tablet

tablet

Příspěvekod ogyn » 22 led 2012 10:54

Chtěl bych se podělit o zkušenosti s využitím tabletu při focení. Zakoupil jsem tablet acer iconia tab A500. Rozhodl jsem se pro něj z důvodu systému android 3.2.,možnosti přenést snímky z mého canon 7 D,přes usb, paměť lze rozšířit o sd,těch používám víc,takže nemusím sdílet celý obsah tabletu neustále se všemi :) Snímky lze v prográmku picsay popř upravit a odeslat přes wifi. Je to dobré pro reportážní foto.Např už po první třetině odesílám snimky z hokeje přes wifi z restaurace u stadionu. Tablet má oproti noťasu výhodu menší rozměry,větší výdrž,kvalitnější display ,náhledy jsou nesrovnatelné s fotoaparátem. Jediné s čim jsem nebyl spokojen,že se mi po nainstalování programu "google+" vytvořila složka která automaticky po načtení uloží snímky do nově vytvořené složky a tyto nejdou odstranit :( Pomohlo odinstalování google +.
ogyn
 
Příspěvky: 264
Registrován: 22 led 2012 10:34

Re: tablet

Příspěvekod ogyn » 05 bře 2012 21:24

Nedávno jsem nainstaloval z android marketu aplikaci na ovládání Canon 7D,přes display Aceru pomocí usb ,s možností doostřovat a upravovat nastavení 7D na dotyk . Parádní náhled na kvalitním "hledáčku ",vada je trošku zpomalená reakce,ale na "obyčejné "neakční " focení stačí :)
ogyn
 
Příspěvky: 264
Registrován: 22 led 2012 10:34

Re: tablet

Příspěvekod mpetrik » 27 říj 2013 22:56

Nepoužíváte to takhle ještě někdo. Zajímalo by mě jak jste s tím spokojení. Tohle mě také láká, tak bych chtěl vědět, jaké s tím máte zkušenosti.
Díky moc
mpetrik
 
Příspěvky: 4
Registrován: 27 říj 2013 13:36


Zpět na Novinky a co o nich víme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník