Focení modelů aut

Focení modelů aut

Příspěvekod marklukes » 25 led 2012 20:23

Sbírám kovové modely aut a pžemýšlím, jak je prezentovat. Fotky před nějakým neutrálním pozadím mi připadají takové moc sterilní, na nějaké dioráma si netroufám.
Teď ale jsem narazil na něco, co mě opravdu zaujalo:
http://modely.xforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=1498.
Máte někdo tušení, jak to mohlo být udělané? Ideální by byl nějaký totorial (klidně i bez té průhlednosti modelů)
marklukes

Re: Focení modelů aut

Příspěvekod eltazar » 31 led 2012 17:04

troufám si tvrdit, že se jedná o obyč fotky vyříznuté a nalepené na pozadí, celé doladěné v APS či podobném programu. IMHO nic moc, viz. komentář mihals (momentálně poslední na 1. stránce)
eltazar

Příspěvekod billylerner » 25 říj 2016 07:50

This is a decent post. This post give really quality data. I'm certainly likely to investigate it. Truly exceptionally valuable tips receive here. much obliged for your requirements to such an extent. Maintain the acts of kindness.
This is a decent post. This post give really quality data. I'm certainly likely to investigate it. Truly exceptionally valuable tips receive here. much obliged for your requirements to such an extent. Maintain the acts of kindness.
billylerner

Příspěvekod martinek » 05 črc 2018 14:11

Ahoj, já jsem to vyřešil tak, že jsem splašil kamaráda fotografa se širokoúhlým objektivem a jeli jsme do Brna vyfotit závodní okruh. Jelikož cestujeme po závodech, mám i okruh v Mostě. Jsme trochu blázni do závodů. Mám tyhle fotky jako pozadí vytisknutý pro modely závodních aut. A vypadá to vážně pěkně, tak třeba se inspiruješ (n)
martinek

Příspěvekod alex22ston » 21 říj 2018 19:01

ahoj, když jsme už u té techniky, chtěl bych se zde zeptat přítomných, zda někdo v blízké době neřešil zapůjčení jeřábu na stavbu? Kamarád mi doporučuje tuhle firmu, tak bych se chtěl zeptat, zda máte zkušenost. díky předem
alex22ston

Příspěvekod ODSakEda » 21 říj 2018 19:10

alex22ston píše:ahoj, když jsme už u té techniky, chtěl bych se zde zeptat přítomných, zda někdo v blízké době neřešil zapůjčení jeřábu na stavbu? Kamarád mi doporučuje tuhle firmu, tak bych se chtěl zeptat, zda máte zkušenost. díky předem

Doporučuji tento : https://videokamery.cz/clanky/appalaciuv-jerab-2 jeřáb ;) Ten odpovídá více tématu této diskuse! :lol:
ODSakEda

Zpět na Začátečníci chtějí vědět