V čem nosíte výbavu

V čem nosíte výbavu

Příspěvekod Frankie » 09 dub 2013 18:04

Ahoj, jsem tu zcela nový a postrádám zde toto téma.
Dlohá léta jsem řešil jak přepravovat foťák s příslušenstvím na mých cestách necestách.
Dokud jsem jen chodil bylo to dobré, ale jak jsem začal lézt po skalách do jeskyní, nebo v písečné bouři po poušti, v neskutečných deštích a podobně, nastala otázka jak si vše zpříjemnit a zjednodušit.
Nakonec jsem našel poměrně jednoduchou cestu, jak neutrácet nesmysl za značkové vybavení, ale zajímalo by mne, jak přenáší vybavení ostatní
Já jsem si vše poskládal z Americké vojenské výstroje, mám batoh spojený s kšandama a páskem, můžu ho kdykoliv odpojit a mít jen kšandy s páskem a mošnama na jednotlivé objektivy, připojit malou nebo velkou ledvinku k pásku a různě to kombinovat. Tedy trvale volné ruce a vše u pasu ale pověšené za remena díky pomocným kšandám. Při cenách v Armyšhopech asi za třetinu ceny profi výrobků a za pomoci šicícho stroje a staré karimatky doladění celé výstroje pro potřeby fotografického vybavení.
PS: za překlepy se omlouvám, píšu na tabletce
Sorry, moje tabletka neumi hacky a carky a navic mi prehazuje pismenka
Uživatelský avatar
Frankie
 
Příspěvky: 810
Registrován: 08 dub 2013 08:20

Re: V čem nosíte výbavu

Příspěvekod telekuk » 03 úno 2020 12:06

Já používám už dlouhá léta tento fotobatoh. Myslím, že je velkou devizou i fakt, že se v nabídce drží tak dlouho. :)
https://www.photoneurope.cz/prepravni-t ... ch-svetel/
telekuk
 
Příspěvky: 14
Registrován: 12 úno 2016 18:31

Re: V čem nosíte výbavu

Příspěvekod ladysk » 06 úno 2020 13:30

Velmi zajímavé, že se vždycky na 7 nebo 8 roků starý příspěvěk objeví reakce z fotonjůrop, to je zcela jistě náhoda, žádná reklama ... (y)
ladysk
 
Příspěvky: 430
Registrován: 26 zář 2014 11:09
Bydliště: Hradec Králové

Re: V čem nosíte výbavu

Příspěvekod Luisifer » 26 úno 2020 19:19

ladysk: je na čase dát těmto zmetkovským praktikám stopku. Správa tu na to kašle, aby to tu (či jinde) čistila a přitom online svět slyší na odezvu, doufám. Takže pokud se najde víc lidí, budu rád, když se přidají, aby ta nevole nebyla jen jednohlasným výkřikem do tmy.

(A že se od toho nedistancovali znamená, že jsou to jejich praktiky. Ona nejlepší obrana není útok...)
Přílohy
recenze.jpg
recenze.jpg (110.52 KiB) Zobrazeno 5806 krát
Uživatelský avatar
Luisifer
 
Příspěvky: 3696
Registrován: 05 pro 2011 21:15


Zpět na Začátečníci chtějí vědět

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků