Servis Sigma

Moderátor: Pete2

Servis Sigma

Příspěvekod O. Filip » 11 led 2016 16:55

Mám takový problém. Potřebuji provést upgrade firmware objektivu Sigma, aby plně fungoval s novou zrcadlovkou Nikon D5300. Podle informací samotné Sigmy to není problém, příslušná aktualizace je volně dostupná a provede to servis, což je u nás AWH Sercis v Praze. Jenže nejsem schopen je zkontaktovat. Telefon je jen linka na automat, mail neuvádějí, zákazník se má obracet výhradně přes webový formulář, ale na dva pokusy mi nikdo neodpověděl. Mám to daleko na to, abych jel bez domluvy do Prahy a zkoušel je shánět osobně.

Nevíte, zda zmíněný servis vůbec funguje? A pokud ano, nemáte na ně nějaký normální kontakt? Nebo existuje nějaký jiný servis Sigmy? Děkuji.
O. Filip
 
Příspěvky: 4
Registrován: 11 led 2016 16:41

Re: Servis Sigma

Příspěvekod bmx » 11 led 2016 17:48

http://www.awh.cz/kontakt/

Není problém, funguje to, vyzkoušeno ke spokojenosti (n)
bmx
 
Příspěvky: 8962
Registrován: 25 kvě 2012 13:13

Re: Servis Sigma

Příspěvekod O. Filip » 11 led 2016 18:15

bmx píše:http://www.awh.cz/kontakt/
Není problém, funguje to, vyzkoušeno ke spokojenosti (n)


To sice děkuji, ale to je přesně to, co nefunguje. Psal jsem jim přes formulář 28.12 a poté znovu 6.1. Vždy přišla automatická odpověď, že dotaz zaregistrovali a pak už nic. Před jak dlouhou dobou jste s nimi byl v kontaktu?
O. Filip
 
Příspěvky: 4
Registrován: 11 led 2016 16:41

Re: Servis Sigma

Příspěvekod pusch » 11 led 2016 19:16

Ahoj, jeden den dodáno, detekován problém, následně telefonát ze servisu. Dozvěděl jsem se vše podstatné, schválil postup a druhý den opraveno. Vše se dá sledovat na stránkách servisu, jsou dobří (n) (n) (n) (n) (n) Záruka na dodacím listu na práci a na díl samozřejmostí. Přemýšlel jsem i o sběrně oprav v Brně, ale raději jsem zvolil cestu přímou, mám známého Pražáka :D
A toto mi z opravy zůstalo na památku :|
download/file.php?id=76479
Uživatelský avatar
pusch
 
Příspěvky: 701
Registrován: 10 zář 2011 21:49

Re: Servis Sigma

Příspěvekod O. Filip » 11 led 2016 21:50

Rád slyším pozitivní reference, ale to neřeší můj problém. Nevím, jak se s nimi spojit a opravu domluvit. Přitom je to zřejmě jediný servis u nás.
O. Filip
 
Příspěvky: 4
Registrován: 11 led 2016 16:41

Re: Servis Sigma

Příspěvekod O. Filip » 04 bře 2016 08:37

Navštívil jsem servis osobně, upgrade objektivu mi ochotně a levně udělali na počkání a starý objektiv Sigma už funguje s novou zrcadlovkou Nikon. Zákazníci je prý mají kontaktovat přes mail awh@awh.cz (který nikde neuvádějí) a nikoli kontaktním formulářem na webu (který uvádějí jako jediný způsob kontaktu). Třeba se bude tato informace někomu hodit.
O. Filip
 
Příspěvky: 4
Registrován: 11 led 2016 16:41

Re: Servis Sigma

Příspěvekod Jarouš » 04 bře 2016 22:31

Díky za informaci. Možná se tam poptám na ten svůj seťák, jestli by se s těmi neostrými okraji nedalo něco dělat. Třeba je to jenom špatně vycentrované nebo tak nějak podobně, docela by mě to zajímalo.
Jarouš
 
Příspěvky: 3826
Registrován: 26 kvě 2012 11:32


Zpět na Sigmou

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron