všehochuť

Re: všehochuť

Příspěvekod jajakm » 21 srp 2018 14:26

pe-pa píše:Hmmm, jak je videt, tak na tebe neni ani ta svicka treba. Vcera jsi tady vykrikoval, ze tady koncis a ejhle, intelligentovi se zastejsklo, zasady nezasady a blekota je tady zase.... :lol: :lol: :lol: Konecne jsi uhodil na hlavicku; myslim tu vsevedoucnost. Jak ty se ale tady dokonale a sam dobrovolne presentujes..... je tim znat a to silne, ze ty jako Absolvent pomocne skoly zastupujes velice uspesne tu jinou ligu.... :lol: :lol: :lol:


*
jajakm
 
Příspěvky: 1453
Registrován: 28 zář 2013 18:20

Re: všehochuť

Příspěvekod **lasta » 30 pro 2018 08:45

toto je příspěvek k vyhodnocení dotazu
ve vláknu Ricoh účastníkům diskusí ohledně jejich aktivit ohledně nápravy trollovaní pe-pa směrované na admina Camel a pana Neffa.

Vyhodnocení příspěvků a uvedení na spravnou míru příspěvky, které neměli s dotazem nic společného.
Byly nepravdivé, pomlouvačné . Jejich vysvětlením bych jen zbytečně zatemnil podstatu diskuse, proto vysvětlení a odůvodnění přenáším sem, vhodné názvu.

.
Re: Ceske RicohForum?
Příspěvekod MakB » včera, 13:44

Tak jsem si přečetl...

Re: Ceske RicohForum?
Příspěvekod **lasta » 27 pro 2018 12:13

Vrána k vráně sedá, podvraťák podvraťáka a udavač udavače hledá.. :P

Běžte chytře diskutovat do svého vlakna, vaše moudra jsem vám tam už prenesl.. ;)
Cesta:
https://forum.digineff.cz/viewtopic.php ... 68#p125168

lasto, měl by jsi se stydět co napíšeš. (y) .
Asi by jsi měl vysvětlit ( Eda, Míra M), proč máš dvě**.
Byl jsi horší než pe-pa, používal jsi anonymizer, prudil a zesměšňoval každého.
Pavel S požádal pana Neffa ,stalo se. Potom to bylo ještě jednou.
Vždy jsi přilezl a nyní děláš jaký jsi hrdina a zasazuješ se o smáznutí Mahlera.
Vždy jsi byl a budeš co jsi . Nejde tě o nic jiného než vždy vše znovu rozdmýchávat !!!
Reagovat nemusíš, bylo by to jen další ohlupování.
p.s.
Ano souhlasím, že pe-pa sem nepatří !!!


MakB lhal a pomlouval. Můj nick **lasta...je takový, jaký jsem zvolil. Nedošlo k jeho vynucené změně banem jak nepravdivě tvrdí MakB. Je to z jeho strany normální pomluva.

S panem Pavlem Suchánkem a Zdeňkem Makačem jsem měl výborné vztahy. Nedávno hsem koukal na jeho video, jak krmí ptáčky v jeho nádražním obchodu a na túru kterou Zdeněk Makačem podnikl na Bořeň.
Nedošlo k žádnému požadavku z jeho strany
na zabanovaní,. Nedošlo ani k žádnému mému zabanovani nicku.

Spolek rozložil bmx, a MakB svým jednáním.
Nechávali si navzájem zavirat diskuse, udávali se navzájem adminovi, pomlouvali se, sháněli na sebe a ostatní kompro.

Když nic neměli, tak si něco vymysleli, viz připad Klenot který přitáhl multinick bmx (jindri,beda,karkulka, křížky atd.) a který se mnou spojil.
Ten Makb použil i k vydírání na současném webu a multinick bmx, alias karkulka, beda, jindri, křížky s a avaterem anonymus atd. i v současné sekci Pentax, kde ponoukal Aldu a měli škodolibou radost z jeho vzteku.

Alda hrdinně použil proti trollovaní pe-pa stejně vulgární vyrazy jako on, za což od popichovačů sklidil obdiv. Otravovali ale tím v sekci dobrá nálada, tak jsem mu je přenesl do jeho vlákna, aby v této vulgární diskuzi s pe-pa pokračoval u sebe a neotravoval ostatní v jiné diskusi.

Dle příspěvku mimo téma v ricoh fóru to doposud nepochopil a díky popichování josef, makb, bmx si doposud neoprávněně myslí, že jsem mu ublížil a rozložil jeho vlákno a on musel kvůli tomu do emigrace. :D
Důkaz, že to není pravda, je o tři stranky zpět na tomto webu.. (n)

BMX obvinil na brčálu malého že jeho pes zaútočil na jeho Mukiho a ostatní že se ho nezastali, tak příští rok na setkání nejel a dehonedtoval je v diskusích a i v současném vlákně TNC na zdejsim webu na začátku, je to tam zaznamenané.

V Ricoh fóru multinick bmx pod falešným nickem křížky popichoval pe-pa.
Slušně jsem ho požádal o to, ať jedná normálně a když se makb snažil rozvíjet nesmyslnou diskusi, tak jsem mi ji přenesl do jeho vlákna TNC.

Tam ji makb vymazal , a zfalšovanou s pomluvami ji nesmyslně vložil do diskuze o trollovaní pe-pa. Naprosto úplně mimo téma.


Přikládám přesné znění diskuse, kterou jsem mu přenesl do jejo vlákna aby neplevelil s bmx diskuzi ricoh a kterou makB z vlakna TNČ vymazal a potom ji zfalšoval a lhal o dalších skutečnostech , viz výše.
Strana 12 Ricoh fóra.
https://forum.digineff.cz/viewtopic.php ... &start=220

.
Prepis diskuse, originalu



+++++ píše:
První foto Malérovo je vynikající. (n) (n) (n) (n) (n)


Lasta píše.
Nazdar křížky anonymus, tedy správně bmx. ;)

To foto jsi ocenil jen kvůli tomu hafanovi co na ní je a ke kterým máš pozitivní vztah, že? Nic jineho na ní není, že mám pravdu. :P

A bmx. Nadále klidně používej svůj známý nick i pro svá moudra která sem vkladáš .
Křížky, bedu a karkulku už vynech.

Schovávat se za anonymus je v tvém věku nedůstojné, a to přesto, že se stydíš za to zdejší popichování nemocného člověka a vyvolávání svárů.......


MakB
rád se přiučím ;) . Proč by to měl být právě on?
Jak se to dá doložit- nebo jen domněnka??????
Děkuji za případné vysvětlení.
MakB


Příspěvekod bmx » dnes, 12:06

Máčku, nevšímej si ho,je to dost chorej mozek :mrgreen:
bmx


Příspěvekod **lasta » dnes, 12:13

Vrána k vráně sedá, podvraťák podvraťáka a udavač udavače hledá.. :P

Běžte chytře diskutovat do svého vlakna, vaše moudra jsem vám tam už prenesl.. ;)
Cesta:


https://forum.digineff.cz/viewtopic.php ... 06#p125306



Reakce multinicku bmx na vlákně TNČ. Jen potvrzuje co jsem napsal. Potrefená husa zakejhala a hledá ochranu u vůdce hejna makB, :D
. Toto nemusíte číst 445 Pokračování na vlastním...
Příspěvekod bmx » před 11 minutami

Četl jsem pracně sestavený elaborát nejchytřejšího, přímo klenota. Úžasné, jak jeho blbost po Vánocích vykvetla... :lol: :mrgreen:
**lasta
 
Příspěvky: 4604
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: všehochuť

Příspěvekod **lasta » 11 led 2019 12:05

Tak Jarousi.

Dovolím si trochu upřesnit tvé sdělení o nepravdivých výrocích MakB a basta na TNČ.
Dodatek: tvůj příspěvek už MakB nesmyslně smazal..tak to dopadne, když arogantní narcis dostane funkci. :D
Je zbytečné a nedůstojné psát do diskuse, kterou někdo kvůli svému egu manipuluje a svévolně z ní odstraňuje příspěvky (y)


Věc se má jednoduše. Je to čistá a úmyslná dehonestace mého nicku ze strany MakB a jeho věrných řiťolezů na vlákně TNČ nepravdivými pomluvami ohledně fotografie která doprovázela mé přání do roku 2019. O nic jiného nejde. Stejně pomlouvali v minulosti a pomlouvají nyní. Zase sem dlouho žádnou fotografii nedám. Kvůli takovému jejich jednání jsem přestal vkládat fotografie. ;)


Já jsem na Ricoh vlákně popřál do roku 2019 a k přání jsem připojil foto poslané přímo z mobilu na web. Jak tvrdil pan Suchánek(dej mu pánbůh věčnou slávu (n) ), použil jsem taktiku "z pece přímo na pult" a šel jsem dle něj " skarpou..".. Foto bylo bez jakýchkoliv uprav.:D .. Nepoužil jsem žádnou mobilní aplikaci.
Zdejší Web si zaslanou fotografii upravil dle sebe, změnil datový obhem na normal asi 950 kilo, pixely nechal.
Tím to bylo vyřízené pro normální lidi.

Pro narcisistni stouraly z TNČ, kteří se vyžívají v dehonestacich , jako je MakB, josef, basta , kteří vyvolávají sváry, dehonestuji ostatní účastníky diskusí a povyšují se, to byla záminka k pomluvám. ;)
Fotografii po které jim nic není vyuzili k nesmyslné dehonestaci a to na vlákně TNČ.

Přestože jim do Ricoh vlákna nic není, tak na TNČ začali tvrdit, že je má doprovodná fotografie k přání na Ricoh vlákně obrovská, nevejde se jim na monitor, protože si ji prý neuměli otevřít standardně přes pravé tlacitko standardním zpusobem v novém okně a tvrdili, že ji neumím zmenšit :D
Také tvrdili, že lidi s pomalým připojením jsou chudáci, když si musejí stahovat takovouto obrovskou fotografi, :D atd..viz odkaz který jsem dal.

Upozornil jsem je na TNČ, že lžou a vymýšlejí si, protože datová velikost fotogragie je standardní, stejná jako fotografie kterou dal basta ke svému dehonestujicimu příspěvku, viz odkaz který jsem poskytl, a upozornil i na to, že pixely jsou bezobsažné a měli by se stydět, že neumí otevřít fotografii a misto toho lžou. :P
Od té doby zamotávají diskusi a mažou příspěvky.

Z tvé strany se jedná o nepochopení podstaty problému, stejně jako jsi hned nepochopil rozdíl mezi fotografií nakopirovanou a odkazovanou.
Je to zpusobeno nesmyslným manipulativním mazáním příspěvků .

Hezký den.
**lasta
 
Příspěvky: 4604
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: všehochuť

Příspěvekod **lasta » 15 led 2019 08:28

Omylem jsem napsal příspěvek do TNČ.
Zalohuji ho dočasně sem , dřív, než ho makB zase smaže, hak je jeho zvykem.. ;)

.
Re: Toto nemusíte číst 445 Pokračování na vlastním...
Příspěvekod **lasta » před 55 minutami

Rubin 202 neměl síťový transformátor.

Síťový transformátor měl tuším rubín 401..Jako jediný z typů zde prodávaných. První barevný televizor na našem trhu.

V Praze byly ještě někde rozvody 120 voltů, jak píše josef
**lasta
 
Příspěvky: 4604
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: všehochuť

Příspěvekod josef38 » 15 led 2019 08:33

**lasta píše:Omylem jsem napsal příspěvek do TNČ.
Zalohuji ho dočasně sem , dřív, než ho makB tase smaže, hak je jeho zvykem.. ;)

.
Re: Toto nemusíte číst 445 Pokračování na vlastním...
Příspěvekod **lasta » před 55 minutami

Rubin 202 neměl síťový transformátor.

Síťový transformátor měl tuším rubín 401..Jako jediný z typů zde prodávaných. První barevný televizor na našem trhu.


V Praze byly ještě někde rozvody 120 voltů, jak píše josef

To by snad neměl být takový problém ho smazat sám, jestliže to byl omyl.
Hezký den! :D
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14793
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: všehochuť

Příspěvekod **lasta » 15 led 2019 08:40

Omyl je vlákno TNČ, ne obsah příspěveku.

Smazáním svého příspěvku bych zničil postoupnost diskuse a její smysl., .. ;)
**lasta
 
Příspěvky: 4604
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: všehochuť

Příspěvekod josef38 » 15 led 2019 09:32

**lasta píše:Omyl je vlákno TNČ, ne obsah příspěveku.

No však to také myslím, že omylem napsaný příspěvek do TNČ můžeš smáznout sám, tím spíše když víš. že ti ho někdo smázne. ;)
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14793
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: všehochuť

Příspěvekod **lasta » 15 led 2019 13:07

Josef

Viz výše.. smazáním věcného příspěvku k tématu, bych znehodnotil obsah a postoupnost diskuse k danému tematu na TNČ.
Bordel v diskusi na TNČ ať dělá jen narcis, tak jako doposud.. :P

Už tomu doufám rozumíš. ;)

Ale pokud budeš dál hrát hlupáka, tak se nic neděje.. :P
Naposledy upravil **lasta dne 15 led 2019 17:37, celkově upraveno 1
**lasta
 
Příspěvky: 4604
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: všehochuť

Příspěvekod josef38 » 15 led 2019 15:02

**lasta píše:Už tomu doufám rozumíš. ;)

Obávám se, že nerozumím. Už to ale neřeš, myslím, že to zas tak důležitý není.
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14793
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: všehochuť

Příspěvekod Sahhrej » 02 kvě 2019 16:54

Zdravím Pentaxáky a všechny návštěvníky tohoto vlákna. Stal jsem se majitelem fotoaparátu Pentax. Teď se teprve učím a zkouším s ním zacházet. Podnětné rady přivítám, návod k obsluze nebyl přiložen.
Přílohy
2019_05_01_Malenovice_2.jpg
2019_05_01_Malenovice_2.jpg (688.13 KiB) Zobrazeno 16348 krát
2019_05_01_Malenovice_1.jpg
2019_05_01_Malenovice_1.jpg (894.84 KiB) Zobrazeno 16348 krát
Sahhrej
 
Příspěvky: 2
Registrován: 16 dub 2019 19:52

Re: všehochuť

Příspěvekod Alda » 03 kvě 2019 09:12

Sahhrej: Tady to dávno umřelo. Pokud chceš rady a fungující Pentax web, tak se zaregistruj na pentaxfriends.eu
Alda
 
Příspěvky: 2028
Registrován: 11 úno 2016 13:02

Re: všehochuť

Příspěvekod Sahhrej » 03 kvě 2019 22:16

Alda: Děkuji, doufal jsem v to, že se tu vrátíš.
Sahhrej
 
Příspěvky: 2
Registrován: 16 dub 2019 19:52

Předchozí

Zpět na Pentaxem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník