Připomínky k zdejšímu fóru

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod ODSakEda » 20 zář 2017 18:15

camel píše:Zakládám nové téma určené pro řešení (převážně technických) připomínek k tomuto fóru.
Případné připomínky jsou vítány! :-)
Děkuji,

přestaly mi fungovat klávesové zkratky: End a Home, přitom na jiných webech fungují (Win 7/64bit Firefox poslední verze: 52.3.0). Musím vždy jen točit kolečkem u myšky jak mourovatej nakonec/začátek stránky :(

Nově jsem ještě zjistil, že jdou při načítání stránky a pak do té doby než zascroluji kolečkem - po té již nendou :shock: :(
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod bmx » 20 zář 2017 18:32

Zdravím, přestalo fungovat trvalé přihlášení do fora, pokaždé je nutno se přihlásit... (y)
bmx
 
Příspěvky: 8962
Registrován: 25 kvě 2012 13:13

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod ODSakEda » 16 lis 2017 18:13

Děkuji správci za promazávaní automaticky (roboticky) rozesílaných Spamů!... (n)
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod Luisifer » 04 dub 2018 21:26

Už nadešel čas, řekl bych.

Na HTTPS

*to bylo rychlejší než sem to stihl dopsat :ugeek:
Naposledy upravil Luisifer dne 04 dub 2018 22:19, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Luisifer
 
Příspěvky: 3694
Registrován: 05 pro 2011 21:15

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod camel » 04 dub 2018 22:19

Souhlas, taky bych řekl :-P
--
C.
camel
Site Admin
 
Příspěvky: 49
Registrován: 06 zář 2011 18:44

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod **lasta » 29 pro 2018 06:47

Žádost pro pana Neffa a Camel.
Zabanujte prosim nick a IP adresu pe-pa pro dlouhodobé opakované trolování, ničení diskuzí, vulgární napadání , dehonestací účastníků diskusí.
Již jste ho řešil jak banem tak mazáním jeho vulgárních příspěvků. Výrazy jako cur*čí hlava a pod. nepatří do diskusí.

Přikládám příklad.

. : Toto nemusíte číst 445 Pokračování na vlastním...
Příspěvekod **lasta » 24 lis 2018 11:22

MakB píše:
pe-pa píše:
SMAZÁNO, takové vyjadřování zde netolerujeme!!!


Máš ještě něco? Já si to zarámuji- děkuji.


Kdy dojde na komplexní řešení odstavení nemocného nicku adminem..?


Daleko menší obdobný prohřešek od Ljuba jste nekompromisně vyřešili zákazem.
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod MiraM » 24 led 2019 11:04

Camel, nevidíte, co se zase děje na fóru Sigmy? Zase to pe-pa rozvrátí za vašeho tichého nicnedělání, tedy souhlasu...MiraM
MiraM
 
Příspěvky: 1069
Registrován: 15 říj 2012 17:38

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod pe-pa » 24 led 2019 12:36

od MiraM » dnes, 11:04
Camel, nevidíte, co se zase děje na fóru Sigmy? Zase to pe-pa rozvrátí za vašeho tichého nicnedělání, tedy souhlasu...MiraM


MiraM,

ze ty zkousis nove podnikat ve vestbach pres sklenenou kouli.....nebo se citis, ze patris k tomu kmeni co kdysi davno vestila jedna jeho prislusnice "vidim mesto velike?" ? Nebo si zarizujes kancelar na pomlouvani? ;) A vzal si za ukol zde tim tvym pomlouvanim rozvracet pohodu a klid na foru?.... ;)

Radeji Miro vkladej, mas tady obrovsky deficit. A prestan zde ve foru pomlouvat a sirit nenavist a nevrazivost a rozvracet pohodu a klid!!!! (y) (y) (y)

*
Přílohy
A1026_A.jpg
A1026_A.jpg (681.11 KiB) Zobrazeno 12171 krát
pe-pa
 
Příspěvky: 2565
Registrován: 09 úno 2015 20:06

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod Hejhulák » 25 led 2019 11:59

Bohužel, uživatel pe-pa je prolhaný darebák, sprosťák nejvyššího stupně a velmi neurvalý "diskutér".
MiraM má naprostou pravdu, spousta uživatelů z fóra (nejen) foveonu ho (uživatele pe-pa) má za jeho nenávistné a velmi agresivní projevy doslova a do písmene plné zuby!
Bohužel mohu až koncem příštího týdne (jsem služebně mimo republiku) dodat sem pár screenshotů z let 2016 - 2018 s důkazy, že MiraM nelže a že naopak uživatel pe-pa je ten, který rozdmýchává spory a uráží kde koho. Navíc slovníkem, za který by se i pověstný dlaždič musel stydět! Skutečnost, že pe-pa smazal své dřívější příspěvky neznamená, že nejsou archivovány!
A pokaždé začínal "sladkými řečičkami" o pomoci druhým, končilo to nepublikovatelnými výrazy např. na adresu MiraM, josefa38, MakB, jarouše nebo i mojí osoby. Proto ta obava a žádost od MiraM.
Bohužel admin tohoto fóra (jeho pozici mu vůbec nezávidím) na soukromé zprávy na konci roku vůbec nereagoval a ani později s neurvalcem pe-pa nic neudělal.
Pokud tato situace bude přetrvávat, obávám se, že toto fórum osiří a zůstane tu jen mini hrstka lidí, kteří otráveni časem skončí taky...
Milan H.
Uživatelský avatar
Hejhulák
 
Příspěvky: 958
Registrován: 23 kvě 2012 20:23
Bydliště: Příbor

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod pe-pa » 25 led 2019 14:46

Jsou to veci! Tak tedy takovy jsem ja..... A kdyby jste oba, jak MiraM a ty Hejhulaku, nebyli zaslepeni touhou po nizke pomste, tak byste zjistili, ze ani o tebe a ani o MirM, ktery sve urazky okamzite minuly rok na tvoji radu jako stratega teto Kampane, rychle smazal, vubec nestojim a nemam zadny zajem.

Oba jste jako dve Baby na navsi.... panove. :lol:

Kdybyste radeji fotili; ukazujete se tady snad jen proto, abyste pana Admina prinutili mne odsud vymazat.... Ale i on ma svou hlavu a usudek a i proto, ze je patrne znam panu Neffovi, ze je uvazlivy a rozumny, proto dela zde Admina.

Pis si dal sve nenavisti a chorobnou zast, nebudu jiz na tvoje invektivy vubec reagovat, jsou jen ztrata casu! (n)

*
Přílohy
A1339_h.jpg
A1339_h.jpg (561.13 KiB) Zobrazeno 12101 krát
pe-pa
 
Příspěvky: 2565
Registrován: 09 úno 2015 20:06

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod Hejhulák » 31 led 2019 11:07

Tak jsem se vrátil do republiky a plním, co jsem slíbil.

Texty v přílohách jsou velmi neurvalé a sprosté! Nedoporučuji číst před 22-tou hodinou! :-D

Je to především obraz toho, kdo to napsal, tedy člověka píšícího zde pod nickem pe-pa.

Na úsudku každého nechám, zda je můj předchozí text (25.1.2019, 11:59) výplodem nenávisti a chorobné zášti či nízké pomsty, nebo jenom jednám ze špatné zkušenosti, kterou mám s tímto člověkem.
Tak tady tedy vidíte, kdo je kdo!

Milan H.
Přílohy
Josef_38_foveon.gif
červen 2016
Josef_38_foveon.gif (42.59 KiB) Zobrazeno 12045 krát
PE-pa_2018_1.gif
červen 2018
PE-pa_2018_1.gif (67.19 KiB) Zobrazeno 12045 krát
PE-pa_2018_2.gif
červen 2018
PE-pa_2018_2.gif (70.22 KiB) Zobrazeno 12045 krát
Uživatelský avatar
Hejhulák
 
Příspěvky: 958
Registrován: 23 kvě 2012 20:23
Bydliště: Příbor

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod pe-pa » 31 led 2019 14:36

Vidim panove, ze je vam vse dobre a hodici se..... Ze jste si nestezovali zu tenkrat, kdyz to bylo cerstve!!!??? Nyni v preitomnosti, v r. 2019, kdyz se vam nevede mne vyprovokovat, abych vam slusnym lidem nejak vulgarne nadaval, sahate do supliku pro rusacke vydiraci methody..... Jako bych vas dobraci slysel: ..... A mame ho..... (n) :lol: :lol: :lol:

Jenomze dnesni skutecnost je jina; na vase provokace nereaguji, nemam ani zajem a nemam uz naprosty zajem nejak o vase plky treba i zavadit. Nebo si snad myslite, ze stojim o ty vase nejake ulisne pochvaly na me cvaky, tak jak to delate u jinych? ;)

Ja si vkladam sve cvaky z jinych ucelu nez kvuli chvaleni z vasi ctene strany! A hlavne o ne nestojim.

Kdyz jsem pred nekolika dny na vlakne Sigma vam vsem ublizenym nabidl pratelske spoluziti, tak jste radeji zkouseli mne zase vyprovokovat k nejake hloupe vulgarnosti.... Nedockate se ji ode mne i kdyby jste se rozkrajeli! :lol: :lol: :lol:

Co jsem kdysi, tedy ve 2016 atd. o vas napsal, to plati a to do pismene, za vulgarni slova se omlouvam, ale za obsah a Vase jemne charaktery v zadnem pripade se neomlouvam, protoze to nejde!

*


pe-pa
Přílohy
A1115_a.jpg
A1115_a.jpg (484.69 KiB) Zobrazeno 12011 krát
pe-pa
 
Příspěvky: 2565
Registrován: 09 úno 2015 20:06

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod Jarouš » 31 led 2019 15:01

Je to sice jenom vrcholek ledovce, ale i tak, díky za snahu, Milane. Že držíš slovo, je, alespoň pro některé, známá skutečnost. Listoval jsem si znovu druhým Foveonem, jsou tam toho mraky i přes usilovné mazání. Dehonestací Peteho2 se to mělo definitivně zarazit, bohužel se tak nastalo. Moc mě mrzí, že jsme se tenkrát kolektivně nedokázali jasně za Peteho postavit, páč ojedinělé výkřiky jednotlivců nezmohly vůbec nic.
Dost mi to připomíná případ MuDr. Ratha. Ačkoliv přistižen, doslova za ruku chycen se sedmi milióny předtím odposlechnutými v jasných souvislostech, stále se všem jenom vysmívá a peněz daňových poplatníků zneužívá ve svém absurdním divadle... (y) (y) (y)
Jarouš
 
Příspěvky: 3826
Registrován: 26 kvě 2012 11:32

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod pe-pa » 31 led 2019 15:16

Hmmm, mi to zase pripomina Norimbersky proces, kdyz soudili vudci nacisty za likvidace Zidu. Ti take vypovidali, jak to bylo strasne, jak dusevne a telesne trpeli, kdyz ty muze, zeny a deti strileli nebo travili Cyklonem B. To mluvili ale jenom o sobe a o svych pocitech pri Tom.

Nikoliv, ze by meli s temi Zidy nejaky soucit......Ale jenom hrali na to sve..... (y) (y) (y)

Meli byste hosove, take tady uvest ty sve hlasky.... aby to melo ty sve souvislosti.... :lol: :lol: :lol: Jen tak si zasprostacit a zaurazet to nebylo... i vy mate na Tom svuj ne maly podil.... Tak se vy chudackove z moravske visky nedelejte..... :lol: :lol: :lol:

Pry kollektiv... von wegen.... Vzdyt se urazite a osocujete i Mezi sebou a to neustale.... Podivejte se co jste udelali, vy, ti sami ctihodni a slusni, co to tady proti mne punktuji, s Ljubou z Chaloupky a s jinymi.... Hmmm, ticho po pesine... co? :lol: :lol: :lol:

*
Přílohy
SDQ_2469_v.jpg
SDQ_2469_v.jpg (983.09 KiB) Zobrazeno 12003 krát
pe-pa
 
Příspěvky: 2565
Registrován: 09 úno 2015 20:06

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod jajakm » 31 led 2019 16:28

pe-pa píše:... Co jsem kdysi, tedy ve 2016 atd. o vas napsal, to plati a to do pismene, za vulgarni slova se omlouvam, ale za obsah a Vase jemne charaktery v zadnem pripade se neomlouvam, protoze to nejde! pe-pa

Niku pe-po zase mlžíš a překrucuješ skutečnost. Nik Hejhulák několik příspěvků nad tebou uvedl tři tvoje příspěvky z roku 2018, nikoliv z roku 2016 jak píšeš ty. Mám přidat další ukázky tvých vulgárních a urážlivých příspěvků z roku 2018? Tedy z nedávné doby? Jarda
jajakm
 
Příspěvky: 1453
Registrován: 28 zář 2013 18:20

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod josef38 » 31 led 2019 18:18

Mahler má s určením času pravdu, ale jen z jedné třetiny! :D
Jeden ze tří příspěvků je z roku 2016. Konkretně můj.
To ale nic nemění na mém názoru na něj.
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14813
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod MiraM » 01 úno 2019 17:48

Ahoj kluci.
Mahler dále řádí, řádil a bude řádit dál!! Kdyby měl aspoň trošku hrdosti a necpal se všude tam, kam ho NIKDO nezve... (y)
Je to prostě psychopat, absolutně bez sebereflexce. I když se kvůli němu založilo druhé vlákno Foveonu, aby tam nelezl, zase se tam vetře, a je ho tam nejvíc...
Ani se mi nechce věřit, že taková povaha existuje.. (y) Je dobře, Milane, že to archivuješ. Já mám taky lecos. Vím, že to je asi k ničemu, ale co když se jednou admin probere.... ;)
MiraM
 
Příspěvky: 1069
Registrován: 15 říj 2012 17:38

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod pe-pa » 01 úno 2019 19:15

A, MiraM je zu zase v razi..... Delas sohaji, jako by ti to tady vsecko patrilo...... :lol:

*
Přílohy
A1061_a.jpg
A1061_a.jpg (643.48 KiB) Zobrazeno 11879 krát
pe-pa
 
Příspěvky: 2565
Registrován: 09 úno 2015 20:06

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod MiraM » 01 úno 2019 20:00

Za mého mládí se takovým říkalo : Vtíravý jak pitralon. Ještě jsi mi nepředstavil aspoň jednoho tvého přítele na kterémkoliv vlákně.... :D :D M
MiraM
 
Příspěvky: 1069
Registrován: 15 říj 2012 17:38

Re: Připomínky k zdejšímu fóru

Příspěvekod Hejhulák » 02 úno 2019 11:49

Mirku, mně spíš napadá přísloví o košili a trusu... :-)
Uživatelský avatar
Hejhulák
 
Příspěvky: 958
Registrován: 23 kvě 2012 20:23
Bydliště: Příbor

PředchozíDalší

Zpět na Šeptáme do duté vrby

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků