FOTOpolitikum

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod josef38 » 16 lis 2018 07:56

FDF píše:Vláda,parlament,Babiš,orgány činné v trestním řízení i veškeré jiné státní orgány už čekají na náš názor,jak se k tomu všemu postavíme na Fotopolitikum,aby se mohli rozhodnout a poučit :lol: :lol:Asi je to škoda na podobné ideologicko - politické půtky amortizovat klávesnici.Já se někdy nechám zblbnout k takovým zbytečným a nesmyslným debatám a je to naprosto k ničemu.Nebudu "rozdělovat" společnost,jsme v Čechách a už i Žižkovo fotr byl prej pěknej lotr :)Přeju krásnou diskuzi....

Asi máš pravdu. Už to ale mazat nebudu! (n) (n)
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14814
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod **lasta » 16 lis 2018 08:24

josef38 píše:Jde hrůza z davu a jak snadno se nechá zmanipulovat.
Odkud asi mají ti lidé ty správné informace? A dokázalo by něco tento dav zastavit? A nebo naopak, do čeho by se až nechal vmanipulovat? :o
Je dost možné, že mnoho lidí z tohoto davu to bere i jako recesi, zábavu, druh povyražení.
https://www.novinky.cz/domaci/489203-an ... abise.html

Je zajímavé si poslechnout Andora Šandora:
https://dvojka.rozhlas.cz/andor-sandor- ... ho-7678575


Tak Šándor píše pitomosti, protože nikdo nezpochybňuje, že na Krymu byl a to ještě navíc nelegálně.
Přihřívá si polívčičku, jako spousta dalších. Blesk si najednou vzpomněl na jeho žádost o pomoc, se kterou se na ně Andrej obrátil a oni se jí nevěnovali. Teď se vymlouvaji, že se nejednalo o národní zájem.

A je dlouhodobou praktikou která je používána označit nepohodlného za duševně nemocného a strčit ho do ústavu.

Být tebou, tak se začnu zajímat o to, jak to ve skutečnosti bylo v Průhonicích (říká se tam Babišovo) na odpočívadle, kde čtyři policisté zakleli Andreje a dali mu pouta potom, když vystoupil z auta a chtěl se legitimovat po té co na jejich otázku kdo je a co tam dělá odpověděl že je Clooney.

Pak ho odvezli do Havlíčkova Brodu a na přání tatínka do Prahy kde byl pod neustálým dohledem. Byl omezen na svobodě a švýcarská ambasáda o tom nebyla informována , má švýcarské občanství.

Tatínek podniká ve zdravotnictví, že?

Podívej jak Janoušek vybruslil z průšvihu pomocí lékařů.

A žena Andreje je také nemocná zákeřnou chorobou, která ji brání plnit povinností ohledně řízení, už byla na hospitalizaci..

To jsou známé skutečnosti a kdyby nebylo seznamu, který nahrál výpověď, tak by se to dál tutlalo.
Kdyby jí nenahrál, tak by se to odbylo , že to jsou výmysly a lži, .,.. obvyklá praxe.

Ber to tak, že jsem ti položil otázky, na které si odpovíš sám. Není to diskuse.

PS
V 89, to také byl zmanipulovaný dav v ulicích?
Naposledy upravil **lasta dne 16 lis 2018 09:41, celkově upraveno 1
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod josef38 » 16 lis 2018 09:35

**lasta píše:V 89, to také byl zmanipulovaný dav v ulicích?

Jsem přesvědčenej o tom, že v 89 nebylo potřeba lidi ani tolik moc manipulovat. Čekalo se po tolika letech jen na vhodný impulz a ten přišel. Potom už převažovala spontánnost a hlavně jednotnost.
Tady se ale ty potřebné informace musí lidu nějak předat a hlavně zvolit dobu, kdy se mají zveřejnit.
Na př. třeba informace, které Slonková a Kubík ve Švýcarsku získali. Pokud vím, tak tam byli skoro o měsíc dřív, takže nač čekali?
Nejsem ani "Babišovec" ale ani "antibabišovec", jen mě některé věci, které se v politice dějí dosti vadí.
A ta masáž v mediích je v současnosti často větší, než právě před tím rokem 89.
Ale necháme toho, jak píše rozumně FDF, oni určitě nečekají na to, co jím "FOTOpolitikum" poradí.
Měj se a hezký den. :D

P.S.
Komentáře Andora Šandora poslouchám rád, zrovna tak, jako jsem poslouchal rád Jana Petránka. (n)
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14814
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod **lasta » 16 lis 2018 09:48

Svatá prostoto..

PS
Petránek byl chytrý,. Nekecal, informoval.
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod josef38 » 16 lis 2018 11:48

Možná prostota, ale připadá mi podivný, že se na podkladě kusých informací S + K spustí takové demonstrace.
Ví někdo jistě, jak to všechno opravdu s "únosem" bylo? Vědí to organizátoři těchto manifestací? Tak proč nejedná policie?
Mně připadá i dost podivný, že by psychicky zdravý člověk nesledoval, co se děje u nás, tím spíše, když je ve hře jeho fotřík, který je určitě i podstatným zdrojem jeho financí. Synáček něco podepisoval ohledně Agrofertu a neví co? To je až nepochopitelný, takto by asi psychicky zdravý člověk sotva jednal.
S tím rokem 89 jsem to pochopitelně trochu zjednodušil. Chtěl jsem jen naznačit, že tyto manifestace nemají s těmi v roce 89 žádné srovnání. To byla úplně jiná situace, než je v současnosti.
___________________________________
Doplnění, dnes 15:00
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/on-l ... &source=hp
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14814
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod **lasta » 16 lis 2018 15:17

NJ, jako obvykle.
Státní zastupitelství a policie jednají v souladu se zákonem, nikdo nepochybyl.. :P

Ostatní si přihřívají polívčičku... ;)
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod josef38 » 16 lis 2018 15:21

Přesně tak!
Otázky nepřípustné. (y)
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14814
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod FDF » 16 lis 2018 15:28

--------------------
Přílohy
717014-original1-y0kgx.jpg
717014-original1-y0kgx.jpg (199.3 KiB) Zobrazeno 4581 krát
FDF
 
Příspěvky: 2803
Registrován: 28 kvě 2012 16:46

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod josef38 » 16 lis 2018 15:35

FDF píše:--------------------

:lol: :lol:
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14814
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod ODSakEda » 16 lis 2018 16:11

FDF píše:--------------------

A toto má být jakože ftipné??? :shock: ... Toto je spíše obraz o Tobě! :(
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod josef38 » 16 lis 2018 16:23

Edo klídek, ber to sportovně. Cos čekal, že vyleze teď za vtipy, přece lidi nebudou manifestovat i doma u kávy.
A možná ten vtip vytvořil právě manifestant s tím největším protibabyšovským transparentem, aby se alespoň doma trochu odreagoval. :D

Mně to přijde humorný dost. (n)
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14814
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod **lasta » 16 lis 2018 17:40

josef38 píše:Přesně tak!
Otázky nepřípustné. (y)


NJ ten státní zástupce, který to všechno řídí jak policii tak šetření, tam stál s rukama v kapsách a smál se. Když dostal slovo tak se všem vysmál a dál návod jak mají Babišovi pokračovat, treba odmítnout vypovídat a když tak výpověď je nehodnoceno...

Vzhledem k tomu, že je junior švýcarský občan, tak by to měla vyšetřovat i švýcarská policie, to nějak nezaznělo.. :P

Kdyby to Slonková nerozvířila, tak složky státní moci jedou dál, jak říkal Werich... močálem černým kolem bílých skal... :P
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod josef38 » 16 lis 2018 17:55

Lasto, Babišové mají své právníky a určitě ne nějaká ořezávátka. Myslím, že vše co státní zástupce říkal oni dobře vědí, a když ne, tak jim jejich právníci poradí.
Ta tiskovka byla údajně předem dohodnuta, že bude bez doplňujících otázek.
Prý to je pro ně velice delikátní věc a nechtějí nějakou nevhodnou odpovědí dát advokátům protistrany argumenty, po kterých by se mohli vozit.
Mě více zaujal konec toho odkazu, kde se reportérka baví s novinářem a zástupcem TV Seznam. I načasování této informace tam bylo zmíněno. Pochopitelně na obhajobu řekli to, co jsem předpokládal. I když to měsíční zpracování těchto informací, se mně zdá trochu dlouhé. Ale nedokážu to pochopitelně posoudit. Mohou mít pravdu. Ale také mohou kecat a záměr to byl! :D
Naposledy upravil josef38 dne 16 lis 2018 21:26, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14814
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod **lasta » 16 lis 2018 18:04

Takk oni to vědí, když ho řídí. Státní zástupce to říkal lidem, ....ne babisovcum ..lidem oznámil, že nemají šanci očekávat zjištění skutečnosti.

Potvrdil, že je tady Palermo....aby se necukali.. :P

Slonkovou už chtěli jednou zabít kvůli jejímu odhalení, nějak s to nepřipomíná...pouze po ní plivají
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod FDF » 16 lis 2018 19:13

ODSakEda : Díky za pochvalu,charakterní Edo (n) .Měl jsem obavu,že budeš mít třeba nějaký námitky,ale když tě to potěšilo a rozesmálo,tak mám radost,že Ty máš radost.Pochvala od takové morální autority,filantropa a misionáře ODS potěší víc,než nějaký metál z Hradu,to mě věř. ;)
FDF
 
Příspěvky: 2803
Registrován: 28 kvě 2012 16:46

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod ODSakEda » 16 lis 2018 20:18

FDF píše: ODSakEda : Díky za pochvalu,charakterní Edo (n) .Měl jsem obavu,že budeš mít třeba nějaký námitky,ale když tě to potěšilo a rozesmálo,tak mám radost,že Ty máš radost.Pochvala od takové morální autority,filantropa a misionáře ODS potěší víc,než nějaký metál z Hradu,to mě věř. ;)

Co to meleš??? :shock: Mě to právěže NE-rozesmálo!... Asi nechápeš význam emotikonů? :?
Toto: :shock: = údiv
Toto: :( = smutek z teho
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod FDF » 16 lis 2018 21:15

Edo,nezklamal jsi. :lol: Něco moc těžkýho ti leží na tom hróóózně dlouhém vedení.Ale hlavně že tě ta fotka potěšila a rozesmála,to jsem rád,ale vždyť jsem ti už poděkoval :lol: :lol: (popřemejšlej si o tom,mě jsi rozesmál teda fest :lol: ) Ty emotikony,to jsou nějaké lepší motyky na kopání ? To víš,já jsem městskej člověk,já to znát nemůžu :D
FDF
 
Příspěvky: 2803
Registrován: 28 kvě 2012 16:46

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod **lasta » 16 lis 2018 22:07

Takové příhodné.
Na Prima Max dávají první díl filmu Kmotr . (n)
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod ODSakEda » 16 lis 2018 22:08

**lasta píše:Takové příhodné.
Na Prima Max dávají první díl filmu Kmotr . (n)

No, aktuální jsou spíše Nežné vlny - na Nově ;)
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod josef38 » 17 lis 2018 07:56

Tak toto by se asi v kulturní společnosti stávat nemuselo!
Nejhorší je zfanatizovaný dav a je už jedno jaké zájmy prosazuje. To by si měli organizátoři současného dění uvědomit. (y) (y) (y)
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-poli ... =onesignal
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14814
Registrován: 22 pro 2011 08:37

PředchozíDalší

Zpět na Šeptáme do duté vrby

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron