Epson mi dělá pruhy

Moderátor: borisst

Epson mi dělá pruhy

Příspěvekod Krouza2 » 07 dub 2013 23:28

Zdravím, potřebuji poradit, doteď jsem měl jen laserové tiskárny, tak nevím co s tím.
Mám tiskárnu Epson expression home xp-250 a při druhém použití během 3 dnů mi začala přes barevné obrázky dělat pruhy.
Pročistil jsem vlhkým ubrouskem jak ústí cartridge, tak i jehly, které tu cartrige probodnou :-) (nevím, jak se jim odborně říká :D )

Chtěl bych vědět nějaké rady, co ještě udělat před tím, něž jí ponesu zpátky, kde se mi vysmějí :)

Díky moc. jinak v příloze je obrázek, jak mi to "tiskne" modrý čtverec :-)

Díky všem, co odpovíte
Přílohy
img006.jpg
Má to být modrý obrázek
img006.jpg (134.86 KiB) Zobrazeno 8130 krát
Krouza2
 
Příspěvky: 1
Registrován: 07 dub 2013 23:23

Re: Epson mi dělá pruhy

Příspěvekod borisst » 27 dub 2013 21:36

Dobry vecer, prominte za takto opozdenou odpoved, ale ksem nyni hodne vytizeny... Napada mne nekolik moznosti, ale mozna ani jedna nebude tim duvodem. Neksem totiz uzivatelem teto rady tiskaren.
- spinava hlava, zanesene trysky, apod - spustit rezim cisteni, pokud je to malo, spustit znovu, nebo spustit power cisteni.
- Zkontrolovat, zda je pouzity papir vhodny pro inkoustovy tisk
- neni mozne, ze byl obrazek na obycejny papir vytisten jako fotka s vysokou kvalitou tisku? Byla plocha dlouho mokra?
- byl papir spravne zalozen? Nebyl zalozen obracene? Myslim tim zamenu potisknutelne strany se stranou, kde je podlozka - v pripade rc podlozky by to mohlo vypadat takto...
- tiskl jste opravdu modry ctverec...??? :lol:
Pokud nic nepomohlo, reklamovat...
Mejte fajn zbytek vikendu, Boris St.
Boris Stojanov, moderátor fóra Vše kolem tisku

http://www.fineartprint.cz "pokud tisknete něco opravdu fajnového"
borisst
 
Příspěvky: 39
Registrován: 24 led 2012 18:22


Zpět na Vše kolem tisku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků