Jak přidat fotku na google mapy?

Jak přidat fotku na google mapy?

Příspěvekod chadas » 06 kvě 2017 12:41

Možná to sem nepatří ale už nevím kde se zeptat. Je tady prosím někdo kdo by mi poradil jak přidat fotku přímo z počítače (nikoliv z mobilu) na google mapy? Před časem jsem tam pár fotek přidal ale už ani netuším jak se mi to vůbec podařilo. Teď jsem přihlášený ke svému účtu a ať dělám co dělám, nemůžu najít způsob jak fotky přidat :( Návod (na google) jsem samozřejmě četl ale připadá mi to, že to je návod na něco úplně jiného. Už druhý krok návodu je úplně mimo :( Psal jsem dotaz už na několik portálů ale výsledek stále nula :( Už začínám mít pocit, že to asi nikdo neví a vložení fotky je spíše náhoda než úmysl ;-/ Děkuji za případnou pomoc.
chadas
 
Příspěvky: 2
Registrován: 06 kvě 2017 12:37

Re: Jak přidat fotku na google mapy?

Příspěvekod ODSakEda » 06 kvě 2017 19:30

Jaké ,áte Windows a webový prohlížeč? Já se dočetl toto: Použití Map v omezeném režimu

Přidání fotky ze stránky místa

Otevřete Mapy Google a vyhledejte místo.
Vyberte místo a klikněte na možnost Přidat fotku. Pokud tuto možnost nevidíte, posuňte zobrazení směrem dolů.
Otevře se okno. Přetáhněte do něj fotku, kterou chcete nahrát, nebo klikněte na možnost Vybrat fotky k nahrání.

Poznámky:

Pokud používáte Mapy ve zjednodušeném režimu, nelze fotky přidávat.
Přidávat lze pouze fotky pro zajímavá místa, jako jsou firmy nebo parky, ne však adresy a souřadnice.

Všimnete-li si, že se náhled mapy neposouvá plynule, můžete zkusit použít verzi Map Google zvanou omezený režim. V některých případech se Mapy Google spustí v omezeném režimu automaticky:

v mobilním prohlížeči na telefonu nebo tabletu,
ve starší verzi webového prohlížeče na počítači,
ve starším operačním systému na počítači.
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45

Re: Jak přidat fotku na google mapy?

Příspěvekod chadas » 07 kvě 2017 10:57

Díky za informace. Určitě to hned vyzkouším. Pro upřesnění ještěuvádím operační systém a verze prohlížečů. Mám OS Windows 10 (64 bit). Prohlížeče Firefox 53.0.2 (32 bitů), Google Chrome 58.0.3029.96 (64-bit).
Zajímavé je, že asi před dvěma dny se najednou dole na pásu karet místo fotky objevila právě ta ikona na přidání fotky. Hned jsem si pořídil otisk obrazovky (http://lolek231.rajce.idnes.cz/nastenka/#google-map.jpg). Při zadání jiného místa už to tam ale opět není :( Proto nějak nechápu princip jak to vlastně funguje?
Vyzkouším ten postup a hned potom dám vědět jak jsem dopadl. Tento návod jsem samozřejmě taky četl ale asi jsem nepochopil tu skutečnost, že po posunutí okna prohlížeče směrem dolů se neobjeví ta možnost přidat fotku ale že tu fotku mám přetáhnout na ten pás karet. Moc si od toho neslibuju ale zkusím to.

Zkusil jsem to. Buď jsem úplně blbej nebo to nefunguje. Mám dojem že už i tento postup jsem někdy zkoušel. Jakmile přetáhnu fotku na pás s fotkama v prohlížeči, otevře se ta fotka v okně prohlížeče :( Zřejmě stále platí to co jsem už psal. Návod vypadá jako když je psaný na něco zcela jiného a nelze podle něj postupovat :( Uvítal bych postup který někdo používá a funguje. Návody na google k této problematice jsou k ničemu. Přesto děkuji za snahu.
chadas
 
Příspěvky: 2
Registrován: 06 kvě 2017 12:37

Re: Jak přidat fotku na google mapy?

Příspěvekod ODSakEda » 07 kvě 2017 13:22

uplne blbej je google tedy jeho programatori... Furt neco meni a delaj pri tom chyby... Pak to potichu opravi a delaj z kritiku blbce...

Npr v mobilu jsem gmail musel deaktualizovat!, neb jeden cas vypustili tlacitko aktualizivat pak se to nejak dalo posunem prstu sjora dolu a dalsi chba v nem byla ta ze kdyz nenasel wifi zahlasil ze nemam zadne sitove pripojeni ac mam data tarif bez omezeni a jsem na 3G siti...

Nejhorsi je ze na hybu monopolu doplati vzdy miliony uzivatelu... Smrt monopolu google! :twisted:

Me neva ani tak monopol , jen spise to, ze jej casto ovladaj diletanti nebo hamizni lide a neuvedomuji si mozna ani dalekosahlost chyb! Mohouci zpusobit klidne i valky!!! To ostatne vlevna media a jejich oisalci dene take...

Podobne agresivne se chova "Mrkvosoft"... Zneuzivaj monopolniho postaveni!
Uživatelský avatar
ODSakEda
 
Příspěvky: 5601
Registrován: 28 dub 2016 17:45


Zpět na Začátečníci chtějí vědět

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník