Nastavení průsvitnosti v SW

Nastavení průsvitnosti v SW

Příspěvekod petr.sadek » 22 črc 2015 18:00

Ahoj všem. Jeden můj známý udělal fotomontáž (jestli se tomu tak říká). Když byl na dovolené, tak vyfotil palmy po západu slunce. Vytvořil obrázek ze dvou fotek. Jeden snímek je s palmami a druhý snímek byl měsíc v úplňku.
Oba snímky spojil dohromady a vytvořil nový, kde se úplněk jakoby schovává za palmou. Mne ale zajímá jiná podobná věc. Chtěl bych použít jeden snímek jako základ a u druhého snímku potřebuji, aby skrze něj prosvítalo pozadí (ten základ). Například vyfotíš temnou chodbu a přidáš do tohoto snímku obrázek ducha z říše zemřelých, který na té chodbě prosvítá pozadím. Potřebuji poradit postup, jak to udělat. Mám SW Picasa 3, Office PowerPoint a Office Picture Manager. Obsahují tyto programy funkci na nastavení průsvitnosti snímků? Pokud ano, prosím, můžete mi napsat postup? Nevím o jiném dalším FREE SW v češtině pro komerční použití. Moc děkuji, Petr
petr.sadek
 
Příspěvky: 10
Registrován: 22 črc 2015 17:31

Re: Nastavení průsvitnosti v SW

Příspěvekod dall » 02 zář 2015 07:31

V Zoneru je to prosté. V jednom editoru si označíš ducha. Zkopíruješ ho do schránky. V druhém editoru kde máš chodbu vložíš ze schránky ducha a nastavíš si průhlednost.
dall
 
Příspěvky: 6
Registrován: 02 zář 2015 07:25


Zpět na Zonerem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron