Foveon napodruhe...

Moderátor: Pete2

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod pe-pa » 27 srp 2018 18:49

x
Naposledy upravil pe-pa dne 30 srp 2018 12:45, celkově upraveno 1
pe-pa
 
Příspěvky: 2565
Registrován: 09 úno 2015 20:06

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod **lasta » 27 srp 2018 19:01

:D
**lasta
 
Příspěvky: 4610
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod vrgada » 29 srp 2018 02:53

fakt zmizel? tak to ja si mozna jeste sigmu koupim a nebudu fotit jen mobilem. Sice jsem chvili premyslel nad nejlepsim fotomobilem na svete co si vymysli omalovanky vypoctem ze tri objektivu, ale jen do te doby, nez jsem shledl 50 stran rozpatlanych ukazek z jejich mobilfanklubu
...
a ty prispevky s fotkami si vzal sesebou, nebo jste mu je zcenzurovali?
vrgada
 
Příspěvky: 674
Registrován: 17 zář 2013 05:55

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod Alien_MasterMynd » 02 zář 2018 20:27

Nejakou dobu jsem tu nebyl, co se tu delo zabavneho? :D
Alien_MasterMynd
 
Příspěvky: 108
Registrován: 18 kvě 2012 14:49

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod josef38 » 02 zář 2018 20:42

Alien_MasterMynd píše:Nejakou dobu jsem tu nebyl, co se tu delo zabavneho? :D

Petře, ani se raději neptej! ;) ;)
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14828
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod Alien_MasterMynd » 02 zář 2018 20:56

josef38 píše:
Alien_MasterMynd píše:Nejakou dobu jsem tu nebyl, co se tu delo zabavneho? :D

Petře, ani se raději neptej! ;) ;)

:-D Stejne by me to zajimalo, vypada to, ze bylo hodne veselo :-D
Alien_MasterMynd
 
Příspěvky: 108
Registrován: 18 kvě 2012 14:49

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod josef38 » 03 zář 2018 04:31

Alien_MasterMynd píše::-D Stejne by me to zajimalo, vypada to, ze bylo hodne veselo :-D

Petře, teď jedu do Podolí. Až se vrátím, napíši Ti SZ. Měj se hezky! (n) J.
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14828
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod jajakm » 03 zář 2018 08:44

josef38 píše:
Alien_MasterMynd píše::-D Stejne by me to zajimalo, vypada to, ze bylo hodne veselo :-D

Petře, teď jedu do Podolí. Až se vrátím, napíši Ti SZ. Měj se hezky! (n) J.

Josefe a proč napíšeš svůj názor v SZ? Napiš to tady a veřejně. Rád bych znal tvůj názor také. Věřím tomu, že by zajímal i Jarouše.

Pro Alien_MasterMynd:
Už mě a Jaroušovi došla trpělivost s pe-pa (Petr z Mnichova) a odešli jsme jinam. Tady na DIGINEFF budu vkládat občas nějaké fotky, ale ne do SIGMA vlákna. Myslím, že i Jarouš to tak dělá.

Jarda
jajakm
 
Příspěvky: 1453
Registrován: 28 zář 2013 18:20

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod Alien_MasterMynd » 03 zář 2018 09:50

josef38 píše:
Alien_MasterMynd píše::-D Stejne by me to zajimalo, vypada to, ze bylo hodne veselo :-D

Petře, teď jedu do Podolí. Až se vrátím, napíši Ti SZ. Měj se hezky! (n) J.

Dekuji Josefe, ty ranni ptace :-)
Alien_MasterMynd
 
Příspěvky: 108
Registrován: 18 kvě 2012 14:49

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod Alien_MasterMynd » 03 zář 2018 09:53

jajakm píše:
josef38 píše:
Alien_MasterMynd píše::-D Stejne by me to zajimalo, vypada to, ze bylo hodne veselo :-D

Petře, teď jedu do Podolí. Až se vrátím, napíši Ti SZ. Měj se hezky! (n) J.

Josefe a proč napíšeš svůj názor v SZ? Napiš to tady a veřejně. Rád bych znal tvůj názor také. Věřím tomu, že by zajímal i Jarouše.

Pro Alien_MasterMynd:
Už mě a Jaroušovi došla trpělivost s pe-pa (Petr z Mnichova) a odešli jsme jinam. Tady na DIGINEFF budu vkládat občas nějaké fotky, ale ne do SIGMA vlákna. Myslím, že i Jarouš to tak dělá.

Jarda

Kam? Že bych se přidal, stačí pochopitelně přes SZ :-)
Alien_MasterMynd
 
Příspěvky: 108
Registrován: 18 kvě 2012 14:49

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod josef38 » 03 zář 2018 11:49

jajakm píše:Josefe a proč napíšeš svůj názor v SZ? Napiš to tady a veřejně. Rád bych znal tvůj názor také. Věřím tomu, že by zajímal i Jarouše.

Ale ale, buďte rádi, že je tady už klid!
Víš určitě velice dobře, že jsem se nemíchal do vašich sporů dříve, nebudu psát veřejně své názory ani teď, když jeden z aktérů odešel, ostatně by to ani už nebylo ode mne fér, když by se nemohl bránit.
Osobně jsem si s Petrem M. kdysi také užil svoje, než jsem pochopil, že nejlepší obrana je neodpovídat. K dohadování, nebo i k hádkám musí být totiž vždy minimálně dva, jinak to totiž nikdy nefunguje. Potom je to jen monolog a hlavní aktér pozná, že mu zde pšenice nepokvete a jde jinam.
Bylo to tenkrát pro mne užitečné ponaučení a zapřísahal jsem se, že se víckrát do něčeho podobného vtáhnout už nenechám.
Takže sorry jajakm.
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14828
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod josef38 » 03 zář 2018 11:54

Alien_MasterMynd píše:Dekuji Josefe, ty ranni ptace :-)

Petře, zvykli jsme si s manželkou vstávat každý den v pět ráno a vyhovuje nám to. Pro někoho se to může jevit jako jistý masochizmus, ale ty rána, tedy hlavně v létě, jsou nejkrásnější.
Druhá věc je ta, že touto dobou je v Podolí v bazénu volno, jinak bych si nezaplaval. :D
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14828
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod ODSakEda » 03 zář 2018 11:56

josef38 píše:..... Ale ale, buďte rádi, že je tady už klid! .....


Při vší úctě, na diskusi nemá být klid :shock: , ten hledej u vody 8-) , na diskusi to má žít! A klidně i trochu vřít! :lol: Ale zkrze argumenty a slušně! :D
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod Alien_MasterMynd » 03 zář 2018 12:07

josef38 píše:
Alien_MasterMynd píše:Dekuji Josefe, ty ranni ptace :-)

Petře, zvykli jsme si s manželkou vstávat každý den v pět ráno a vyhovuje nám to. Pro někoho se to může jevit jako jistý masochizmus, ale ty rána, tedy hlavně v létě, jsou nejkrásnější.
Druhá věc je ta, že touto dobou je v Podolí v bazénu volno, jinak bych si nezaplaval. :D

Prave, mne se rana taky libi i na foceni je to parada, ale ja jsem uz od narozeni nastaveny, ze ponocuju a brzke vstavani je pro me silene i kdyz jdu spat hodne brzy :-/ Resp. brzy rano vstanu, kdyz je potreba, ale nedokazu to pravidelne.
Alien_MasterMynd
 
Příspěvky: 108
Registrován: 18 kvě 2012 14:49

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod Alien_MasterMynd » 03 zář 2018 12:08

ODSakEda píše:
josef38 píše:..... Ale ale, buďte rádi, že je tady už klid! .....


Při vší úctě, na diskusi nemá být klid :shock: , ten hledej u vody 8-) , na diskusi to má žít! A klidně i trochu vřít! :lol: Ale zkrze argumenty a slušně! :D

No a to skrz argumenty a slusne z jiste strany moc nefungovalo....
Alien_MasterMynd
 
Příspěvky: 108
Registrován: 18 kvě 2012 14:49

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod jajakm » 03 zář 2018 12:43

josef38 píše:
jajakm píše:Josefe a proč napíšeš svůj názor v SZ? Napiš to tady a veřejně. Rád bych znal tvůj názor také. Věřím tomu, že by zajímal i Jarouše.

Ale ale, buďte rádi, že je tady už klid!
Víš určitě velice dobře, že jsem se nemíchal do vašich sporů dříve, nebudu psát veřejně své názory ani teď, když jeden z aktérů odešel, ostatně by to ani už nebylo ode mne fér, když by se nemohl bránit.
Osobně jsem si s Petrem M. kdysi také užil svoje, než jsem pochopil, že nejlepší obrana je neodpovídat. K dohadování, nebo i k hádkám musí být totiž vždy minimálně dva, jinak to totiž nikdy nefunguje. Potom je to jen monolog a hlavní aktér pozná, že mu zde pšenice nepokvete a jde jinam.
Bylo to tenkrát pro mne užitečné ponaučení a zapřísahal jsem se, že se víckrát do něčeho podobného vtáhnout už nenechám.
Takže sorry jajakm.

Josefe velmi rád budu sdílet tvůj optimismus, že už bude na diskuzním fóru SIGMY klid a že Petr M. odešel. Nevěřím tomu. Podle mne odešel na přechodnou dobu, po dobu svého zahraničního pobytu a pak se vrátí zpět na SIGMA fórum.

Josefe nebuď alibista. Tvůj názor je tvůj názor a účast nebo neúčast hodnoceného (možnost se bránit nebo se nebránit) přece nemá vliv na tvůj názor a není podmínkou pro vyslovení tvého názoru. Samozřejmě máš svaté právo si svůj názor nechat pro sebe.

Diskuzní fórum SIGMY je nyní volné a může si zde kdokoliv rozjet jakou bude chtít divokou a adrenalinovou diskuzi. Jen jsem zvědavý na ty fotky ze SIGMA fotoaparátů.

Jarda
jajakm
 
Příspěvky: 1453
Registrován: 28 zář 2013 18:20

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod pe-pa » 03 zář 2018 13:02

Je
Naposledy upravil pe-pa dne 14 lis 2018 10:03, celkově upraveno 5
pe-pa
 
Příspěvky: 2565
Registrován: 09 úno 2015 20:06

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod jajakm » 03 zář 2018 13:16

pe-pa píše:Je tady v Thailandu teplo jako v N kdyz jsme odletali, takze aklimatisace O.K. (n) Maly Problem je pouze v posunutem case, kdy je prave tady neco okolo pul osme vecer. ;) Dostal jsem Internetem dokonce ted spojeni s N tak to musim k teto prilezitosti honem vyuzit. :lol:

K tewto prilezitosti zdravim take Josefa a dalsi rozumne kolegy!!!!!!!!! ;)

Abych k teto zajimave debate take svoji suppe pridal..... ;) A jinak, jiz davno v M. nebydlime, odstehovali jsme se do Ingolstadtu....Snazil jsem se po nekdejsim, tedy hodne drivejsim napomenuti MiryM, abych se zde vyjadroval slusne, zde tedy slusne pokud mozno vyjadrovat s jistym satirickym zduraznenim nekterych casti mych prispevku zde, abych nepsal svoje Story suse a aby se dotycni rychleji a lepe mohli chytit za frnak a vynasnazili se toto vlakno Sigmy ve smyslu jinych dobrych vlaken jako je napr. fotografie mnohych kolegu na vlaknu dobra nalada a j. prospikovat trochu i humorem.

Jenomze a to je dost k neuvereni a hodne k podiveni, tito dva kolegove bohuzel neprisli na to, ze kdyby svou fotografickou tvorbu zmenili a i tim se dostali na uroven jinych zde ve foru kolegu, vyuzivali jen technickych vlastnosti svych fotaku a sami zustali daleko svou tvurci tvorbou vzadu pod uroven jakou by si Sigmy fotaky zaslouzily. Coz mne osobne velice mrzi a mrzelo. Vse, co jsem napsal zde o jejich cvacich brali jako osobni urazky a podle toho se i chovali; vysledek je, jak kazdy muze zde videt, ze se urazili jak nafrnene slecinky a zkusili odejit. Odejit tedy do jinych vlaken zde ve Foru. Tim se snazili ziskat proti mym argumentum jakousi vetsinu a potvrdit si take i tim jaci jsou ve foceni mistri. Jak dokazatelne, ziskali k tomu dva kolegy, kteri Jim ty jejich bla bla spapali a kteri se take podle toho ruzne vyjadrili; tedy po svem. Jeden slusne, jeden sproste (ale bez napomenuti pak kohokoliv, ani MiryM, ktery na tento zpusob komunikace byl ve vlakne Sigmy a na mne neuveritelne citlivy, coz se pak rozsirilo i na tech vlaknech, kde jsou aktivni tito dva kolegove. Gustav se ale uklidnil a po zjisteni, ze mu toto nestzoji zato, se do Fora vratil. Ten druhy, sprosty, odesel. pry navzdy. Jaka skoda, byl to vyborny Fotograf!

Jelikoz jsem mel odletovy termin minuly tyden, tak jsem zde napsal, ze patrne uz nebudu moci vkladat fotky do vlakna Sigmy, protoze jsem sve Quattro i s objektivy mezitim prodal. Ale, jestlize, jak jsem take psal, moje naklonnost pro Sigmu bude vetsi nez ma vule, tak si ji tedy znovu opatrim a mozna i neco sem vlozim. Ale to uplyne jeste hodne patku a vubec jestli.... ;)

Jenom pro osvezeni, prikladam sem to co se zrejme Jardovi velice zamlouva a libi, protoze to i zde okopiroval, aby se to "Urazeni" neztratilo. Ja osobne jsem to napsal sice zive, ale trefne, kazdopadne velice slusne, bez jakehokoliv pouzivani "cizich" slov.....

*
pe-pa píše:
Ale vubec nejkrasnejsi fotka vsech dob je tato. Umelec se svym obrovskym talentem zobrazovat baraky v dalce, se osmelil a ukazal tak svym divakum, ze se jeho Talent neustale v positivnim slova smyslu dale vyviji; dokazal totiz nevidane; totiz mistrovsky ztvarnit opravdu temer nemozne; stodolu, na ktere si jiz vylamalo zuby nespocetne mnozstvi jinych umelcu; zobrazil a ukazal vsem svym mecenasum, obdivovatelum a priznivcum, svym jedinecnym a zazracnym, cihly a svislice pocitacim instrumentem, ze kdo umi, ten opravdu umi! A kdo toto neumi, tak ten bohuzel a fakt jen cumi!

Jeden, co furt jen cumi a verne potvrzuje to co autor-umelec jako jediny zde umi a neustale verne vystavuje, je ten druhy, nejaky ten vrtolezka v a do konecniku, take jinak znamy jako suplujici matematik na zvlastni skole umeni; ten, jen jakmile ten prvni vlozi, tak tento ctitel pocitani cihel skoro okamzite priskoci, tedy jakmile dostane avizo, ze tento tady vlozil a hned fotku vzdy vysoce a jenom pochvalne oceni.

Kdo vi, mozna, ze v Kromerizi stavi baraky jeste z uplacaneho blata a votrub....

"Jarouši ta fotka se ti fakt povedla. Ty cihly by šlo spočítat.
Jarda"

Na Motto:

Bábovičko, poveď se mi,
jestli se mi nepovedeš
do Brandejsa nepojedeš,
jestli se mi povedeš,
do Brandejsa pojedeš.
jajakm
 
Příspěvky: 1453
Registrován: 28 zář 2013 18:20

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod jajakm » 03 zář 2018 13:20

Josefe škoda, že jsem se s tebou nevsadil o láhev dobrého červeného vína. Vím, že jsi znalec a dostal bych od tebe láhev dobrého vína. Detaily možná později v SZ. Jarda
jajakm
 
Příspěvky: 1453
Registrován: 28 zář 2013 18:20

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod josef38 » 03 zář 2018 13:45

jajakm píše:Josefe škoda, že jsem se s tebou nevsadil o láhev dobrého červeného vína. Vím, že jsi znalec a dostal bych od tebe láhev dobrého vína. Detaily možná později v SZ. Jarda

Jeden problém by byl, že já bych se nesázel.
A jestli se zde Petr znovu objevil, o to jsi se Ty přičinil také.
Myslím, že by zde mnoha lidem i scházel takže můžete jet dál ve starých kolejích! ;)
Máš tady tedy můj názor, když tvrdíš, že jsem alibista a tolik jsi po něm toužil.
Toť z mé strany vše. Howgh.
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14828
Registrován: 22 pro 2011 08:37

PředchozíDalší

Zpět na Sigmou

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků