Ceske RicohForum?

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod jajakm » 29 pro 2018 11:57

MiraM píše:Eda napsal : Vulgární reakce některých....Měl jsi napsat jmenovitě reakce MiryM. Všem , kromě dotyčného se za ně omlouvám! A všichni víte, že jsem se jich jindy a vůči nikomu nedopustil! Pokud jo, napište. Ale nedivte se, po tom, co jsme všichni zažili na Foveonu, ty sprosté urážky, napadání , jízlivosti, přejmenovávání dotyčného..atd. mně prostě ruply nervy. Koupil jsem skvělý Ricoh, předsádku a nadšeně jsem oživil vlákno.
Bavilo mě to, i když jsem byl sám. Ale potom to začalo nějak žít. A zase objevil ON. Známe to všichni, nejdříve kamarád a sladké řeči, plné pochopení a rad, a končí to nadávkami až žalovatelnými : fašista , nácek a podobně, nemluvě o urážkách typu : čuráčí hlava ( pardon, muselo to zaznít) . A přehrál jsem si v hlavě scénář Foveonu. Jako přes kopírák. Pak mě ruply nervy a prostě jsem ulítl. Moje chyba. Ale chyba je i jinde. Jesliže Camel vymaže jen tapetování, tak je to málo. Vlastně nic. Myslím, že správce, či admin, by měl mít přehled, aspoň rámcový, kde se co děje. Pokud jej to s prominutím nezajímá, pak je to i tady odsouzeno k zániku. Na VŠECH, opakuji VŠECH vláknech se vědělo co se děje na Foveonu, nyní se ví co se děje na Ricohu !! A výsledek ? Sundání pár tapet!!! (y)
Myslel jsem si, že pokud někdo ( je jedno kdo a kde) založí nějakou diskuzní platformu, pak je za něj i částečně odpovědný a aspoň ty největší excesy ohrožující existenci jednotlivých fór dovede eliminovat. Neděje se tak a taky to tak dopadá. Foveon : pe-pa ač majitel páru Foveonů , poté co vlákno zcela paralyzoval, už tam nedává a přesunul se jinde. Sem. A vlákno Ricohu dopadlo a dopadne tak,že tady budou chvíli fotky ze Sony a možná Sigmy, ale protože tady bude sám, přesune se jinde. A historie se bude opakovat. Zdůrazňuji, nejsem purista a proč tady nedávat fotky i z jiných značek, naopak byl bych pro.Ale myslím, že Ricoh by na tomto vlákně být mohl. A protože není ochrany před Trolly,
a na jiné vlákno, ne že bych nechtěl, ale nemohu, abych tam nepřitáhl za sebou nákazu, na Digineffu končím. Je to škoda, ale třeba se situace napraví a bude líp. I když, jak sledu problémy Jarouše a Jardy kterým v jeho snahách fandím, pochybuji o tom.
Promiňte ten román, ale nedalo mi to. A budu rád, když se k němu vyjádříte. Zajímá mě názor VŠECH, kromě jednoho.
Díky M


Míro nemáš za co se omlouvat ani nic vysvětlovat.
Jarda
jajakm
 
Příspěvky: 1453
Registrován: 28 zář 2013 18:20

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod MiraM » 29 pro 2018 11:58

Ještě dodám : Proboha jde už roky o jeden jediný problém !!! O jednoho jediného člověka !!! Co je na tom tak neřešitelného??? POKUD SE ALE PROBLÉM ŘEŠIT CHCE !!! Souhlasím s tebou Jardo na 100% a díky. M
MiraM
 
Příspěvky: 1069
Registrován: 15 říj 2012 17:38

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod Hejhulák » 29 pro 2018 12:53

Pánové zdravím!
Screenshoty mám, ale použít je zatím nechci. Proč? Protože nemám čas na boj s větrnými mlýny. Kvůli jednomu psychopatovi ztratit zbytečně čas nedává smysl. Admin zasáhne, ale "jen jako". I v případě, kdy mě Mahler nazýval výrazy, které jsem ani neznal :-), po mé žádosti smazal Camel jen text jednoho příspěvku, napsal SZ Mahlerovi a tím to skončilo. Zbytek sprosťáren jsem pak musel smazat v rámci moderátorských práv sám.
Mahler tu dál řádí jak "černá ruka", asi to tak admin chce nebo potřebuje, co my víme? Třeba už chce diskuzi úplně zavřít, vždyť je s tím jen práce a užitek nula...

Mirku - hlavně klid! Sám jistě víš, že v každém hobby se najde nějaký trouba, který otravuje vzduch ostatním, nic s tím nenaděláš. Je škoda, že chceš odejít úplně...

jajakm ví, že jsem také někdy v listopadu požádal o radu admina, jak založit vlákno, které bude moderované a tím pádem hlídané m.j. před nesmyslným napadáním, urážkami atd. Po třech týdnech jsem SZ smazal, protože zůstávala nepřečtená. Co z toho plyne pochopí každý jistě velmi rychle sám...

Tak hlavy vzhůru, na světě je spousta dalších krás a zde není jediná možnost, kam dávat fotky a vést diskuzi k nim.

Milan H.
Uživatelský avatar
Hejhulák
 
Příspěvky: 958
Registrován: 23 kvě 2012 20:23
Bydliště: Příbor

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod Jarouš » 29 pro 2018 12:56

Škoda, že ten Merrill nezvládá tu pleťovku. Mohla to být docela hezká fotka... A už mě nerušte, chce se mi spinkat... ;)
Přílohy
_SDI5932.jpg
_SDI5932.jpg (997.73 KiB) Zobrazeno 4593 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 50 mm
Čas expozice: 1/125 sec.
Clona: F/5.6
ISO: 100
Whitebalance: Manuálně
Použití blesku: Ano
Model: SIGMA SD1 Merrill
Expoziční program: Manuální
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Pattern
Jarouš
 
Příspěvky: 3826
Registrován: 26 kvě 2012 11:32

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod josef38 » 29 pro 2018 13:10

Hejhulák píše:.....jajakm ví, že jsem také někdy v listopadu požádal o radu admina, jak založit vlákno, které bude moderované a tím pádem hlídané m.j. před nesmyslným napadáním, urážkami atd. Po třech týdnech jsem SZ smazal, protože zůstávala nepřečtená. Co z toho plyne pochopí každý jistě velmi rychle sám...

Milane, bohužel podobná zkušenost s vláknem Leicy. Také jsem SZ adminovi s podobnou žádostí už smazal a pochopil, že tudy cesta nevede, jen jsem tím popudil dva nejmenované členy.
Stále tvrdím, že jediná obrana před podobnými trolly je jejich naprostá ignorace.
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14814
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod jajakm » 29 pro 2018 13:18

Jarouš píše:Škoda, že ten Merrill nezvládá tu pleťovku. Mohla to být docela hezká fotka... A už mě nerušte, chce se mi spinkat... ;)

Jarouši ty provokatére. :D
Jarda
jajakm
 
Příspěvky: 1453
Registrován: 28 zář 2013 18:20

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod jajakm » 29 pro 2018 13:22

josef38 píše:Milane, bohužel podobná zkušenost s vláknem Leicy. Také jsem SZ adminovi s podobnou žádostí už smazal a pochopil, že tudy cesta nevede, jen jsem tím popudil dva nejmenované členy.
Stále tvrdím, že jediná obrana před podobnými trolly je jejich naprostá ignorace.

Tak se té své rady Josefe proboha drž především ty sám. (y)
Jarda
jajakm
 
Příspěvky: 1453
Registrován: 28 zář 2013 18:20

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod josef38 » 29 pro 2018 13:25

Jo jo, vynasnažím se. Někdy holt člověk nevydrží. Ale za připomínku děkuji! :lol:
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14814
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod Alda » 29 pro 2018 13:33

Vážení kolegové, nechci vám do toho mluvit, ani vám radit. Ale zapomněli jste, že ten šílenec z německa,
zlikvidoval v létě také Pentax vlákno a to rukou společnou s tím klenotem vlastou, či jak si říká. Ten je vlastně
to samé co pe-pa, jen v růžovém. Poletuje s vlákna na vlákno a rozdává své rozumy, aniž by o ně někdo stál.
Takže když už tu chcete vymést ten chlívek, tak to udělejte pořádně...
Alda
 
Příspěvky: 2028
Registrován: 11 úno 2016 13:02

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod josef38 » 29 pro 2018 13:39

Jarouš píše:Škoda, že ten Merrill nezvládá tu pleťovku. Mohla to být docela hezká fotka... A už mě nerušte, chce se mi spinkat... ;)

Mně se fotografie barevně líbí taková, jaká je. Je jen škoda těch hadříků za hlavou maminky. Ty tam být nemusely! (n)
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14814
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod MakB » 29 pro 2018 13:44

Tak jsem si přečetl...

Re: Ceske RicohForum?
Příspěvekod **lasta » 27 pro 2018 12:13

Vrána k vráně sedá, podvraťák podvraťáka a udavač udavače hledá.. :P

Běžte chytře diskutovat do svého vlakna, vaše moudra jsem vám tam už prenesl.. ;)
Cesta:
https://forum.digineff.cz/viewtopic.php ... 68#p125168

lasto, měl by jsi se stydět co napíšeš. (y) .
Asi by jsi měl vysvětlit ( Eda, Míra M), proč máš dvě**.
Byl jsi horší než pe-pa, používal jsi anonymizer, prudil a zesměšňoval každého.
Pavel S požádal pana Neffa ,stalo se. Potom to bylo ještě jednou.
Vždy jsi přilezl a nyní děláš jaký jsi hrdina a zasazuješ se o smáznutí Mahlera.
Vždy jsi byl a budeš co jsi . Nejde tě o nic jiného než vždy vše znovu rozdmýchávat !!!
Reagovat nemusíš, bylo by to jen další ohlupování.
p.s.
Ano souhlasím, že pe-pa sem nepatří !!!
MakB
 
Příspěvky: 2322
Registrován: 12 zář 2011 08:11

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod jajakm » 29 pro 2018 13:45

josef38 píše:
Jarouš píše:Škoda, že ten Merrill nezvládá tu pleťovku. Mohla to být docela hezká fotka... A už mě nerušte, chce se mi spinkat... ;)

Mně se fotografie barevně líbí taková, jaká je. Je jen škoda těch hadříků za hlavou maminky. Ty tam být nemusely! (n)

Josefe hadříky za hlavou té paní není pleťovka. A o to asi Jaroušovi šlo především. Nic ve zlém. :D
Jarda
jajakm
 
Příspěvky: 1453
Registrován: 28 zář 2013 18:20

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod jajakm » 29 pro 2018 13:49

Alda píše:Vážení kolegové, nechci vám do toho mluvit, ani vám radit. Ale zapomněli jste, že ten šílenec z německa,
zlikvidoval v létě také Pentax vlákno a to rukou společnou s tím klenotem vlastou, či jak si říká. Ten je vlastně
to samé co pe-pa, jen v růžovém. Poletuje s vlákna na vlákno a rozdává své rozumy, aniž by o ně někdo stál.
Takže když už tu chcete vymést ten chlívek, tak to udělejte pořádně...

Aleši máš plnou pravdu. Na tuto peripetii jsem tak trochu zapomněl. Takže minutou ticha uctívám následující, v letošním roce, úmyslně zlikvidovaná diskuzní vlákna: SIGMA, PENTAX, RICOH. A ptám se spolu s básníkem: KDO BUDE DALŠÍ NA ŘADĚ?
Jarda
jajakm
 
Příspěvky: 1453
Registrován: 28 zář 2013 18:20

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod josef38 » 29 pro 2018 13:54

jajakm:
Ale ale, vykašli se prosím na to a nech to na Jaroušovi a čti pozorně co kdo píše.
Vůbec Jaroušovu fotku nehaním, jen jsem si dovolil k ní malou poznámku. Věřím, že jí Jarouš přijme takovou , jak byla napsána.
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14814
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod MiraM » 29 pro 2018 13:56

Díky za podporu kluci, ale asi bych neobnovoval staré války. Každý z nás ví, že nějaké rozmíšky vždy byly jsou a budou...To je asi
s přimhouřením oka normální a nechal bych to plavat. V současnosti jde ale opravdu jen o eliminaci toho nejhoršího pro mnohá vlákna fatálního problému : PE-PU !
S nadsázkou říkám, že na tomto vlákně se jedná i o jiná. Neboť dotyčného a jeho psychopatickou povahu známe už léta !!!
Milane odcházím, ale ještě jsem neodešel...uvidím, jak se to tu vyvine. ;) M
MiraM
 
Příspěvky: 1069
Registrován: 15 říj 2012 17:38

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod Jarouš » 29 pro 2018 14:26

Nezapomněl jsem ani na Pentax (srpen 2018), ani na merrillovskou pleťovku (2014). Jenom nedokážu odhadnout, kdo si co pamatuje a co ne. Byla to širší souvislost s přesahem do minulosti. Focení bylo nepřipravené a nevyžádané, spíš trpěné kvůli miminku a blesku (o strop). Souvislost s pleťovkou mě napadla až u počítače. Pentax jsem nezmiňoval záměrně, ničemu by to nepomohlo a výsledek je akorát nabalování sněhové koule mokrým sněhem. Určitě si to tady pamatujeme všichni a nejspíš mnozí z nás ze stejného důvodu na této diskuzi skončí...
Jarouš
 
Příspěvky: 3826
Registrován: 26 kvě 2012 11:32

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod Jarouš » 29 pro 2018 16:02

A když už jsem začal s tou pleťovkou... ;) :D

PS: Druhá fotka je taky výřez, jenom jsem to tam nenapsal...
Přílohy
_SDI5730, výřez.jpg
_SDI5730, výřez.jpg (488.77 KiB) Zobrazeno 4507 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 50 mm
Čas expozice: 1/500 sec.
Clona: F/6.3
ISO: 100
Whitebalance: Manuálně
Použití blesku: Ne
Model: SIGMA SD1 Merrill
Expoziční program: Manuální
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Pattern
_SDI5782.jpg
_SDI5782.jpg (563.77 KiB) Zobrazeno 4507 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 50 mm
Čas expozice: 1/1000 sec.
Clona: F/5.6
ISO: 100
Whitebalance: Manuálně
Použití blesku: Ne
Model: SIGMA SD1 Merrill
Expoziční program: Manuální
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Unknown
Jarouš
 
Příspěvky: 3826
Registrován: 26 kvě 2012 11:32

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod ODSakEda » 29 pro 2018 17:04

MiraM píše:Eda napsal : Vulgární reakce některých....Měl jsi napsat jmenovitě reakce MiryM. .....
Já jsem slušně vychován a vím co je to takt! A memyslím si, že za něco může reakce, ale akce! Proto Tvoji jsem Tvoji reakci chápal a nepohoršovala mě. 8-) Někdy je neslušný paradoxně i ten co píše/mluví slušně a naopak! ;)
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod ODSakEda » 29 pro 2018 17:17

josef38 píše:jajakm: ..... čti pozorně co kdo píše. Vůbec Jaroušovu fotku nehaním, jen jsem si dovolil k ní malou poznámku. Věřím, že jí Jarouš přijme takovou , jak byla napsána.

Mě taky nevadí ani tak mírně nepřesná barva pleti, jako tmavý obrys hlavy mainy na světlém pozadí rušící jej (obrys hlavy) také tmavé hadříky za hlavou :( Je to jen technická poznámka 8-) a chápu, že u momentek se nedá často kolizi objektů za postavou vyvarovat zcela (je to ale jedna ze zásad správného focení!) , ale já kupříkladu na to často myslím a popojdu na stranu nebo žádám fotografované, ať takové předměty odělají a ještě jednou se usmějí (pro sichr taky cvaknu pohotově i tu nedokonalou kompoici) a pak, i po většinou již umělých úsměvech, kdy chybí moment překvapení, je i z takového dokonalejšího, ač jen dokumentu, větší radost při prohlížení 8-)
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Ceske RicohForum?

Příspěvekod josef38 » 29 pro 2018 17:47

MakB píše:.....lasto, měl by jsi se stydět co napíšeš. (y) .
Asi by jsi měl vysvětlit ( Eda, Míra M), proč máš dvě**.
Byl jsi horší než pe-pa, používal jsi anonymizer, prudil a zesměšňoval každého.
Pavel S požádal pana Neffa ,stalo se. Potom to bylo ještě jednou.
Vždy jsi přilezl a nyní děláš jaký jsi hrdina a zasazuješ se o smáznutí Mahlera.
Vždy jsi byl a budeš co jsi . Nejde tě o nic jiného než vždy vše znovu rozdmýchávat !!!
Reagovat nemusíš, bylo by to jen další ohlupování.
p.s.
Ano souhlasím, že pe-pa sem nepatří !!!

Bohouši, je zde jeden problém, ti později přihlášení všechno na vláknu nezažili a starší na nehezké chvíle raději zapomínají.
Kdo však je na vláknu déle tak dobře ví kdo je kdo a co od něj může očekávat. ;) ;)
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14814
Registrován: 22 pro 2011 08:37

PředchozíDalší

Zpět na Ricohem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků