tlač A3 a A4 atramentom vo väčších množstvách? poradte tlač.

Moderátor: borisst

tlač A3 a A4 atramentom vo väčších množstvách? poradte tlač.

Příspěvekod slavoV » 08 lis 2014 15:57

ahoj
tlačím cca 400ks A3 a 500ks A4 sú to také prospekty-brožúry
pre predstavu: http://lencosin.sk/download/Kancelarsky ... sIN-SK.pdf
zatial mám canon Ix 6550 + ciss, kvalitak super, cena za výtlačok super, ale tlačiarne nevydržia, stale kupujem nove tlačiarne a hlavy....

chcel by som kúpiť tlačiareň ktorá by vydržala tento objem tlače, prípadne vyšší, ale neviem akú prípadne kombináciu tlačiaren A3 a tlačiarenA4 ale potom ich bude treba navzajom skalibrovať....
vyhovuje mi ked tlačiaren má 4 atramenty...
čo poradíte?
slavoV
 
Příspěvky: 1
Registrován: 08 lis 2014 15:46

Re: tlač A3 a A4 atramentom vo väčších množstvách? poradte t

Příspěvekod xkaiserj » 01 led 2015 12:36

Ahoj Slavo,

dostát ještě lepší výrobní ceny tím, že kupíš profi (trvanlivější) inkjet tiskárnu, není podle mě možné. Já osobně ciss systémům nefandím, protože levný inkoust není archivační a zkracuje životnost tiskárny. A profi řešení fototiskáren na ciss prakticky neexistují. V Tvém případě ale nejde o fotografický tisk, takže i laserová/led tiskárna může sloužit. Ale opět: aby vydržela plánované zatížení a alespoň se přibližovala kvalitě inkjetu, nic do 50 tis. Kč podle mě není. Jak si postoupil?

Zdraví Honza.
xkaiserj
 
Příspěvky: 6
Registrován: 31 pro 2014 11:13

Re: tlač A3 a A4 atramentom vo väčších množstvách? poradte t

Příspěvekod noEXP » 13 led 2015 21:38

Ciss bych si na Canonku nedal, pokud bych nechtel odrovnat hlavu. Plnim original naplne. Dobrou zkusenost mam s inkoustem Ocp a IS. Obcas par kapek destilky na parkovaci misto hlavy proti ucpani hadicek odsavani inkoustu. A dobre je i nastavit tichy rezim. Ja osobne bych pouzil epson L1300 a potom jedine vyssi rady laserovek. Pocet tisku je denne?tydne?mesicne?
noEXP
 
Příspěvky: 1
Registrován: 13 led 2015 21:02

Re: tlač A3 a A4 atramentom vo väčších množstvách? poradte t

Příspěvekod jakub.nov » 12 úno 2015 09:33

Zdravím, pokud nejste spokojeni s cenou náplní, podívejte se na usporanatisku.cz. Mají tam vcelku slušný výběr a myslím si, že cena je fajn. Doufám, že tam vyberete!
jakub.nov
 
Příspěvky: 2
Registrován: 17 led 2015 14:42


Zpět na Vše kolem tisku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků