Canon PowerShot - široká obec

Re: Canon PowerShot - široká obec

Příspěvekod FDF » 23 črc 2016 19:47

mosoj:
Vyzkoušel jsem a funguje to. Jinak já to mám jednoduchý - Průzkumník nebo Tento počítač - obrázky - dokumenty. Složky s fotkama (mám jich zatím 636) v Obrázky mám očíslovaný od 1 do 636 bez ikon,jenom číslo,datum a co a kde to je. Pak mám v dokumentech seznam všech výjezdů,výletů,akcí detailněji rozepsaný,třeba ušlé km a pod. a pak fotky s kterýma ještě mám v úmyslu něco dělat,třeba do mailu atd.taky v různých složkách. Všechno samozřejmě hned zálohuju na exterňák. je to vcelku přehledný a protože se v tom dost hrabu,tak najít cokoliv je chvilka. Jsem na to zvyklej co mám PC a vcelku jsem s tím spokojenej,jen nový fotky upravím,očísluju složku,datum,místo a sama se zařadí podle čísla jako poslední a tak pořád dál.
FDF
 
Příspěvky: 2803
Registrován: 28 kvě 2012 16:46

Re: Canon PowerShot - široká obec

Příspěvekod ODSakEda » 23 črc 2016 20:24

Proc mas fotky pod obrazkama???... Proc ne: Tento pocitac - Fotky? Akorat ti do nich bude cpat dovnllwnloader obrazky stahovane z netu...

Samoze predpokladam nazvy souboru generovane fotoaparatem nastavit na datum pozpatku napr. 20160723-hodina minuta sekunda nebo poradove c toho dne minimalne aby se neopakovaly stejne... nazvy u ruznycb! fotek 8-) Podobne z RAWu pak durazne doporucuji nazvat velou radu fotek vzestupne casovym udajem pozpatku a nazvy akci (tema) pojmenovat spise jen slozku. Pak se radi fotky v dane tematicke slozce dle nazvu a tedy logicky - v casove posloupnosti :-)

Fotka, zejmena dokumentarni, je! defacto zastaveni casu- udalost v konkretnim case!
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Canon PowerShot - široká obec

Příspěvekod FDF » 23 črc 2016 20:59

Protože v Tento pčítač žádný "Fotky" nejsou,jen Obrázky,Dokumenty,Plocha,Stažené soubory,Videa,Hudba. V Obrázky mám jen složky nebo soubory, který jsem tam dal já a nikdy tam nic z netu ani něčeho jinýho nepřibylo. Mám pocit,že už i v XPéčkách i v W8 byl název Obrázky a ne Fotky. Stahované věci z Netu se mě řadí do Stažené soubory,nikdy ne do Obrázků...název Fotky a "erární" prohlížeč se vyskytuje jen v té tabulce ze Start,ale tomu jsem nijak na chuť nepřišel. Alespoň já to tak mám ;) S tím časem a číslem fotky generovaným foťákem nemám problém právě proto,že každou složku se souborama si čísluju postupně od 1,takže každá složka má své "unikátní" číslo a tvoří samostaný celek. To moje číslo složky je vždy na prvním místě,takže počítač to podle toho řadí bez ohledu na číslo atd.na jednotlivých fotkách-souborech. U XPjsem to řazení musel zadávat dle výběru ručně, ale u W8 a teď u W10 se to dělá samo automaticky,což mě vyhovuje.
FDF
 
Příspěvky: 2803
Registrován: 28 kvě 2012 16:46

Re: Canon PowerShot - široká obec

Příspěvekod mosoj » 23 črc 2016 21:24

FDF píše:Protože v Tento pčítač žádný "Fotky" nejsou,jen Obrázky,Dokumenty,Plocha,Stažené soubory,Videa,Hudba. V Obrázky mám jen složky nebo soubory, který jsem tam dal já a nikdy tam nic z netu ani něčeho jinýho nepřibylo. Mám pocit,že už i v XPéčkách i v W8 byl název Obrázky a ne Fotky. Stahované věci z Netu se mě řadí do Stažené soubory,nikdy ne do Obrázků...název Fotky a "erární" prohlížeč se vyskytuje jen v té tabulce ze Start,ale tomu jsem nijak na chuť nepřišel. Alespoň já to tak mám ;) S tím časem a číslem fotky generovaným foťákem nemám problém právě proto,že každou složku se souborama si čísluju postupně od 1,takže každá složka má své "unikátní" číslo a tvoří samostaný celek. To moje číslo složky je vždy na prvním místě,takže počítač to podle toho řadí bez ohledu na číslo atd.na jednotlivých fotkách-souborech. U XPjsem to řazení musel zadávat dle výběru ručně, ale u W8 a teď u W10 se to dělá samo automaticky,což mě vyhovuje.



Vůbec se necítím abych někomu radil ohledně počítače, ale jakoukoliv složku i nově vytvořenou lze přiřadit do knihovny přes pravé myšítko.
Přílohy
berounka4.jpg
berounka4.jpg (957.35 KiB) Zobrazeno 5283 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 6 mm
Čas expozice: 1/250 sec.
Clona: F/5
ISO: 100
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Flash did not fire, compulsory flash mode
Model: COOLPIX P7100
Expoziční program: Priorita clony
Exposure bias: -3/10 EV
Metering mode: Pattern
mosoj
 
Příspěvky: 1562
Registrován: 23 kvě 2012 21:40

Re: Canon PowerShot - široká obec

Příspěvekod FDF » 23 črc 2016 22:52

Zkoušel jsem,jestli by nešlo některé video z netu co mám stažený v záložkách ( dříve oblíbené) zkopírovat do Hudba,nebo Video.Udělal bych si na to zvláštní složku,protože to přehrávám třeba 30 x i víc abych to dostal do palice,přesně se to naučil a mohl to hrát a nemršil to. Ale myslím, že to nejde kopírovat kvůli autorským právům nebo tak něco...třeba tohle,to už sice umím,ale občas neškodí si to přehrát.

https://www.youtube.com/watch?v=rw8-OK1-aC0
https://www.youtube.com/watch?v=I7k0cPpqGbM
https://www.youtube.com/watch?v=uNQyFJjTWxw
https://www.youtube.com/watch?NR=1&v=9U ... =endscreen
FDF
 
Příspěvky: 2803
Registrován: 28 kvě 2012 16:46

Re: Canon PowerShot - široká obec

Příspěvekod ODSakEda » 24 črc 2016 08:16

FDF píše:Protože v Tento pčítač žádný "Fotky" nejsou,jen Obrázky,Dokumenty,Plocha,Stažené soubory,Videa,Hudba. ........

:lol:
Ježííííš, tak si tam vytvoř vlastní složku "Fotky" sám! :D O tom taky celou dobu taky melu :?
Ale doporučuji ani né tak do Tento počítač, jako přímo na disk! Pak otevřeš: Tento počítač/ pak vybeřeš disk C: nebo jiný pokud nemáš data na systémovém, což důrazně doporučuji - kombinaci DDS na systém a velkokapacitní HDD na data!)/ a na něm vytvoř složku: Fotky, Audio, Video atd / a pak vždy vybereš svoji! složku fotky :-) Pak si dáš třeba na plochu , neb jinam - do rychlé nabídky, jen zástupce odtud, aby byla nějaká rychlá zkratka přímo 8-)

U významu Tento počítač od tuším W8? zdvojili!... :evil: význam tohoto názvu a matou tě tím, neb nově myslí jen zástupcem takto navaným..., jen tvoje Dokumenty kdesi hluboko v rootu složek systému... Ale já myslím Tento počítač jako seznam HW! Seznam disků a mechnaik! ;-)


Je to asi proto, že MS nechce aby stádo lezlo do HW - Tento počítač, tím spíše při více účtech více uživatelů na jednom PC, aby si nelezli do "zelí" (dat). jenže jsešli jediný uživatel, doporučuji se přihlásit i chovat jako správce! tedy na MS lstivě vyncenou strukturu složek s daty se vykálet... Nebuď ovce ;-)
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Canon PowerShot - široká obec

Příspěvekod ODSakEda » 24 črc 2016 08:34

FDF píše:Zkoušel jsem,jestli by nešlo některé video z netu co mám stažený v záložkách ( dříve oblíbené) zkopírovat do Hudba,nebo Video.Udělal bych si na to zvláštní složku,protože to přehrávám třeba 30 x i víc abych to dostal do palice,přesně se to naučil a mohl to hrát a nemršil to. Ale myslím, že to nejde kopírovat kvůli autorským právům nebo tak něco...třeba tohle,to už sice umím,ale občas neškodí si to přehrát.....

-Takže máš uložený jen linky, odkazy, nikolik staženo... (v záložkách... - to je blbej název, kašli na něj, prostě odkazy, linky, defacto jde jen o zástupce na webovou stránku, abychom si lépe rozuměli :D I na MS vnucenou složku: Oblíbené, kašli,vytvoř si vlastní složku a tématické podsložky s odkazy na oblíbené weby 8-) )

-Heuréééka, zmiňuješ vytvoření vlastní složky! (n)

-Jde to stáhnout ;-) , ale pro stále novou a novou formu videa i snahu určité ochrany... obsahu na YT, musíš použít vždy nejnovší stahovací SW např.: 4k VideoDownloader: https://www.4kdownload.com/products/pro ... nload=true

Nezapoměň si vytvořit nejprve tu vlastní!!! (n) složku, např: Staženo z YT a nasměrovat tam poprvé ten Downloader 8-)
Naposledy upravil ODSakEda dne 24 črc 2016 15:14, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Canon PowerShot - široká obec

Příspěvekod premekh » 24 črc 2016 09:38

Něco z Liberce.
Přílohy
IMG_7931 Liberec.jpg
IMG_7931 Liberec.jpg (528.58 KiB) Zobrazeno 5259 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 55 mm
Čas expozice: 1/100 sec.
Clona: F/10
ISO: 100
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Flash did not fire, compulsory flash mode
Model: Canon EOS 600D
Expoziční program: Priorita clony
Exposure bias: -1/3 EV
Metering mode: Pattern
P7030027 Liberec.jpg
P7030027 Liberec.jpg (608.24 KiB) Zobrazeno 5259 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 6 mm
Čas expozice: 1/200 sec.
Clona: F/4
ISO: 100
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: On, Flash did not fire
Model: STYLUS1,1s
Expoziční program: Priorita clony
Exposure bias: -3/10 EV
Metering mode: Pattern
P7050079 ZOO vstup.jpg
P7050079 ZOO vstup.jpg (688.77 KiB) Zobrazeno 5259 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 6 mm
Čas expozice: 1/500 sec.
Clona: F/4
ISO: 100
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: On, Flash did not fire
Model: STYLUS1,1s
Expoziční program: Priorita clony
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Pattern
P7030032 Liberec.jpg
P7030032 Liberec.jpg (585.94 KiB) Zobrazeno 5259 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 21.2 mm
Čas expozice: 1/200 sec.
Clona: F/4
ISO: 100
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: On, Flash did not fire
Model: STYLUS1,1s
Expoziční program: Priorita clony
Exposure bias: 3/10 EV
Metering mode: Pattern
premekh
 
Příspěvky: 851
Registrován: 28 kvě 2012 09:37

Re: Canon PowerShot - široká obec

Příspěvekod ODSakEda » 24 črc 2016 15:12

Konečně vidím vysílač v širší souvislosti - s městem ba dokonce i s přehradou (n)
Vysílač byl oceněn i mezinárodně! pro dokonalý tvar (design...) - navazující na úbočí kopce :D
Viz: https://cs.wikipedia.org/wiki/Je%C5%A1t ... ADla%C4%8D)
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Canon PowerShot - široká obec

Příspěvekod FDF » 24 črc 2016 19:34

ODSakEda:
Nějak mě uniká smysl,proč bych měl z Tento počítač na disk C:vytvářet složku nazvanou Fotky a zkopírovat do ní fotky z Obrázky za 12 let.A pak do tý složky lézt z Tento počítač - disk C: - Fotky.( nebo v nejlepším vytvořit zkratku a lézt do Fotky přez ní),když teď dám Průzkumník - Obrázky. A složku Obrázky nechat prázdnou. Co je špatnýho na ukládání fotek do Obrázky, na což je to určený a dělat takový manévry jen proto,že to bude jinde a bude se to jmenovat Fotky. Já fotky ukládám už od XPček,W8 a teď W10 už 10 let do Obrázky ( myslím,že se to už i v XP tak jmenovalo) a je to naprosto v pohodě a ke spokojenosti. Fotky samozřejmě zálohuju na externí disk.
Odkazy z YT stahovat do své vytvořené složky a ještě stahovat a hlídat pořád nejnovější stahovací SW by pro mě snad mělo smysl pokud by to nebyly odkazy ale bylo by to plnohodnotně stažený a uložený navěky a dalo se to použít Offline,teda ne,že se po čase může objevit "je nám líto,ale toto video již není kdispozici",což asi nepůjde. Takže pak je jednodušší si utřídit přehledně Záložky a na dvě kliknutí v nich mít cokoliv stažené.V jednoduchosti je krása.
FDF
 
Příspěvky: 2803
Registrován: 28 kvě 2012 16:46

Re: Canon PowerShot - široká obec

Příspěvekod mihla2 » 24 črc 2016 20:47

Zdravím.
K widlím zcela obecně. V zásadě jen opakuju to co někteří z Vás napsali. Jen to třeba posouvám trochu jinam.
1. Widle mají od začátku jednu nectnost. Data míchají se systémem do nepřehledného guláše. To by samo o sobě nevadilo. Důrazně před tím alevaruji.
Vyhnout se tomu není až tak problém. Přijmout to může znamenat velké problémy.
Už mockrát jsem v rodině a mezi přáteli zachraňoval co se dalo. Stačilo málo. Nakoplý HD a zhroucení systému. Pak přišli: mám tam 5 let fotek. Co s tím? Hodiny práce a většina zachráněna. To ale bohužel obecně neplatí.
Přitom stačí málo. Založit na HD další virtuální disk, např. D: pojmenovaný třeba DATA. Na něj cpu všechna moje data. Kolaps systému pak není problém. Prostě format C: a nová instalace systému. D: zůstává jak v bavlnce připravené k dalšímu použití. O nic jsme nepřišly. (Tedy jen když nedošlo k havárii celého HD). Pochopitelně je lepší použít v PC několik HD.
2. Vychovanej jsem v DOS. Tak používám diskový manager a Průzkumníku se vyhýbám. To Vám ale nenutím. V průzkumníku to lze také. Jen víc klikání a menší přehlednost.
Fotky a další data ukládám podle pevné logiky. Vlastní fantazii se meze nekladou. Konkrétně fotky. Mám na D: dva adresáře - Fotky na koukání a Fotky pracovní. V F na koukání jsou již zpracované a důkladně zaarchivované fotky. a do F pracovní fotky stahuji atd.
Fotky ukládám do ročníků. Já konkrétně STARÉ, 1979.....2016. Dále třídím tématicky - rodina, výlety,..... Název a popis je vždy uvozen datem ve formátu RRMMDD. Jakékoliv hledání a třídění je pak jen pár kliků.
3. Pro často spouštěné mám přímo na ploše vytvořené složky. Například OCHRANA - v ni jsou odkazy na antiviry a pod. DATA - zde mám odkazy na datové soubory jako třeba DOKUMENTY, důležité údaje,... (většinou xls), NÁVODY - na všechno co musím někdy použít. A tak podobně.
4. Pro všechny používané formáty mám nastaveny pravidla pro spouštění. Kliknu li pak kdykoliv na soubor s používanou příponou, rovnou se otevře v oblíbeném programu. A věřte tomu, že vychytávkami opepřené programy z widlí to nejsou.

Zatím všechno a zase pár obrázků. Tentokrát z hor krušných.
Přílohy
IMG_7084.JPG
IMG_7084.JPG (399.56 KiB) Zobrazeno 5211 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 4.3 mm
Čas expozice: 1/60 sec.
Clona: F/2.7
ISO: 100
Použití blesku: Flash fired, compulsory flash mode
Model: Canon PowerShot SX40 HS
Exposure bias: -1/3 EV
Metering mode: Pattern
IMG_7110.JPG
IMG_7110.JPG (427.68 KiB) Zobrazeno 5211 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 4.3 mm
Čas expozice: 1/640 sec.
Clona: F/4
ISO: 100
Použití blesku: Flash did not fire, compulsory flash mode
Model: Canon PowerShot SX40 HS
Exposure bias: -1/3 EV
Metering mode: Pattern
IMG_7150.JPG
IMG_7150.JPG (134.64 KiB) Zobrazeno 5211 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 4.3 mm
Čas expozice: 1/1 sec.
Clona: F/4
ISO: 100
Použití blesku: Flash did not fire, compulsory flash mode
Model: Canon PowerShot SX40 HS
Exposure bias: -1/3 EV
Metering mode: Pattern
IMG_7162.JPG
IMG_7162.JPG (268.47 KiB) Zobrazeno 5211 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 150.5 mm
Čas expozice: 1/200 sec.
Clona: F/5.8
ISO: 100
Použití blesku: Flash did not fire, compulsory flash mode
Model: Canon PowerShot SX40 HS
Exposure bias: -1/3 EV
Metering mode: Pattern
IMG_7273.JPG
IMG_7273.JPG (330.34 KiB) Zobrazeno 5211 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 4.91 mm
Čas expozice: 1/400 sec.
Clona: F/5
ISO: 100
Použití blesku: Flash did not fire, compulsory flash mode
Model: Canon PowerShot SX40 HS
Exposure bias: -1/3 EV
Metering mode: Pattern
IMG_7282.JPG
IMG_7282.JPG (383.35 KiB) Zobrazeno 5211 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 150.5 mm
Čas expozice: 1/250 sec.
Clona: F/5.8
ISO: 100
Použití blesku: Flash did not fire, compulsory flash mode
Model: Canon PowerShot SX40 HS
Exposure bias: -1/3 EV
Metering mode: Pattern
mihla2
 
Příspěvky: 143
Registrován: 29 zář 2011 21:19

Re: Canon PowerShot - široká obec

Příspěvekod ODSakEda » 25 črc 2016 17:22

FDF píše:ODSakEda:
Nějak mě uniká smysl,proč bych měl z Tento počítač na disk C:vytvářet složku nazvanou Fotky a zkopírovat do ní fotky z Obrázky za 12 let.A pak do tý složky lézt z Tento počítač - disk C: - Fotky.( nebo v nejlepším vytvořit zkratku a lézt do Fotky přez ní),když teď dám Průzkumník - Obrázky. A složku Obrázky nechat prázdnou. Co je špatnýho na ukládání fotek do Obrázky, na což je to určený a dělat takový manévry jen proto,že to bude jinde a bude se to jmenovat Fotky. Já fotky ukládám už od XPček,W8 a teď W10 už 10 let do Obrázky ( myslím,že se to už i v XP tak jmenovalo) a je to naprosto v pohodě a ke spokojenosti. Fotky samozřejmě zálohuju na externí disk.
Odkazy z YT stahovat do své vytvořené složky a ještě stahovat a hlídat pořád nejnovější stahovací SW by pro mě snad mělo smysl pokud by to nebyly odkazy ale bylo by to plnohodnotně stažený a uložený navěky a dalo se to použít Offline,teda ne,že se po čase může objevit "je nám líto,ale toto video již není kdispozici",což asi nepůjde. Takže pak je jednodušší si utřídit přehledně Záložky a na dvě kliknutí v nich mít cokoliv stažené.V jednoduchosti je krása.

Jednak to bylo aktuální u těch tvých XP proto, že příliš dlouhý nazev + název root, což bylo deset podslož s názvem k názvu souboru což mohlo přesáhnout maximální přípustnou délku názvu souboru, který pak nejde ani přejmenovat ano smazat pouze přesunout výše v rootu ideálně až na C: Proto!
Dále proto, že ciferšpioni napadaj zejména složky Dokumenty a Obrázky (Tvoje! fotka!!! není obrázek, to jsou obrázky z netu a cizí zpravidla a pod..., fotka je Fotka!) v systému... To je na delší povídní ale..., prostě proč používat podstrčené složky Microsoftem??? Kdesi hluboko v rootu... Zapomenout pak n aněkteré dokumenty při zálohování a změně systému nebo PC nebo HDD... :-(

A jak píše i mihla2 : "1. Widle mají od začátku jednu nectnost. Data míchají se systémem do nepřehledného guláše. To by samo o sobě nevadilo. Důrazně před tím alevaruji." ;-)

A tedy jak píše i proto, že tvoje důležitá data bude problém zachránit při kolapsu systému, neb budou zamýchány mezi miliony!!! složek systému při kolapsu HDD nebo zavirování a pod :-( ...
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Canon PowerShot - široká obec

Příspěvekod ODSakEda » 25 črc 2016 17:28

vrtule ze silnice dobrýýý :D (n)
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Canon PowerShot - široká obec

Příspěvekod Karlíkamatér » 25 črc 2016 20:07

Tam když se přijíždí a vrtule se právě točí tak si připadám jako maso v ručním mlýnku :D (n) .....nebo jako ,,Ruská ruleta" ...projedu mezerou mezi listama nebo mne to rozpůlí ???! :D
Karlík
UZ Fuji Finepix HS 30 EXR + Raynox 250 + kousek fólie ze starého LCD
Uživatelský avatar
Karlíkamatér
 
Příspěvky: 1788
Registrován: 06 pro 2011 09:37

Re: Canon PowerShot - široká obec

Příspěvekod FDF » 25 črc 2016 21:02

ODSakEda - mihla2 : Přátelé,já věřím,že to co píšete je pravda.Jenže to všechno může dělat jen hodně poučený "skoroajťák" a ne silně podprůměrný jen uživatel téhle techniky,jako jsem já. Takže jdu cestou nejjednodušší,i když chápu,že třeba ne zrovna nejbezpečnější. Ajťák už ze mě holt nebude :D
FDF
 
Příspěvky: 2803
Registrován: 28 kvě 2012 16:46

Re: Canon PowerShot - široká obec

Příspěvekod FDF » 25 črc 2016 21:06

mihla2:
"Vrtulka" za horizontem a před ním silnice roleta vypadá dost hrozivě (n)
FDF
 
Příspěvky: 2803
Registrován: 28 kvě 2012 16:46

Re: Canon PowerShot - široká obec

Příspěvekod mosoj » 26 črc 2016 23:23

......................................
Přílohy
SAM_3147.jpg
SAM_3147.jpg (794.96 KiB) Zobrazeno 5140 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 30 mm
Čas expozice: 1/250 sec.
Clona: F/7.1
ISO: 400
Whitebalance: Manuálně
Použití blesku: Ne
Model: NX1000
Expoziční program: Normal program
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Pattern
mosoj
 
Příspěvky: 1562
Registrován: 23 kvě 2012 21:40

Re: Canon PowerShot - široká obec

Příspěvekod premekh » 31 črc 2016 15:54

Starší kýčovitá ze Žižkova.
Přílohy
IMG_1819 mraky.jpg
IMG_1819 mraky.jpg (751.53 KiB) Zobrazeno 5078 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 33 mm
Čas expozice: 1/50 sec.
Clona: F/8
ISO: 500
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Flash did not fire, compulsory flash mode
Model: Canon EOS 600D
Expoziční program: Priorita clony
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Pattern
premekh
 
Příspěvky: 851
Registrován: 28 kvě 2012 09:37

Re: Canon PowerShot - široká obec

Příspěvekod premekh » 31 črc 2016 18:28

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Přílohy
IMG_8591 Stromovka.jpg
IMG_8591 Stromovka.jpg (804.01 KiB) Zobrazeno 5073 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 55 mm
Čas expozice: 1/100 sec.
Clona: F/5.6
ISO: 250
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Flash did not fire, compulsory flash mode
Model: Canon EOS 600D
Expoziční program: Priorita clony
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Pattern
premekh
 
Příspěvky: 851
Registrován: 28 kvě 2012 09:37

Re: Canon PowerShot - široká obec

Příspěvekod mosoj » 31 črc 2016 20:13

..........................................
Přílohy
1.jpg
1.jpg (1.07 MiB) Zobrazeno 5063 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 6.4 mm
Čas expozice: 1/400 sec.
Clona: F/2.8
ISO: 100
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Flash did not fire, compulsory flash mode
Model: COOLPIX P7100
Expoziční program: Normal program
Exposure bias: -7/10 EV
Metering mode: Pattern
mosoj
 
Příspěvky: 1562
Registrován: 23 kvě 2012 21:40

PředchozíDalší

Zpět na Canonem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků