Jak si dnes úspěšně přivydělat fotografováním? Inspirace jak

Jak si dnes úspěšně přivydělat fotografováním? Inspirace jak

Příspěvekod honzafotograf » 04 říj 2013 15:07

Ahoj přátelé a kamarádi!

Určitě spousta z Vás přemýšlí jak by využila drahou foto techniku k nějakému přivýdělku. Jsem také fotograf, fotím cca 6 let a když spočítám kolik peněz jsem vynaložil na nákup techniky, tak je mi z toho špatně. Určitě nejsem sám. Naštěstí se mi podařilo v oboru prorazit a dnes si na sebe technika vydělá a ještě v pohodě uživí i mě. Nebylo tomu tak ale od vždy.

Řada z Vás se jistě ptá, jak dosáhnout toho aby jim jejich fotky také vydělali. Sedíte hodiny u počítačů hrajete si s úpravami a nakonec z toho máte jen dobrý pocit.

Rád bych se s Vámi proto podělil o svou inspiraci:

Tou je autor, můj kamarád a výborný fotograf Pepa Cvrček.

Připravil pro nás online kurz o vydělávání focením ZDARMA. Poskytne Vám konkrétní návod, jak se i Vy můžete díky fotografování stát úspěšným a finančně svobodným člověkem, a know-how, které používají úspěšní fotografové. Nezáleží na Vašich dosavadních zkušenostech. Kurz je určen pro všechny zapálené fotografy, tedy amatérům i profesionálům, kteří se rádi přiučí něco nového a zvednou tak své zisky.

Pojďte se také inspirovat a vstupte do kurzu ZDARMA.
http://www.vydelavej-focenim.cz/cs/a/a1d46


Jedná se pouze o inspiraci, pokud se někdo s těmito myšlenkami neztotožňuje tak ať si jich prostě nevšímá.

Mějte se krásně.

Honza
honzafotograf
 
Příspěvky: 2
Registrován: 04 říj 2013 14:54

Zpět na Začátečníci chtějí vědět

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 4 návštevníků

cron