Canon EOS 1100D-jaký k tomu objektiv????? :o) ďík

Canon EOS 1100D-jaký k tomu objektiv????? :o) ďík

Příspěvekod alanwaston » 05 pro 2016 08:07

Zdravím ve spolek prosím o radu koupil jsem si jsem své 1 zrcadlo , obyč canon EOS 1100D + seťácký objektiv 18-55mm.Prozatím většinou jedu na auto než to dostanu do ruky a oka :) ale s objektivem 18-55 nejsem moc spokojen,ostrost a hlavně barva si myslím že by mohla být lepší. S kompaktem jsem udělal i lepší snímky :) Takže jsem si pročetl fora a různé rady a zaujal mě sigma 17-70...jsem bohužel dost ovlivněn penězi protože s invalidkou si moc vyskakovat nemohu takže bych chtěl sklo tak kolem 8-10 tisíc.Takže vám poprosím o rady či názory..předem moc děkuji!! Jinak fotím sem tam macro většinou portréty,příroda,hrady-zámky,moře a v pohybu max našeho psa.Večerní-noční focení či temné místnosti vůbec. Tak se těším na rady a ještě jednou díky :)

Relaxovat: instrumental ringtones free, horror ringtones free, country ringtones free
alanwaston
 
Příspěvky: 6
Registrován: 17 lis 2016 11:03

Re: Canon EOS 1100D-jaký k tomu objektiv????? :o) ďík

Příspěvekod bmx » 23 úno 2017 10:11

Vzpomínka... :lol:

Když jsem jako malej asi 5 letej kluk dostal kolo a přesedlal jsem na něj z tříkolky, ze začátku mně to moc nešlo a říkal jsem pitomný kolo...
Jasně, že to potom už šlo...

Jen přirovnání k tomu, že pitomné snímky jsou objektivem... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:
bmx
 
Příspěvky: 8962
Registrován: 25 kvě 2012 13:13

Re: Canon EOS 1100D-jaký k tomu objektiv????? :o) ďík

Příspěvekod ladysk » 24 úno 2017 07:52

Alan: nojo, spousta lidí si myslí, že seťák je vesměs nepoužitelný, nevím jak C, ale já na 18-55 od N nedám dopustit. Samozřejmě se dá za násobky peněz koupit světelnější sklo i s lepším výstupem, ale že by s tím záklaďákem něco normálního nešlo vyfotit...naopak.
Hledal bych blešky v auto režimu resp. v celém nastavení, zvládnutí základních technik a teprve potom bych šel utrácet za jiné sklo...Dej si prioritu clony, koukej, co ti dělaj časy, ISO ap. a podle toho postupuj. Barevnost, ostrost ap. taky nastavíš ... většinou se s foťákem dává i taková kniha... :-)
ladysk
 
Příspěvky: 430
Registrován: 26 zář 2014 11:09
Bydliště: Hradec Králové

Re: Canon EOS 1100D-jaký k tomu objektiv????? :o) ďík

Příspěvekod moritzmilo » 26 zář 2019 09:59

Určitě nejsem teda jediná světlá vyjímka, a trvat si můžeš opravdu na čem chceš, což ovšem nemění
nic na tom, umřeš dříve než než digitální zrcadlovky... :cry:


Download temple run 2 full version.
moritzmilo
 
Příspěvky: 2
Registrován: 26 zář 2019 09:55


Zpět na Canonem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků