Foveon napodruhe...

Moderátor: Pete2

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod Jarouš » 30 led 2017 00:26

Ještě nějaký ten Zlín.
Přílohy
SDIM8516.jpg
SDIM8516.jpg (659.6 KiB) Zobrazeno 4760 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 25 mm
Čas expozice: 1/320 sec.
Clona: F/8
ISO: 100
Whitebalance: Manuálně
Použití blesku: Ne
Model: SIGMA SD1 Merrill
Expoziční program: Manuální
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Pattern
SDIM8517.jpg
SDIM8517.jpg (638.93 KiB) Zobrazeno 4760 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 17 mm
Čas expozice: 1/125 sec.
Clona: F/7.1
ISO: 100
Whitebalance: Manuálně
Použití blesku: Ne
Model: SIGMA SD1 Merrill
Expoziční program: Manuální
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Pattern
SDIM8518.jpg
SDIM8518.jpg (710.19 KiB) Zobrazeno 4760 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 10 mm
Čas expozice: 1/40 sec.
Clona: F/8
ISO: 100
Whitebalance: Manuálně
Použití blesku: Ne
Model: SIGMA SD1 Merrill
Expoziční program: Manuální
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Pattern
SDIM8535.jpg
SDIM8535.jpg (648.52 KiB) Zobrazeno 4760 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 16 mm
Čas expozice: 1/6 sec.
Clona: F/8
ISO: 100
Whitebalance: Manuálně
Použití blesku: Ne
Model: SIGMA SD1 Merrill
Expoziční program: Manuální
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Pattern
Jarouš
 
Příspěvky: 3826
Registrován: 26 kvě 2012 11:32

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod pe-pa » 30 led 2017 07:44

Martynko, tys na to kapnul! :lol: Prohledl jsem si tu tvoji foto-galerii na kterou mas tady nekde odkaz a zjistil jsem pouze jedno; ze mas pomerne dobre oko pro kompozici i kdyz nevidis nebo nedokazes videt "to hlavni" co by z prumerne fotky udelalo vybornou az mistrovskou; to ti schazi a jak videt bude vzdy ti schazet, nebot v tvych fotkach neni videt za celou dobu tveho foceni zadny pokrok, zadny novy prvek, zadny vyvoj; je stale stejne obycejne fotky...., ale okecat sebe a i ty druhe umis a pokousis se....co neni CB, tak je dost i na tvych fotkach prebarvene. Ze bys instinktivne i na tu barvu ac jakoby nerad pritlacil? Nebo je to tou kamerou o ktere si myslis, ze je to tak spravne, ze ta kamera foti tak spravne, spravne barevne? A ze pritlacis a pritlacujes stejne na kontrasty, abys odstranil puvodni ve fotce sedy zavoj, kterym si ty tvoje krabicky s foveonem a i s bayery pomahaji rozsirit dynamiku, aby pokud mozno zabranily chabe original dynamice tvorit ve svetlech prepaly, te uz nejak nezajima a ani snad o tom nevis a nechces slyset?

Jako fotograf samouk jsi dost na ty svoje fotky pysny a jesitny, ze je rad kazdemu tady predhazujes temi tvymi odkazy a patrne si o nich a o sobe myslis, ze jsi Mistr fotograf, lepsi nez ti, kteri jak pises "prebarvuji". Ale ve skutecnosti jsi jen obycejny a uplne prumerny, docela dobry fotograf, ale jen opravdu prumerny, tedy nic co by stalo za to se na ty tvoje fotky divat dele nez jedno kliknuti na dalsi stranku. Krajinu vidis uplne fadne a ridis se vetsinou prastarymi kompozicnimi pravidly, tedy fotis jen tak jak jsi uz nekde a nekdy videl a okoukl u jinych fotografu jiz drive; tedy ve vysledku take nic moc.... takovych je......

Co se tyce "prebarvenosti" jak rika Martynek, dnesnich digitalnich fotografii, je dano hlavne tim, ze tyto kamery uz "umi" fotit v barve, ktera je jejich hlavni "zivel" a kterou cilevedomy kreativni fotograf umi presne nadavkovat, presne k motivu a tak zesilit jeho pusobnost celku na jejiho divaka. Take jsou to vetsinou a hlavne mladi lide, kteri nejsou zatizeni cernobilou fotografii, ktera spis tihne k e grafice nez ke kreativite barvy a kteri dnes "vidi" vse prevazne v barve, kde jim neprekazi jejich nejaka a hlavni minulost foceni v CB jako treba Martynkovi a plne se te barevnosti oddavaji a dokazi ji interpretovat. Vetsinou zdarne.

Lide jako Martynek, kteri fotili prevazne drive CB jiste dneska tajne obdivuji barevnost techto novych barevnych fotek, ale jelikoz te barve prilis nerozumi a dost spatne se "barevne" orientuji, tak se ani barevnosti rozumet nesnazi a hlavne ji nedokazi zpracovat; coz je videt a to hodne v nekterych jeho "barevnych" fotkach. Ale snazi se ospravedlnit tato sva tvrzeni i tim, ze se pokousi presvedcit i jine fotografy, ze to co rika je to jedine spravne.... Ale ve skutecnosti a objektivne, neni. :)

Co se tyka fotek "na draze" se zeleznici, je take dost zarazejici, ze clovek, ktery "v tom" cely zivot pracuje, nenalezl vetsi k ni vztah a foti ji hodne fadne a obycejne pohledem a to je zajimave, pohledem cloveka jakoby neznaleho, nezaujateho motivem, vse z povzdali, pekne jakoby opatrne, s trochou fotek z blizka, ale ktere za to za moc nestoji. Jen at si kazdy vzpomene, jestli kdy videl opravdu vyborne fotky s touto thematikou, kde Martynek ty hlavni prvky, ktere mu dava takovy brilantni motiv jako je draha, bohuzel nevidi a foti jen to co foti kazdy obycejny i radoby fotograf.
pe-pa
 
Příspěvky: 2565
Registrován: 09 úno 2015 20:06

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod Karlíkamatér » 30 led 2017 11:41

No já si myslím,že není ani fér posuzovat fotky které sem dává pan Pe.Pa spodle nějakých vysokých technických a estetických nároků ( o výpovědní hodnotě ani nemluvě ), protože to jsou všechno ( jak už se tady sám pan Pe-Pa nedávno zmínil ) pouze testovací cvaky, neboť sem samozřejmě nemůže vkládat profesionálně dokonalé a vycizelované snímky které vytváří na zakázku pro své zákazníky k jejich naprosté spokojenosti (n) . Já si myslím že je to veliká škoda a nejspíš o dost přicházíme....určitě bychom tady všichni čučeli co dokáže fotograficky vzdělaný profík s kvalitním fotoaparátem . S tím se mi amatéři naprosto nemůžeme srovnávat ( tedy alespoň já ....abych nemluvil drze i za ostatní ). Chtěl bych se ,,přimluvit" jestli by alespoň nebylo možné ( když už sem nemůžete vkládat fotky ) dát sem třeba jen odkaz na některé vaše profi fotografie které vaši zákazníci mají na svých webových stránkách nebo v internetových katalogech ....tím byste smluvně nic neporušil a mi bychom měli možnost vidět to TOP z vaší fotografické tvorby (n) . Tedy pokud neděláte fotografie určené pro čistě soukromé účely ( např. pro výzdobu interiérů a nebo kanceláří šéfů, jak je zvykem u světoznámých firem ) a nebo na výzdobu interiérů soukromých luxusních sídel (n) . Omlouvám se, že se jen dohaduji, ale nejspíš sem přehlédl ( když jste tady o tom psal ) jaký mají účel a v jakém jsou stylu jsou vaše TOP fotografie které vytváříte jako profesionál na přání zákazníků . Určitě to budou hodně umělecká díla, protože nevěřím, že by se člověk s vaší fotografickým vzděláním a okem odborníka ,,propůjčil" k dokumentaci prostor a zařízení nějakých firem....to by bylo ,,házení perel sviním"...to určitě přenecháte s radostí nám amatérům :D
Mějte se fajn a ať se daří k velké spokojenosti zákazníků.
Karlík
PS: omlouvám se za elaborát,ale měl jsem potřebu vás trochu ,,obhájit" ( i když samozřejmě daleko lépe jste to zvládl sám ) před neobjektivním ,,hodnocením".To už tak bohužel na anonymních diskusních vláknech bývá, že průměrní amatéři závidí úspěšným profesionálům jako jste vy. (y)
Naposledy upravil Karlíkamatér dne 30 led 2017 17:18, celkově upraveno 1
UZ Fuji Finepix HS 30 EXR + Raynox 250 + kousek fólie ze starého LCD
Uživatelský avatar
Karlíkamatér
 
Příspěvky: 1788
Registrován: 06 pro 2011 09:37

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod pe-pa » 30 led 2017 14:05

Karlikamater, dekuji srdecne za vasi obhajobu. Je to pekne napsane. (n) Ale tak bych to nebral a ze by tady byl nekdo na mne zavistivy take moc neverim. :) Toto vlakno je podivnou nahodou obsazeno nekterymi lidmi, kteri maji sice nejakou tu sigmu, ale ve skutecnosti nevi ani proc. Misto, aby se soustredili na tvorbu dobrych fotek, foti "neco" co jim ukazuje jak je ten fotak ostry, jak ostre, vic nez bayer, kresli detajly a vubec jsou hlavne zamilovani do te jeho (Foveona) techniky, ze jim vlastni ucel fotografovani unika anebo jim jeste ani nedosel.... Je to velka skoda, nebot ve Foveonu je velky potencial, ktery tito technicti cvakalkove vlastne vubec neobjevili a asi, jak to vypada, nikdy neobjevi.

Co se tyce me tvorby, tak je, byla, temer takoveho slozeni jake jste ve svem prispevku vyjmenoval, vcetne nejakych tech svateb navic, doporucenych svym znamym prave mymi zakazniky a tak podobne. Veskera tato moje tvorba, jak pro firmy, tak i pro soukrome ucely neni mozne na nejake moji HP ukazovat, nebot je kazda HP prakticky jen pro toho, kdo foti amatersky a i nekdy k tomu komercne, je to vlastne jeho propagace, werbung a to ja v zadnem pripade nepotrebuji, nebot moji zakaznici vyuzivaji mych fotosluzeb opakovane, vcetne i s jejich pripadnymi doporucenimi novych zajemcu o me foceni, ktere se deji prakticky ustne a i visuelne u mych zakazniku.
Tito lide nevlastni samozrejme nejakou tu soukromou HP, nebot to vzhledem k jejich cinnosti neni potreba; je to jina mentalita nez jsou pr. amateri. A vlastne snad ani nefoti....


K memu cvakani. Se Sigmou SD9 se mi ku vlastnimu podivu enorme dobre foti, velice rychle se jeji dataje v pocitaci zpracovavaji a velice dobre se s ni foti dokonce i nejaka ta svatba, jak jsem prakticky zjistil. Je to fotak i dnes na vysoke urovni se slusnou a vybornou barevnosti, ktera se da i velmi dobre tisknout. Je predevsim predurcen, tedy podle meho, k foceni motivu zblizka, kde ma prednost ve vysoke ostrosti kanty. Ale i "krajinky" s ni jdou.... (n) Clovek by neveril, co s sni dokazi dnesni perfektni Akkus, ktere "drzi a drzi", ne jako ty tehda.....
Naposledy upravil pe-pa dne 30 led 2017 17:20, celkově upraveno 2
pe-pa
 
Příspěvky: 2565
Registrován: 09 úno 2015 20:06

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod Jarouš » 30 led 2017 15:18

Bruslení na Dřevnici.
Přílohy
SDIM8567.jpg
SDIM8567.jpg (801.48 KiB) Zobrazeno 4681 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 17 mm
Čas expozice: 1/250 sec.
Clona: F/11
ISO: 100
Whitebalance: Manuálně
Použití blesku: Ne
Model: SIGMA SD1 Merrill
Expoziční program: Manuální
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Unknown
SDIM8580, RGB.jpg
SDIM8580, RGB.jpg (790.24 KiB) Zobrazeno 4681 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 17 mm
Čas expozice: 1/250 sec.
Clona: F/9
ISO: 100
Whitebalance: Manuálně
Použití blesku: Ne
Model: SIGMA SD1 Merrill
Expoziční program: Manuální
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Unknown
Jarouš
 
Příspěvky: 3826
Registrován: 26 kvě 2012 11:32

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod MakB » 30 led 2017 15:54

download/file.php?id=98502

Asi špatný exif :o , to je nějakým mobilem :?: :?:
Ale vše je pěkně okecáno (n) .
Rád sem nakukuji, nějak tomu nerozumím co píše.....

.. nebot moji zakaznici vyuzivaji mych fotosluzeb opakovane, vcetne i s doporucenimi, ktere se deji ustne a i visuelne prave u mych zakazniku.

Zábavné počtení ;) .
MakB
 
Příspěvky: 2322
Registrován: 12 zář 2011 08:11

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod **lasta » 30 led 2017 16:00

Aha. Pozor...
Na Šumavě začalo pršet ... ;)
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod MakB » 30 led 2017 16:11

**lasta píše:Aha. Pozor...
Na Šumavě začalo pršet ... ;)


;)
Přílohy
jako vždy má pravdu.jpg
jako vždy má pravdu.jpg (729.26 KiB) Zobrazeno 4661 krát
MakB
 
Příspěvky: 2322
Registrován: 12 zář 2011 08:11

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod **lasta » 30 led 2017 16:18

Je i ledovka, nebo pouze ryjí svině...? ..
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod axislubo » 30 led 2017 17:38

;)
Přílohy
SDIM0178.jpg
SDIM0178.jpg (588.52 KiB) Zobrazeno 4636 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 30 mm
Čas expozice: 1/800 sec.
Clona: F/9
ISO: 100
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Ne
Model: SIGMA DP2 Merrill
Expoziční program: Priorita clony
Exposure bias: -7/10 EV
Metering mode: Pattern
SDIM0170.jpg
SDIM0170.jpg (358.89 KiB) Zobrazeno 4636 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 30 mm
Čas expozice: 1/500 sec.
Clona: F/11
ISO: 100
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Ne
Model: SIGMA DP2 Merrill
Expoziční program: Priorita clony
Exposure bias: -7/10 EV
Metering mode: Pattern
axislubo
 
Příspěvky: 736
Registrován: 28 lis 2014 10:33

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod Jarouš » 30 led 2017 18:05

Lubo, Stoh někde ve směru od Štefanovej? download/file.php?id=98520 Pěkné to máš (n).
Jarouš
 
Příspěvky: 3826
Registrován: 26 kvě 2012 11:32

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod Martynko » 30 led 2017 18:13

Axislubo: to je dobré toto (n)

Sranda jako vždy :mrgreen: zajimavé je, jak se tu každoročně objevuje to stejné téma se stejným výsledkem... :shock: ale naprosto stejně, až jde z toho skoro husina, nebo jsem si snad spletl tránku... někdo či kdosi nezaujatě vykváká názor který mu pak je totálně omlácen o hubu a překroucen nejenom naruby a dokoce i tak že by to ani ta nejlepší míchačka nesvedla, nýbřž je i následně popotahován i za názory které vůbec nesdělil... a možná které si dotyčný ani nemyslí... :lol: no alespoň je sranda... Petře alias pe-pa, válíš jako obvykle, koukám že po dlouhém půstu zde na fóru jedeš stejně jako před léty v plné gardě :P

Takže znovu, kde se v mém příspěvku mluví o MÝCH snímcích, a a vůbec ve kterých pasážích snímky srovnávám? NIKDE ! :roll: takže prrr starče...

"bohuzel nevidi a foti jen to co foti kazdy obycejny i radoby fotograf" -> já jsem rádoby fotograf a dokonce se štítím se vůbec nazvat fotografem, především sem měl také docela problém, když mne v práci umluvili že chcou ode mne kalendář, tak jsem to musel spáchat a představte si, moc se jim líbí a byli moc nadšeni že konečně to není takové to kýčovité co se dá koupit furt dokola, tak teda nevím, jestli fakt fotím tolik špatně, když jsem ten rádoby fotograf... :twisted:

jo a ještě něco -> "nebot v tvych fotkach neni videt za celou dobu tveho foceni zadny pokrok, zadny novy prvek, zadny vyvoj; je stale stejne obycejne fotky..." -> napadlo tě někdy taky i to, jak jsou někteří prostě takový, někdo fotí baby na tele, někdo furt válí heliose v trávě a někdo holt fotí stejně široké krajiny jak z roku nula dva, když nechci pokrok, vůbec tedy nechápu co mám považovat za pokrok a jestli to chci, když jsem hlavně JÁ se SVOU prací spokojen, a vo tom to je, nebo ne?

Tak dost bylo tlachání, přihodím tedy něco echt saturovaného... :lol:
Přílohy
SDIM5608.jpg
SDIM5608.jpg (292.25 KiB) Zobrazeno 4627 krát
Martynko
 
Příspěvky: 428
Registrován: 11 dub 2014 15:02

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod axislubo » 30 led 2017 19:27

Jarous, to je Maly krivan zo sucheho vrchu...
Inak, ja uz som davnesie prestal robit presaturovane omalovanky, uz ma to nebavi. Je mi to je jedno, ze sa viac pacili ludom. V poslednej dobe vsade vidim "dokonale" fotky, ale to uz je pre mna zalezitost grafikov (brutalne upravy v softe)
Přílohy
SDIM0173.jpg
stratenec
SDIM0173.jpg (694.38 KiB) Zobrazeno 4610 krát

EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 30 mm
Čas expozice: 1/400 sec.
Clona: F/9
ISO: 100
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Ne
Model: SIGMA DP2 Merrill
Expoziční program: Priorita clony
Exposure bias: -3/10 EV
Metering mode: Pattern
SDIM0168.jpg
z prava suchy vrch, biele skaly, stratenec
SDIM0168.jpg (567.29 KiB) Zobrazeno 4610 krát

EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 30 mm
Čas expozice: 1/500 sec.
Clona: F/5.6
ISO: 100
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Ne
Model: SIGMA DP2 Merrill
Expoziční program: Priorita clony
Exposure bias: -3/10 EV
Metering mode: Pattern
axislubo
 
Příspěvky: 736
Registrován: 28 lis 2014 10:33

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod Jarouš » 30 led 2017 19:30

Ještě nějaká řeka. Ten dům patřil přednostovi stanice Rudolfu Asmusovi.
Přílohy
SDIM8571.jpg
SDIM8571.jpg (941.86 KiB) Zobrazeno 4608 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 26 mm
Čas expozice: 1/125 sec.
Clona: F/8
ISO: 100
Whitebalance: Manuálně
Použití blesku: Ne
Model: SIGMA SD1 Merrill
Expoziční program: Manuální
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Unknown
SDIM8579.jpg
SDIM8579.jpg (940.23 KiB) Zobrazeno 4608 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 17 mm
Čas expozice: 1/125 sec.
Clona: F/8
ISO: 100
Whitebalance: Manuálně
Použití blesku: Ne
Model: SIGMA SD1 Merrill
Expoziční program: Manuální
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Unknown
SDIM8587.jpg
SDIM8587.jpg (725.9 KiB) Zobrazeno 4608 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 21 mm
Čas expozice: 1/125 sec.
Clona: F/8
ISO: 100
Whitebalance: Manuálně
Použití blesku: Ne
Model: SIGMA SD1 Merrill
Expoziční program: Manuální
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Unknown
SDIM8589.jpg
SDIM8589.jpg (700.79 KiB) Zobrazeno 4608 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 38 mm
Čas expozice: 1/100 sec.
Clona: F/7.1
ISO: 100
Whitebalance: Manuálně
Použití blesku: Ne
Model: SIGMA SD1 Merrill
Expoziční program: Manuální
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Unknown
Jarouš
 
Příspěvky: 3826
Registrován: 26 kvě 2012 11:32

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod axislubo » 31 led 2017 15:25

Tieto stare chaty su najlepsie...
Přílohy
SDIM0195.jpg
SDIM0195.jpg (544.93 KiB) Zobrazeno 4532 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 30 mm
Čas expozice: 1/160 sec.
Clona: F/9
ISO: 100
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Ne
Model: SIGMA DP2 Merrill
Expoziční program: Priorita clony
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Pattern
SDIM0194.jpg
SDIM0194.jpg (659.18 KiB) Zobrazeno 4532 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 30 mm
Čas expozice: 1/200 sec.
Clona: F/9
ISO: 100
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Ne
Model: SIGMA DP2 Merrill
Expoziční program: Priorita clony
Exposure bias: -3/10 EV
Metering mode: Pattern
axislubo
 
Příspěvky: 736
Registrován: 28 lis 2014 10:33

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod axislubo » 02 úno 2017 18:56

;)
Přílohy
SDIM0179.jpg
SDIM0179.jpg (440.42 KiB) Zobrazeno 4419 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 30 mm
Čas expozice: 1/320 sec.
Clona: F/9
ISO: 100
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Ne
Model: SIGMA DP2 Merrill
Expoziční program: Priorita clony
Exposure bias: -3/10 EV
Metering mode: Pattern
SDIM0174.jpg
SDIM0174.jpg (588.33 KiB) Zobrazeno 4419 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 30 mm
Čas expozice: 1/200 sec.
Clona: F/9
ISO: 100
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Ne
Model: SIGMA DP2 Merrill
Expoziční program: Priorita clony
Exposure bias: -3/10 EV
Metering mode: Pattern
axislubo
 
Příspěvky: 736
Registrován: 28 lis 2014 10:33

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod ODSakEda » 02 úno 2017 18:57

axislubo píše:;)

(n) (n)
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod pe-pa » 02 úno 2017 19:01

Byl to angebot, levna masinka, tak jsem ji ze zvedavosti koupil.... :) Vsechny fotky foceny primo do JPG !!!!! :)
pe-pa
 
Příspěvky: 2565
Registrován: 09 úno 2015 20:06

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod ODSakEda » 02 úno 2017 19:15

Sony?! :shock: Heuréka! :D Konečně bez všudepřítomného modrého nádechu (n)
(ale jako nová moc zrovna A6xxx dvakrát levná teda néni! Tedy je levná tato Tvoje jen tím že je to starší model a použitá, z druhé ruky ;-) )
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Foveon napodruhe...

Příspěvekod Martynko » 03 úno 2017 20:04

Axislubo: to mi nedělej, rád bych se vydal do Tater, leč takoovu cestu zatím uskutečnit nemohu :cry:

DP1M crop 1:1 ©
Přílohy
DP1M0068.jpg
crop 1:1
DP1M0068.jpg (436.81 KiB) Zobrazeno 4335 krát

EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 19 mm
Čas expozice: 1/400 sec.
Clona: F/8
ISO: 100
Whitebalance: Manuálně
Použití blesku: Ne
Model: SIGMA DP1 Merrill
Expoziční program: Normal program
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Unknown
Martynko
 
Příspěvky: 428
Registrován: 11 dub 2014 15:02

PředchozíDalší

Zpět na Sigmou

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků