V čem nosíte výbavu

V čem nosíte výbavu

Příspěvekod Frankie » 09 dub 2013 18:04

Ahoj, jsem tu zcela nový a postrádám zde toto téma.
Dlohá léta jsem řešil jak přepravovat foťák s příslušenstvím na mých cestách necestách.
Dokud jsem jen chodil bylo to dobré, ale jak jsem začal lézt po skalách do jeskyní, nebo v písečné bouři po poušti, v neskutečných deštích a podobně, nastala otázka jak si vše zpříjemnit a zjednodušit.
Nakonec jsem našel poměrně jednoduchou cestu, jak neutrácet nesmysl za značkové vybavení, ale zajímalo by mne, jak přenáší vybavení ostatní
Já jsem si vše poskládal z Americké vojenské výstroje, mám batoh spojený s kšandama a páskem, můžu ho kdykoliv odpojit a mít jen kšandy s páskem a mošnama na jednotlivé objektivy, připojit malou nebo velkou ledvinku k pásku a různě to kombinovat. Tedy trvale volné ruce a vše u pasu ale pověšené za remena díky pomocným kšandám. Při cenách v Armyšhopech asi za třetinu ceny profi výrobků a za pomoci šicícho stroje a staré karimatky doladění celé výstroje pro potřeby fotografického vybavení.
PS: za překlepy se omlouvám, píšu na tabletce
Sorry, moje tabletka neumi hacky a carky a navic mi prehazuje pismenka
Frankie

Re: V čem nosíte výbavu

Příspěvekod telekuk » 03 úno 2020 12:06

Já používám už dlouhá léta tento fotobatoh. Myslím, že je velkou devizou i fakt, že se v nabídce drží tak dlouho. :)
https://www.photoneurope.cz/prepravni-t ... ch-svetel/
telekuk

Re: V čem nosíte výbavu

Příspěvekod ladysk » 06 úno 2020 13:30

Velmi zajímavé, že se vždycky na 7 nebo 8 roků starý příspěvěk objeví reakce z fotonjůrop, to je zcela jistě náhoda, žádná reklama ... (y)
ladysk

Zpět na Začátečníci chtějí vědět