NIKON 1 J2 x OLYMPUS E-PL3 a problémy s Panasonic DMC-LZ20

NIKON 1 J2 x OLYMPUS E-PL3 a problémy s Panasonic DMC-LZ20

Příspěvekod zemlik » 06 zář 2013 20:22

Dobrý večer, potřebuji akutně poradit ohledně fotoaparátu, psala jsem i na face, ale nevím, jestli mi tam někdo poradí, proto to zkouším i tady.

Fotím dlouho, ale profík zdaleka nejsem, nejlíp se mi fotilo na klasickou zrcadlovku od Canonu, jenže v současné rychlé době je mi tenhle foťák dost k ničemu. Nicméně pro reportáže potřebuji fotit slušné fotky a zároveň, protože foťák s sebou musím tahat docela často (během dne se často k něčemu přichomýtnu nebo vidím něco zajímavého), potřebuji něco relativně skladného, co by se vešlo i do tašky nebo baťůžku. Zároveň ale potřebuji, aby fotky byly kvalitní. Kompakty mě příliš nenadchly, na displeji vypadají fotky hezky, v originále ovšem tam je příliš šumu, přiblížení nic moc. Když fotíte akci v dálce nebo třeba vykradenou banku za policejními zátarasy, potřebujete prostě lepší objektiv.
Mám teď nový foťák Panasonic DMC-LZ20, který mě ale zklamal, protože trvá příliš dlouhou dobu, než je možné po zápisu fotky do paměti udělat další fotku. Než se to povede, focený objekt je většinou dávno pryč!! Jsem z toho hodně zklamaná, protože často fotím i akce, kde se něco děje. Má i další "mušky", jako třeba že neumí zoomovat při pořizování videa nebo to, že při natáčení videa rozostřuje obraz.

Takže mám teď nabídku jít o level výš (nebo spíš několik levelů) a měla bych se rozhodnout mezi foťákem NIKON 1 J2 stříbrný + 11-27,5 mm http://obchod.fotoskoda.cz/nikon-1-j2-s ... /#!/advice

a OLYMPUS E-PL3 černý + 14-42 mm II R http://obchod.fotoskoda.cz/olympus-epl3 ... cification .

Ale jsem absolutně bezradná, opravdu nevím, který zvolit, recenze jsou různé. Nejsem zkušený fotograf ani technický génius, takže nevím, podle čeho volit, oba foťáky vypadají dobře.

Uměl byste mi někdo uživatelsky poradit?? Děkuju moc.
zemlik
 
Příspěvky: 1
Registrován: 06 zář 2013 20:11


Re: NIKON 1 J2 x OLYMPUS E-PL3 a problémy s Panasonic DMC-LZ

Příspěvekod crusoe » 06 zář 2013 22:04

zemlik píše: nejlíp se mi fotilo na klasickou zrcadlovku od Canonu


a co zkusit EOS 100D?
crusoe
 
Příspěvky: 184
Registrován: 04 pro 2011 22:58

Re: NIKON 1 J2 x OLYMPUS E-PL3 a problémy s Panasonic DMC-LZ

Příspěvekod erum » 22 říj 2013 11:08

I'm thinking specifically about this model (Canon PowerShot SX280HS) - what is your opinion of him? - Not overpriced or something? - Eventually. What would you recommend - the compacts twice not know (maximum megapixel fps video, etc.)
Guaranteed Pass4sure preparation with help of ACCA questions and The University of Tokyo practice exam! More details wikipedia good luck
erum
 
Příspěvky: 1
Registrován: 22 říj 2013 11:05


Zpět na Začátečníci chtějí vědět

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků