FOTOpolitikum

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod **lasta » 19 lis 2018 17:24

Ještě tu o Budulínkovi..
**lasta
 
Příspěvky: 4610
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod ODSakEda » 19 lis 2018 17:37

FDF píše:Já shrnul výše jen fakta a že nevěřím tomu,že to,co se teď děje,je náhoda a napsal jsem proč.Nic tomu totiž nenasvědčuje a nikoho se nezastávám. Ale kdo vám co dělá ? stát funguje v pořádku,v mezinárodních věcech nás nikdo zatím nezastupoval od 89 r.lépe,za Babiše hospodářské výsledky taky v podstatě nejlepší od 89 r.zvyšujou se platy,důchody atd.Jedinej kdo do toho má snahu pořád házet vidle je TOOP 09 a pod.Tak co vlastně chcete? Asi Kalouska na Hrad nebo co...jen si prskejte do alelůja a rozebírejte si Babišovo rodinu.......
:shock: :lol: ...
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod FDF » 19 lis 2018 17:44

**lasta:Ještě tu o Budulínkovi.. tak to jo,vidím že to máš zmáknutý,máš vynikající "krizovej plán" a vládní krize nehrozí.A netahej do toho Budulínka,ten za to nemůže,jelenovi se vybila navigace,zabloudili a do parlamentu na hlasování dorazil když už tam bylo zavřeno. ;)
FDF
 
Příspěvky: 2803
Registrován: 28 kvě 2012 16:46

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod FDF » 19 lis 2018 18:08

Hoši hoši,plán nebo představu o "dnu poté" jak vidím nemáte žádnou,nějak jsem nepochytil,co by se mělo podle vás dál dít kromě asi destrukce něčeho,co celkem funguje.Řešit cizí rodinu je teď zajisté in,ale je to poněkud málo,když není plán B.... ;) Třeba se ještě zjistí,že Babišů prapraprababička byla Báthoryová.
FDF
 
Příspěvky: 2803
Registrován: 28 kvě 2012 16:46

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod **lasta » 19 lis 2018 18:24

Tak ta je stejně kvalitní, jako ta o Budulínkovi..a také je mimo téma, stejně jako ta předchozí.....a jak jsou na tom chrousti v Arktidě?
**lasta
 
Příspěvky: 4610
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod FDF » 19 lis 2018 19:44

No jo,no,věcně a fakticky argumentovat holt neumíš,tak nastoupí Budulínek a konspirace.Všechno je u Tebe mimo téma,jen Ty a zase Ty máš ve všem pravdu.Opravdu se divím,že nejsi dávno ve vládě,nebo alespoň v BIS,nebo už pod nějakým pseudonymem jsi ?protože Ty podleTvých řečí víš určitě něco,co jiný nemůžou vědět(od agentury JPP) a tak jenom se shovívavám úsměvem sleduješ,jaký jsou ty druhý blbci.Jenže,nezapomeń!!máš jen jeden jedinný hlas ve volbách,stejně jako já a to je tak všechno co můžeš a na tvém ani mém názoru vůbec nezáleží.A je to tak moc dobře zařízený.Já si myslím,že celá kauza skončí tak,že to bylo sice účelový a možná na hraně zákona,ale trestnej čin se nestal a trestní stíhání Babiše skončí.Můj názor.Uvidíme,komu dá buducnost časem za pravdu....Já jsem napsal své argumenty a proč si myslím,co si myslím.Od Tebe přijde jen vždy výkřik do Tmy.
A jen tak mimochodem,mimo tohle téma - skoro na všech vláknech exeluješ jako děsnej odborník na focení,ale zatím jsem nikde Tvou fotku neviděl ani jednu,co to ? taky jen zasvěcené keci o foťácích a focení ale fotka byť jedna jediná se nekoná .Zkrátka na všechno všeználek "hvězdička lasta"jak tě někde titulovali před delším časem..... Viděl tady už někdo někdy kromě odbornejch "lastakeců" fotku od lasty? Já teda ještě ne. (y) (y)
FDF
 
Příspěvky: 2803
Registrován: 28 kvě 2012 16:46

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod **lasta » 19 lis 2018 20:05

Babiš před hradem zase vypráví pohádku kterou vyprávěl včera na Nově o dopisu který dostal od nějakého pána, ten má manželku ta mu porodila čtyři děti a když dostala shcizofrenii, tak si nepamatuje, že má čtyři děti.. :P
**lasta
 
Příspěvky: 4610
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod ODSakEda » 19 lis 2018 20:17

FDF píše:Hoši hoši,plán nebo představu o "dnu poté" jak vidím nemáte žádnou,nějak jsem nepochytil,co by se mělo podle vás dál dít kromě asi destrukce něčeho,co celkem funguje.Řešit cizí rodinu je teď zajisté in,ale je to poněkud málo,když není plán B.... ;) Třeba se ještě zjistí,že Babišů prapraprababička byla Báthoryová.

Takže i kdyby se prokázala premiérovi úmyslná úkladná vražda, neměl by se odvolávat protože je nenhraditelný??? :shock:
Nezlehčuj to! :evil:
A v dalším příspěvku zavádíš - toto není honba rodiny Babiše, ale šetření účelových převodů vastnictví pro dosažení dotace! :evil: :evil: :evil:

A prost argumentů končíš invektivy k osobě Lasty...................... (y) Si můžeš s tím eStéBákem podat ruce :evil: , nebyljsi-li také komunistickej fízl nebo pod. funcionář :( (vrácím stejnou bernou mincí - osobním výpadem - jen nastavené zrcadlo ;) )
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod josef38 » 19 lis 2018 21:24

ODSakEda píše:A prost argumentů končíš invektivy k osobě Lasty...................... (y) Si můžeš s tím eStéBákem podat ruce :evil: , nebyljsi-li také komunistickej fízl nebo pod. funcionář :( (vrácím stejnou bernou mincí - osobním výpadem - jen nastavené zrcadlo ;) )

Ale ale pánové. Myslíš Edo, že by se lasta nedokázal obhájit sám, že mu děláš obhájce?
Tvá poslední věta už tuto rozepři dosti zbytečně stupňuje a je i trochu přes čáru. Nějak mi k Tobě nesedí. Nenašel jsem v příspěvku od FDF podobný kalibr. Tímto nechci obhajovat FDF, ale byla by škoda vést zde debatu na této úrovni. (y)

P.S.
Ne nadarmo se říká, kde schází argumenty, tam létají facky. ( zatím pomyslný ;) )
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14828
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod ODSakEda » 19 lis 2018 21:28

josef38 píše:
ODSakEda píše:A prost argumentů končíš invektivy k osobě Lasty...................... (y) Si můžeš s tím eStéBákem podat ruce :evil: , nebyljsi-li také komunistickej fízl nebo pod. funcionář :( (vrácím stejnou bernou mincí - osobním výpadem - jen nastavené zrcadlo ;) )

Ale ale pánové. Myslíš Edo, že by se lasta nedokázal obhájit sám, že mu děláš obhájce?
Tvá poslední věta už tuto rozepři dosti zbytečně stupňuje a je i trochu přes čáru. Nějak mi k Tobě nesedí. Nenašel jsem v příspěvku od FDF podobný kalibr. Tímto nechci obhajovat FDF, ale byla by škoda vést zde debatu na této úrovni. (y)

Však jo, já su taky proti invektivám! Bylo to jen zrcadlo (což jsem poznamenal) - jak je hnusné - neargumentovat, ale navážet se do oponenta (y)
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod **lasta » 19 lis 2018 21:39

Josef
Proč se do toho přisíráš a mentoruješ.
Eda správně usadil FDF (n)

Ty jsi vlastně celou diskusi vyvolal svým sluničkařstvím a obhajováním křiváren.

S FDF se nebavím, je stoka, predikoval jsem to dřív.
Má také Babišovu nemoc.. :D

Dodatek.
Opravena chyba psaní inteligentní bezpružinkové klávesnice od Google.. ;)
Naposledy upravil **lasta dne 20 lis 2018 08:23, celkově upraveno 1
**lasta
 
Příspěvky: 4610
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod josef38 » 19 lis 2018 21:45

**lasta píše:Josef
Proč se do toho přisíráš a mentoruješ.
Eda správně usadil FDF (n)

Ty jsi vlastně celou diskusi vyvolal svým sluničkařstvím a obhajováním křiváren.

S FDF se nebavím, je stoka, predikovala jsem to dřív.
Má také Babišovu nemoc.. :D

Když jsi to predikovala, tak je to určitě dobře! :lol: :lol:
A kam se já přisírám, to je jen moje věc příteli. Nehledě k tomu, že teď jsem odpovídal Edovi a ne tobě, tak se do toho také laskavě nemontuj!! ;)

**lasta píše:Má také Babišovu nemoc.. :D

Tak koukám, že u tebe ja každý nemocný, jen ty jsi ten nejzdravejší ze všech! :lol:
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14828
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod **lasta » 19 lis 2018 22:13

Psal jsi o mně a radil mu(Edovi) co má dělat, jak má myslet a nemyslet. Tak mám důvod se k tomu vyjadřovat.

Kdo lže, podvádí a manipuluje, tak má Babišovku, tolik na vysvětlenou, aby ses příště neztrapňoval úvahami.. ;)

Starej se příště o sebe...
**lasta
 
Příspěvky: 4610
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod josef38 » 19 lis 2018 22:26

Moc zbrkle čteš a potom píšeš voloviny. Popřemejšlej a potom piš! :D
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14828
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod FDF » 20 lis 2018 01:10

Tak jo,tak jste si na mě hvězdičko a Edo slušně zanadávali,jsem stoka,mám tu Babišovu nemoc,jak jinak a jsem komunistickej fízl.To už jsi přece hvězdičko predikovala.Zato ty budeš určitě švarná,pohledná,inteligentní a slušně vychovaná děva.Já vám tu poklonu,aniž to mám ve zvyku nebo v oblibě tedy slušně vrátím.Hvězdičko,ty jsi u mě zase jidášskej,zlomyslnej,namyšlenej,arogantní a jízlivej zmetek,co jen rád rejpe do druhých a má vždycky pravdu.Na můj slušnej dotaz,když působíš na tolika fotovláknech,proč nedáváš nikdy žádnou fotku Tvá reakce je ve stylu hulváta,neodpovědět a jen nadávat.A pokud má někdo v politice jiné názory,tak proto nadávat někomu do stok může akorát dobytek.No a Edo,komunistickej fízl jsem byl asi takovej,jako Ty jsi byl velitel milicí a předseda KSČ v Horní/Dolní. Ty jsi teď akorát Don Kichotský,fanatický přiblblo.Tady máš taky nastavený zrcadlo od "stoky a fízla"....Tak jsme si hezky a slušně vyměnili poklony a to se sluší.Já sice nadávat nezačal,ale problém s tím žádnej nemám,Mirek Dušín žádnej nejsem,na hrubej pytel hrubá záplata.Mějte se hezky,klidně si na mě zanadávejte a lovu zdar na Babiše.Mě je nějak už líto pružinek v klávesnici na tlachání s takovýma....rozumnýma lidma.
FDF
 
Příspěvky: 2803
Registrován: 28 kvě 2012 16:46

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod **lasta » 20 lis 2018 08:00

. Mě je nějak už líto pružinek v klávesnici na tlachání

Technická pro čitatele.
V klávesnici žádné pružinky nejsou...tak o ní nemějte obavy. ;)

Pro Josef
Google klávesnice pochopila po upozornění hned svoji chybu v tom, že zaměnila mužský rod za ženský a už to nebude dělat, viz oprava preklepu v příspěvku výše ze kterého ty a FDF děláte aféru.

Google klávesnice chybu pochopila a ty ne?
Buď máš méně intelligence než ona, nebo jsi prostě zákeřný, a úmyslně se po chybě psaní vozíš jako malé dítě, protože nemáš argumenty, děsná povaha..
Naposledy upravil **lasta dne 20 lis 2018 09:26, celkově upraveno 6
**lasta
 
Příspěvky: 4610
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod ODSakEda » 20 lis 2018 08:52

Nepsal jsem ze jsi byl komunistickej fizl, ale: byljsi-li! Cili nejde o "poklonu" ale spise dotaz! Diky za odpoved. Valis tady cele state a pritom nechapes presne ani jednoduchy vyznam slovnich spojeni a jsi navic vstahovany :-( ...

Ja nebyl ani v SSM ;-) Ale obhajovat tady komouse muze nejspis jen levicak neli primo komous (myslenim, to neni v clensvi ve strane!)

Obhajovat ve vedeni statu vychodniho ologarchu a vopdstate migranta, co je proti i migraci ale ze sve zeme puvodu (Ukrajina?) naopak migraci podporuje vyjimkami, coz je pokrytecke, take zavani slaboduchosti a slabym vlastenectvim :-( (nejsem pritom nacionalista ten by rovnou zakazal kandidaturu jine narodnosti...) Obhajoba ministra financi , dnes dokonce premiera, co rozhodoval o dotacich a sam je i cerpal, to je znamka idiocie!
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod ODSakEda » 20 lis 2018 09:05

A jeste jsem zapomel - ja vidim nebezpeci i v tom ze nejvysi politik (nejde o Babise ksakru!) vlastni nejvlivnejsi media! Navic byl jiz i nacapan pri ukolovani sveho(!...) novinare! :evil:

To jsem ale zlej a Babisovi neprejici pravicak co?... Jenze ja to budu kritizovat i u voivneho politika treba z ODS!!!
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod FDF » 20 lis 2018 15:07

Dotyková klávesnice samozřejmě pružinky nemá.Já mám u Lenova klasickou a tam vrací klávesy po zmáčknutí zpátky pružinky.Ale děkuju za osvětu.
Já se snažím vždycky promejšlet pár tahů dopředu.A snažím se být realista a né snílek,jak by to mělo být a mám docela představu,co by se po pádu vlády za už daných okolností dělo.A pokud padne tahle vláda,tak žádnou lepší variantu nevidím.Proč,to už jsem napsal a znova to psát nebudu.Proto je mě milejší "vrabec v hrsti,než holub na střeše".A nová předvolební kampaň,pak ty kotrmelce a intriky při sestavování koalice s výsledkem že to bude v nejlepším případě z bláta do louže,tak to mě nijak neláká.A Čapí hnízdo na tom nic nezmění.Kdo má jiný názor,prosím,má na něj samozřejmě právo, ale jen proto já nadávat za to určitě nikomu nebudu.....stejně tady nic nezměníme a pokud budou další volby,má každý jen jeden hlas.
FDF
 
Příspěvky: 2803
Registrován: 28 kvě 2012 16:46

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod **lasta » 20 lis 2018 15:22

Edo
Já jsem psal pouze o prokázaném křivém jednání Babiše....ani z tvé strany jsem neviděl, že bys mimo této skutečnosti diskutoval o pádu vlády, jejím nahrazení, uspořádání světa, zajištění rozmnožování chroustů v Arktidě, či jiné důležité záležitosti, které zde diskutér nade mnou předkládá..
**lasta
 
Příspěvky: 4610
Registrován: 06 pro 2011 08:48

PředchozíDalší

Zpět na Šeptáme do duté vrby

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků