FOTOpolitikum

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod josef38 » 17 srp 2016 07:48

MiraM píše:Ale řešit své politické názory přes vlákno nebudu. I když už je asi jasné. Ještě bych chtěl dodat, že ze žlutých polí je mi šoufl, MF dnes a Lidovky nečtu a oligarchy nefotím!! Mějte se. Stěhuju se k foveonům. :) :) M

To je OK!
A v podstatě máš pravdu. Oni jsou to šíbři všichni, zatím jen jedna nejmenovaná strana se zdá být čistá, ale to je zřejmě jen proto, že se doposud nedostala k lizu. Nedělám si ani o ní žádné iluze.
Měj se, rád jsem Tě viděl, nebo spíše četl! (n) Josef.
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14814
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod josef38 » 17 srp 2016 12:10

**lasta píše:Kromě toho ty doplňuješ prispevky v průběhu diskuse také, podívej se do zrcadla, manipulatore. :(
aposledy upravil josef38 dne 17 srp 2016 05:43, celkově upraveno 1


Nojo Lastíku, nebudu odpovídat na všechno, jen Tě chci ubezpečit, že to pozměňování dříve napsaných příspěvků, na které už někdo odpověděl, není zrovna můj styl.
V Tebou uváděném příkladu to byla pouze má korektura některých gramatických chyb, po znovu přečteném svém příspěvku.
Že jsi se Ty vešel mezi mnou odeslaný příspěvek a mou korekci, to je jen náhoda a já jsem o Tvém příspěvku předem nevěděl, ostatně časový rozdíl je jen pár minut a tak dlouho mi trvala tato "manipulace". Do té doby však nikdo nereagoval.
Měj se hezky a oprav si čas na letní! ;) J.
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14814
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod **lasta » 17 srp 2016 13:52

**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod ODSakEda » 17 srp 2016 15:34

dedek.jag píše:Čest bývalý soudruhu!
Jakou bys chtěl fotku?Dyť tobě de stejnak jen o tu politiku.
Úplně tě na těch schůzích zmagořili.Měls to zapotřebí?
Dědek Jag.

Soudruhu??? :shock: Já v KSč nikdy nebyl! A levicové názory jsou mi cizí!!! A tata byl politickej vězeň na uranovejch dolech a dědek byl komunisty právěže okradenej sedlák! :evil: Si vyprošuji takovou nálepku :evil:
A "schůze" (jsou to schůzky, malá sešlost většinou lidí s vyšším vzděláním) děláme s místními kolegy hnedle u mě doma nebo u nich a velmi neformálně - prostě diskutujeme (ale slušně a bez urážek, né jak někteří místní hulváti...) a vyměňujeme si názory, v čem se shodněm pak sepisujeme usnesení.
A co děláš pro svoje svobody ty!? "kapitalisto"...
Naposledy upravil ODSakEda dne 17 srp 2016 15:41, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod ODSakEda » 17 srp 2016 15:40

Stanley 900 píše:Představitel ODS a neví, jak tam stál ten odeesácký svazák Přesčas s modrou síťovkou plnou nákupu a s poloprázdnou oranžovou síťovkou
a že prý takto to dopadne, když nezvolíme tu modrou bandu no a jak to dopadlo?
Péťa "síťovka" Přesčas se svou konkubínou chodí k soudu za jeden trestný čin za druhým a na nějakou plnou modrou síťovku
občan už asi zapomněl, já však nezapomínám.......

No! Konečně plníš moje téma věcně! - i fotečkami. (n)

Trapné strašení se síťovkou jsem neviděl... Povídám, že mě Nečas zklamal a neobhajuji jej, tak co s ním máš???

Chodit k soudu ještě nic neznamená! Zatím bylo spoštěno obvinění v celém rozsahu! Navíc mě zajímá spíše kdo co navrhoval nebo jakémuto dalšímu omezování mojich svobod v PS brání hlasováním proti a ne jesti spí se sekretářkou. Jestli volíš dle toho, tak to potš koště... :-(

A Dalík?...Ten není zákonodárce. Ten mi je buřt, klidně ať sedí, ale způsob obvinění i svědectví mi přišely poněkud účelové a podivné...
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod **lasta » 17 srp 2016 15:41

Edo
Vždyť tě někteří jen. škodolibě provokují.
Nereaguj na ně.
Naposledy upravil **lasta dne 17 srp 2016 15:43, celkově upraveno 1
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod ODSakEda » 17 srp 2016 15:44

**lasta píše:Edo
Vždyť tě jen. škodolibě provokují.
Nereaguj na ně.

Ale já to vím , že mnozí zde jsou levičáci nebo škodolibci nebo (i) hulváti... :-( Alespoň se odkopali. ;-) A nebóse, já se vyprovokovat k podobným ubohostem nenechám a stále budu argumentovat věcně a hlavně slušně! :D
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod **lasta » 17 srp 2016 15:49

No, to jsi zrovna moc nevylepšil :D

On nikdo už neví kdo a co je levice a pravice v politice
Je to jen berlička na oblbovani, viz jíž zde zmiňovaná smlouva s obcanyr :lol:
Naposledy upravil **lasta dne 17 srp 2016 15:51, celkově upraveno 1
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod ODSakEda » 17 srp 2016 15:51

Stanley 900 píše: Představitel ODS a neví .......... A Staňura??? Nenech se vysmát, to je takovej bezbarvej "starej mladej".
Vypadá na 60 a je mu 52, ............. Tady máš nějaké fotky soukmenovců. Všechno sympaťáci od pohledu :D

-Nejsem předsatvitel ODS... Jsem jen řadovej člen jednoho malého MS. Jo a mimochodem Nečas sám odstoupil!
-tvoje hodnocení lidi dle věku nebo vzhledu je povrchní :-(
Zklamal jsi mě (názorama), myslel jsem že jsi nejen výborný portrétista, ale i dobrý a chytrý člověk. Zařadil jsi se ke "svým soukmenovcům" ála Josef38 a Dědek a bmx... :-(
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod **lasta » 17 srp 2016 15:55

Stan je dobrý a chytrý, jen jsi ho trochu na**l svými plky v diskusi... ;)
Tak ti to vrátil :P

PS o té sitovce máš vědět, když chceš agitovat... :lol:
**lasta
 
Příspěvky: 4607
Registrován: 06 pro 2011 08:48

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod ODSakEda » 17 srp 2016 16:09

josef38 píše:Ahoj, jsem rád, že se debata přesunula sem, do vlákna, které k tomuto účelu jeho zakladatel vytvořil. (n) (n) (n)

Přemýšlel jsem po přečtení příspěvků některých lidí o ledasčem, také ale i o tom, jak by to asi dopadlo, kdyby podobný extrémista stál za totality na druhé, tehdy jen té "správné", straně barikády!
Nakonec ono by stačilo i v současnosti si podobného člobrdu představit na jakémkoliv vedoucím místě. Ten kdyby náhodou zjistil, že vám, co by jeho podřízenému, chutná Ruská zmrzlina, nebo máte doma, nedej Bože ještě Trabanta, tak je schopen vás zadupat do země! :D
Je až příznačné, že se podobně vyhranění jedinci derou k moci. Věřím i tomu, že jím ani tak nejde o peníze, ale jejich nesmírná touha vládnout ale hlavně manipulovat lidmi, ta je bude asi pronásledovat celý život. Je mi jich i trochu líto.
Tak nic ve zlém ODSEdo, prostě jsem musel! .........

-na té "správné" barikádě jsem nebyl a mohl jsem přitom být (stále mě uháněli sódruzi už před vojnou..) , raději jsem ale zvolil dřinu a skromnost, než kariéru a než se zaprodat a podepsat!
-extrémista??? Co konkrétně je extrémního na mojich názorech??? :shock: Jen pomluva z tvojí strany... :-(
-na vedoucím místě jsem být nemohl, neb jsem nepodepsal! Byl jsem později (po 89.) OSVč (živil jsem se vždy sám!) a byl jsem vedoucím sám sobě a později třem svům zaměstnancům a ještě později cca 100 zaměstnancům ve firmě přítele. ("Zadupal jsem do země" - to je ale zaujatý termín..., přesnější je: vyhodil jsem z práce, jediného lenocha - zloděje nafty!)
- co si kdo myslí nebo dělá po práci nebo co vyznává za víru nebo auta nebo zmrzlinu..., demagogu..., mi bylo vždy fuk! "Spolupracoval" jsem - obchodoval, představ si, i s komunisty po 89. - peníze totiž nesmrdí od nikoho! Peníze jsou je jedny! A buďto zdaněný nebo nezdaněný... A můj zákaznk můj pán! Co je nebo co si myslí je mi fu(c) k 8-)
-netoužím vládnout - jak jsi na to došel???... Co mi to zas podsouváš?... Naopak! - politika mě štve, obtěžuje mě a zdržuje od práce a kšeftu! :evil: Ale nevzdám se svých svobod a 75% levicí opět navrhované daně platit nemíním :evil: :evil: :evil: Zato Ty se jen vezeš... Neb mi o peníze jde! a né že né, ale o ty moje - aby mě levičáci moc neokrádali (75% daně za socíku podniky odváděli až 95%!!!...) a nerozdávali lemplům a simulantům :evil: a na opravdu nemohoucí a sirotky se jim přitom nedostává :-(
- s lidmi nemanipuluji, ale argumentuji, neb uznávám svobodu názorů a vyznání a respektuji jako správnej demokrat dokonce i komunistické vedení v mé obci... - když si je většina spoluobčanů zvolila, mají je mít :-) (jen nevím, proč pak chodí z amnou bečet, že ti hajzlíci zas uzákonili to a ono...)

Nic vezlým Josefe, jen suše a vecně argumentuji a poopravuji co mi občas nepravdivě podsouváš -co já bych... Píš za sebe! - co Ty bys 8-) Takové to Tvoje: kdyby... (Kdyby byly v prd..li ryby, nemusely by být v Jaroslavicích rybníky :lol: )
Naposledy upravil ODSakEda dne 17 srp 2016 16:50, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod ODSakEda » 17 srp 2016 16:46

**lasta píše:Stan je dobrý a chytrý, jen jsi ho trochu na**l svými plky v diskusi... ;)
Tak ti to vrátil :P

PS o té sitovce máš vědět, když chceš agitovat... :lol:

Tak potom je sice dobrý a chytrý, ale povrchní! :-(

PS - ODS není formální strana řízená shora!... To si pletete někteří s KSč... (dokonce i KSčM je v principu demokratická! - ale jen volením svých orgánů a vedení, né však zásadama - preambulí, kde upírá mnohá vlastnická! práva FO!)

Navíc má politika 2! roviny - komunání (v CR je to nezávislá samo(!)správa měst a obcí) a parlamentní. ;-)
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod FDF » 17 srp 2016 19:35

ODSakEda:
ODS není formální strana řízená shora!
Navíc má politika 2! roviny - komunání (v CR je to nezávislá samo(!)správa měst a obcí) a parlamentní.

Ale je řízená shora,vy dole jste jen ta bezvýznamná,ale potřebná omáčka,na který plavou ty "kousky masa" v parlamentu a ve vedení. Fosilie paní knihkupkyně je tam už nervní inventář a další se tam objeví na čas,třeba so odskočí těsně před kriminálem k hlasování a ostaní pak "vystřelí " do výšin. Uvědom si,že za 1) vaše usnesení z obce ty nahoře vůbec nezajímá a pochybuju,že je tam vůbec někdo čte,potřebujou vás akorát před volbama. Na dědině kopete "teplákovou ligu" a do "reprezentace" nemáte šanci. Navíc v té komunální politice lidi volí ne podle stran,ale podle toho,jak toho člověka znají a co pro ně dělá atd. Proč je u vás starosta komunista a ne ODSák když je ta volba svobodná a demokratická,no? Asi s ním mají dobré zkušenosti,něco pro lidi v obci dělá a tak ho volí,ne? a kašlou na nějakou pochybnou ideologii a preambule.Za 2) - ODS už je tak profláklá a zprofanovaná strana,která tady s přestávkama vládla,rozprodala tenhle stát,měla spoustu afér u samých předsedů - premiérů a veškerá sebereflexe jen keci, fosilie je tam pořád a jiní a jiní. Zbytek už je ve správních radách a podobných stotisícových(měsíčně) spolcích a firem. A pořád dokola se jen tyhle lidi vymlouvají na komunisty,po 27 letech!!! kdy už nejsou u žádného rozhodování.A ty největší antikomunisti všichni bývalý majitelé rudých knížek a to ze všech pol.stran.Je to už trapný,třeba Štetina z TOP09,toho zajímá Tibet,mávání fanglema,jedno za 3 roky přijde se zákazem KSČM,pak si zajedou s tím degenerovaným osvojeným knížetem na Ukrajinu, ale o tom,že by se mu nelíbilo tisíce těch přivandrovalých piavic a parazitů jsem neslyšel. A myslím,že to by teď měla být hlavní a první starost všech stran a politiků od obcí po parlament a senát. O tom je dnešek.Když vám nacpou někam k obci ubytovnu s parazitama,tak se můžete třeba kousat někam a nic s tím nenaděláte.Většina národa tady tenhle mor nechce,občas i někde protestuje ale jsou to "xenofobové,rasisti" atd.jen proto,že chtějí žít jako lidi v 21 století.A strany jen čumí,přešlapujou a čekají a pak budou všichni chytrý,až bude po všem a bude to nevratný....to je ta demokracie EU kterou vedou psychopati,viz paní kanclerin.
FDF
 
Příspěvky: 2803
Registrován: 28 kvě 2012 16:46

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod ODSakEda » 17 srp 2016 19:45

FDF píše:..... ODS už je tak profláklá a zprofanovaná strana,která tady s přestávkama vládla,rozprodala tenhle stát,měla spoustu afér u samých předsedů - premiérů a veškerá sebereflexe jen keci


Tak nikoliv ODS ale PS z různých barev složená a mikoliv rozporodlala a nikoliv stát..., ale: zprivatizovala a státní... podniky!!!!!!!
Tys chtěl zachovat a dotovat z daní státní zaostalé prodělečné státní podniky??? :shock: ... Jakože se měl stále vyrábět Favorit Avia Tesla... a pod. křápy bez inovací?... :shock: ... Tak proč nepoužívíš dodnes CZ PC např Didaktik Gama :lol: ... Super výrobek :lol:

Samá demagogie i nad i pod tímto tvojím překrouceným tvrzením :-( ...
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod FDF » 17 srp 2016 21:20

ODSakEda:
Zprivatizovala - rozprodala,hraješ si se slovíčkama. Jasně že by po 89 r.v konkurenci evropského západního trhu asi spousta státních podniků bez privatizace klekla.Jenže začínalo se privatizovat těma úspěšnýma,který měli šanci být úspěšný i po změně systému,tam to není o politice,ta zákazníka nezajímá ale o výrobku,kvalitě,ceně atd.Je jasný,že důl kterej nemá odbyt na uhlí nebude těžit někam na haldy ( hlavně když se kupuje levný,polský atd.) Ale že se vydávají teď tisíce ha lesů nějakým fráterníkům a podvodníkům, to je práce ODS,les nikdy není prodělečný a st.lesy si nevedou zrovna špatně.Ale myslím,že teď jsou na prvním místě jiný problémy a to,jestli za rok nebo dva ještě budeme moct vyjít s odpadkama do kontejneru bez bouchačky a "nevrátíme" se s hlavou pod paždí nebo kudlou v zádech,to vidím momentálně jako prioritu o kterou by se teď měly strany starat a ne jestli v Trabantu před 30-40 lety jezdili jen bolševici,jak jseš přesvědčenej ;) Taky jsi neodpověděl,proč u vás v obci lidi zvolili komunistickou samosprávu,když se tam všichni znáte a mají tam přece vás,ODSáky,to mě hlava nebere :) takže ani ve vlastní obci žádnej sukces co? Jako v celý ČR.... ;)PS: a ten hnuj,co teď žereme,to by normy do roku 89 zaplakaly,v tom je to dneska fakt super..... (y)
FDF
 
Příspěvky: 2803
Registrován: 28 kvě 2012 16:46

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod MiraM » 17 srp 2016 22:25

FDF : to je počteníčko: Rozkradená republika, zdegenerovaný kníže..............Typický zapšklý pivní levičáček, nespokojený se svým životem.
Tak svůj mindrák hodím na druhé, všechny urazím!! No všechny ne, jen ty napravo, svaté sociální demokraty, komunisty Babišovce nechám na pokoji. Je mi tě líto. Vše ti ukradli a ty jsi zůstal chudý...i duchem. M
MiraM
 
Příspěvky: 1069
Registrován: 15 říj 2012 17:38

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod FDF » 17 srp 2016 23:32

MiraM:
Se svým životem jsem celkem spokojený,Sociální demokraty vůbec nemusím, Babiš mě zatím nijak nevadí a o komunistech moc slyšet není a cestu mě nijak nekříží,takže nemám důvod je ani chválit ani kritizovat. Nikdo mi nic neukrad a chudej jsem nezůstal,můžeš být bez starostí. Holt vidíš do lidí a jseš génius.Asi jseš ještě hodně mladej a naivní,já jsem podle Tebe chudej duchem,může být,Ty zase podle mě dost,spíš hodně mdlého rozumu a máš zřejmě nějakou poruchu vidění,když vidíš včechno v tomhle státě OK.Uplatnění bys mohl najít jako kádrovák v TOP09( zřejmě Tvůj idol) s Tvýma schopnostma a odhadem lidí.
"svůj mindrák hodím na druhé, všechny urazím!!" - Fakta nejsou mindrák a všichni,to je kdo? Nefandíš si tak trochu s tím všichni? Já píšu za sebe,ale Ty holt za všechny, to je zase teda Tvůj mindrák a nějaká mánie, že jseš mluvčí všech. Klidně si ten pocit užívej,ale to už je diagnóza,víš...
FDF
 
Příspěvky: 2803
Registrován: 28 kvě 2012 16:46

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod MiraM » 18 srp 2016 06:24

FDF : Nekazme si krásné prázdninové dny. Naší pří realitu nezměníme. Ať se ti daří. (n) M
MiraM
 
Příspěvky: 1069
Registrován: 15 říj 2012 17:38

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod josef38 » 18 srp 2016 07:05

MiraM píše:FDF : Nekazme si krásné prázdninové dny. Naší pří realitu nezměníme. Ať se ti daří. (n) M

Hezký závěr Miro, tak to má být! (n) (n) (n)
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14814
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: FOTOpolitikum

Příspěvekod FDF » 18 srp 2016 13:07

MiraM :
FDF : Nekazme si krásné prázdninové dny. Naší pří realitu nezměníme. Ať se ti daří. (n) M
Díky za Tvá rozumná slova,taky to tak vidím a přeji ti vše dobré,za zbytečně ostřejší slova se omlouvám. (n)

Pro Edu: Tohle Tvé vlákno definitivně po svém krátkém "angažmá" zase opouštím.Říká a říkalo se,že politika je svinstvo a akorát lidi rozeštvává.Každej má svou pravdu a napadáním, přesvědčováním nebo urážením jeden druhého tady vůbec nic nezměníme a je to úplně zbytečný. Měj se fajn.
FDF
 
Příspěvky: 2803
Registrován: 28 kvě 2012 16:46

PředchozíDalší

Zpět na Šeptáme do duté vrby

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků