě,která mě pravděpodobně stejně ani neodpoví.
Pane Neff,proč v sekci editujeme nemůže uživatel přímo odpovědět na Vaši práci?
Ptám se proto,že Vaše editace se neustále opakují,je to pořád o tom stejném o tom dnes už archaicky stejném,jako kdyby Vaše znalosti skončily někde v roce 2006 při napsání knihy s prominutím o ''ničem'' Corel Paint Shop Pro-Po lopatě.Tá lopata se s Vámi ovšem už táhne delší dobu,která se však v oboru editace zcela zásadně změnila.Věřím,že spousta uživatelů už o tuto lopatu zájem nemá!Pokud jste se za tu dobu v oblasti editace nic nového nenaučil,je zde zcela namístě otázka proč se vlastně angažujete a zakládáte např.tyto stránky.Možná to jsou peníze,možná jakási představa o svých znalostech a snad i pocit práce-schopnosti ve výšším věku-býti ještě k užitku.
Konkrétně:Posterizace
Navrhujete rozostření.Bohužel je to možná ''logicky''nejsnadnější varianta,ale taky tá nejhloupější.Posterizace není nic jiného,než že prostě určitý kanál(RGB,CMYK,Lab)zjednodušeně ''nesmíchal''informace, které v okamžiku focení neměl k dispozici.To musí v tomto případě napravit uživatel s kvalitním editorem a především alespon' s vědomím,že nástroj KŘIVKY,jeden s nejschopnějších nástrojů pro editaci není určen pouze pro tzv.S-křivku,která pouze zvyšuje kontrast a kterou více méně často propagují různí pisálkové při psaní ''návodů''jak správně editovat,ale že při trošce zkoušení s umístěním různých bodů na křivce a jejich kombinováním sám z cela logicky zjistíte a povede se Vám to, nemám pochyby že ne, že k odstranění posterizace jste našel ten ideální nástroj,kterým skutečně tyto chyby odstraníte.Potom můžete rozostřovat do alelůja,pokud nebudete mít nic jiného na práci.
I když mi asi pravděpodobně neodpovíte,jelikož budu pravděpodobně opět ''smazaný jako nežádoucí'',tak či onak Vám přeji vše nejlepší a víte co,napište zase nějakou báječnou scifi rozhlasovou hru.
S pozdravem
Jan
anonymouses
 
Příspěvky: 1
Registrován: 16 bře 2012 11:30

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod ogyn » 21 bře 2012 09:28

Anonymouses > nejjednodušší řešení, založ si vlastní stránky, a nepruď tady. Když se mi něco nelíbí,tak to nečtu , a neurážím ty co s tím nemají problém ;) net je plný "přemoudřelých troubů",kteří mají neodbytnou potřebu všem vysvětlovat, jak oni jsou chytří na rozdíl od jiných ,a se vším si ví rady nejlépe ;)
ogyn
 
Příspěvky: 264
Registrován: 22 led 2012 10:34

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod camel » 21 bře 2012 09:37

ogyn píše:Anonymouses > nejjednodušší řešení, založ si vlastní stránky, a nepruď tady. Když se mi něco nelíbí,tak to nečtu , a neurážím ty co s tím nemají problém ;) net je plný "přemoudřelých troubů",kteří mají neodbytnou potřebu všem vysvětlovat, jak oni jsou chytří na rozdíl od jiných ,a se vším si ví rady nejlépe ;)


Není co dodat - chybí tomu jen kolonka na podpis :-)
--
C.
camel
Site Admin
 
Příspěvky: 49
Registrován: 06 zář 2011 18:44

Tatatalk integrace

Příspěvekod odklizec » 04 dub 2012 07:44

Zdravim,

Jakozto clovek, ktery na fora (ne jen digineff) chodi i na cestach (z telefonu, ipadu), bych navrhoval integraci Tapatalk sluzby, ktera usnadnuje prohlizeni for na mobilnich zarizenich (iOS, Android, Blackberry)... http://tapatalk.com/

Integrace sestava z nakopirovani jednoho adresare do rootu fora, jednoduche editace jednoho template souboru a publikace fora na Tapatalk strankach. Uzivatel si pak z prislusneho app store stahne Tapatalk klienta, vyhleda si forum a frci v optimalizovanem rezimu. Prijemna vecicka. Pro adminy fora zadarmo, klient je bohuzel zpoplatneny. Cena je ovsem, jak je zvykem u vetsiny mobilnich apps, zanedbatelna.
odklizec
 
Příspěvky: 34
Registrován: 11 zář 2011 14:47

Re: Tatatalk integrace

Příspěvekod camel » 04 dub 2012 08:30

odklizec píše:Jakozto clovek, ktery na fora (ne jen digineff) chodi i na cestach (z telefonu, ipadu), bych navrhoval integraci Tapatalk sluzby, ktera usnadnuje prohlizeni for na mobilnich zarizenich (iOS, Android, Blackberry)... http://tapatalk.com/


Zdravím a děkuji za upozornění - nainstaloval jsem talatalk. Bohužel ale nemám klienta - můžete prosím vyzkoušet, zda vše funguje jak má?

Ještě jednou děkuji za hint!
--
C.
camel
Site Admin
 
Příspěvky: 49
Registrován: 06 zář 2011 18:44

Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod odklizec » 04 dub 2012 10:33

To byl fofr ;) Forum na iOS tapatalk klientovi funguje OK.

Jen by to asi jeste chtelo updatnout ten overal_header.html, pripadne udelat purge cache. Bez toho uzivatel prichozi z nektereho podporovaneho zarizeni nedostane upozorneni, ze forum je optimalizovane pro tapatalk.

Sent from Tapatalk
odklizec
 
Příspěvky: 34
Registrován: 11 zář 2011 14:47

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod camel » 04 dub 2012 10:50

Tak pokud to je snadné, tak se snažím :-)

Tady se omlouvám - pokazil sem URL toho javascriptu - už je to opraveno.

Díky moc za pomoc!
--
C.
camel
Site Admin
 
Příspěvky: 49
Registrován: 06 zář 2011 18:44

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod UFO » 07 čer 2012 08:37

Takový návrh - deset příspěvků na stránku je IMHO málo, já bych to viděl tak na 20.
A přílohy přímo v těle správy by možná chtělo nahradit náhledem.

Nevím, jak to vidí ostatní uživatelé, mohla by pomoct anketa.
Uživatelský avatar
UFO
 
Příspěvky: 98
Registrován: 24 kvě 2012 08:11

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod camel » 07 čer 2012 09:27

UFO píše:Takový návrh - deset příspěvků na stránku je IMHO málo, já bych to viděl tak na 20.

Dobrý nápad - vytvořil jsem na to anketu na 1 týden. Tak uvidíme, jak se lid vyjádří :D
Hlasovat můžete zde.

UFO píše:A přílohy přímo v těle správy by možná chtělo nahradit náhledem.

Já tedy náhledy vidím - a po rozkliknutí vidím originál v JavaScriptovém popupu... je ale pravda, že jsou náhledy nastaveny hodně velkoryse (jsou dost velké). Skoro to vidím na další anketu? Co myslíte?
Naposledy upravil camel dne 07 čer 2012 09:29, celkově upraveno 1
Důvod: Přidání odkazu na anketu
--
C.
camel
Site Admin
 
Příspěvky: 49
Registrován: 06 zář 2011 18:44

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod Jinryd » 07 čer 2012 09:29

taky bych byl pro to, aby náhledy fotografií v příspěvcích byly menší
Canon 600D, Tamron 17-50/2,8 XR Di II VC, Tamron SP 70-300/4-5,6 Di VC USD, Sigma 50-150/2,8 APO EX DC HSM
Uživatelský avatar
Jinryd
 
Příspěvky: 107
Registrován: 12 zář 2011 18:40

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod camel » 07 čer 2012 09:54

--
C.
camel
Site Admin
 
Příspěvky: 49
Registrován: 06 zář 2011 18:44

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod UFO » 16 čer 2012 16:48

camel píše:
karcer píše:Dobrý den
Je to trošku nepodstatné ale zdejší "klasický" smail se tak nějak divně mračí :arrow: :)
Mohl by jste ho pane admin vyměnit za normálního ? Dííky :P


Dobrý den,

nahrál sem novou smile ikonu - je trochu veselejší, ale ono by to asi chtělo komplet lepší ikonky - ty standardní jsou divné všechny. Kdyby jste někdo věděl o nějakém pěkném setu, tak dejte vědět PM.

Jinak jsem fakt rád, že tohle je jediná věc co tu lidi trápí :-)


No, nevím jestli je to pěkný set, ale něco by se možná dalo vybrat a doplnit z tohoto zdroje:
http://www.en.kolobok.us/content_plugins/gallery/gallery.php?smiles.2.1

Obrázek
Uživatelský avatar
UFO
 
Příspěvky: 98
Registrován: 24 kvě 2012 08:11

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod bmx » 07 črc 2012 09:21

Zdravim, k vkladani fotek...

Bylo by dobre, kdyz vlozim fotku na sirku 900 px, aby se po rozkliknuti z nahledu, zobrazila pouze tak, jak byla rozmerove vlozena a ne na celou obrazovku...

Pujde to???? :?:
bmx
 
Příspěvky: 8962
Registrován: 25 kvě 2012 13:13

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod Jinryd » 07 črc 2012 09:33

bmx píše:Zdravim, k vkladani fotek...

Bylo by dobre, kdyz vlozim fotku na sirku 900 px, aby se po rozkliknuti z nahledu, zobrazila pouze tak, jak byla rozmerove vlozena a ne na celou obrazovku...

Pujde to???? :?:

pod tohle se taky podepisuji.
Canon 600D, Tamron 17-50/2,8 XR Di II VC, Tamron SP 70-300/4-5,6 Di VC USD, Sigma 50-150/2,8 APO EX DC HSM
Uživatelský avatar
Jinryd
 
Příspěvky: 107
Registrován: 12 zář 2011 18:40

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod bmx » 07 črc 2012 12:55

Tak ono to jde, jen nase nezkusenost...Ctrl + koleckem zmensit nebo zvetsit zobrazeni a mame fotku, jak je nam libo...no,ale odnese to zas velikost pismen.. ;)
bmx
 
Příspěvky: 8962
Registrován: 25 kvě 2012 13:13

PředchozíDalší

Zpět na Šeptáme do duté vrby

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků