Dobrá nálada č. 4

Re: Dobrá nálada č. 4

Příspěvekod monikash » 17 srp 2017 10:04

Uživatelský avatar
monikash
 
Příspěvky: 5456
Registrován: 06 pro 2011 19:21

Re: Dobrá nálada č. 4

Příspěvekod Stanley 900 » 17 srp 2017 11:01

Moniko, díky. Je to lehčí váha, ale v každém případě mu přeju, aby vyhrál, protože je to klasický boxer ;)
Uživatelský avatar
Stanley 900
 
Příspěvky: 8056
Registrován: 22 čer 2012 12:49

Re: Dobrá nálada č. 4

Příspěvekod josef38 » 17 srp 2017 17:13

Vzal jsem dnes ELMARa trochu vyvětrat na Vyšehrad. Myslím, že se mu zde líbilo. :D
Přílohy
L1002266.jpg
L1002266.jpg (933 KiB) Zobrazeno 7124 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 135 mm
Čas expozice: 1/250 sec.
Clona: F/11
ISO: 320
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Ne
Model: LEICA M (Typ 240)
Expoziční program: Priorita clony
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Center-weighted average
L1002262.jpg
L1002262.jpg (925.89 KiB) Zobrazeno 7125 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 135 mm
Čas expozice: 1/350 sec.
Clona: F/6.8
ISO: 200
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Ne
Model: LEICA M (Typ 240)
Expoziční program: Priorita clony
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Center-weighted average
L1002273.jpg
L1002273.jpg (812.87 KiB) Zobrazeno 7125 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 135 mm
Čas expozice: 1/250 sec.
Clona: F/8
ISO: 200
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Ne
Model: LEICA M (Typ 240)
Expoziční program: Priorita clony
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Center-weighted average
L1002275.jpg
L1002275.jpg (884.62 KiB) Zobrazeno 7125 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 135 mm
Čas expozice: 1/250 sec.
Clona: F/8
ISO: 640
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Ne
Model: LEICA M (Typ 240)
Expoziční program: Priorita clony
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Center-weighted average
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14827
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: Dobrá nálada č. 4

Příspěvekod FDF » 17 srp 2017 18:10

josef38 : Hezký (n) Ta kérkovaná modelka postála dvěma fotografům současně,ale evidentně kouká přímo na nového ELMARA a dává si na tom záležet. :) Ta s tím hadrem na hlavě je jestli se nepletu jeptiška a roznáší nějakou tu "pochodeň božího světla" :)
FDF
 
Příspěvky: 2803
Registrován: 28 kvě 2012 16:46

Re: Dobrá nálada č. 4

Příspěvekod Alda » 17 srp 2017 19:06

Josef - lovec okamžiků (n) (n) .
FDF: proč tak hanlivě o jeptiškách, nějaká špatná osobní zkušenost ?

IMGP0958.jpg
IMGP0958.jpg (241.68 KiB) Zobrazeno 7100 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 35 mm
Čas expozice: 1/160 sec.
Clona: F/2.8
ISO: 100
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Flash did not fire, compulsory flash mode
Model: PENTAX KP
Expoziční program: Manuální
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Pattern
Alda
 
Příspěvky: 2028
Registrován: 11 úno 2016 13:02

Re: Dobrá nálada č. 4

Příspěvekod Stanley 900 » 17 srp 2017 19:58

Pěkně kreslí Elmar Klos (n)

Děda říkával: Abatiše, prdí tiše... ;)
Ony tyhle "posvátné", nepoužitelné, jsou tak trochu divné od principu a to platí i o všech těch církevních tatících " napříč celým náboženským spektrem" na celém světě ;)
Uživatelský avatar
Stanley 900
 
Příspěvky: 8056
Registrován: 22 čer 2012 12:49

Re: Dobrá nálada č. 4

Příspěvekod FDF » 17 srp 2017 21:45

Alda:"Ta s tím hadrem na hlavě je jestli se nepletu jeptiška a roznáší nějakou tu "pochodeň božího světla" :)" Kde vidíš něco hanlivého ?Má hadr na hlavě, má. A to co roznáší asi novinky z "Wolstrítu" nebudou.Buď je to nějaká náboženská selanka nebo dobročinnost.Osobně jsem se s jednou jeptindou vyfotil na Hoře Matky Boží u vchodu do kláštera a zárověň je ta budova dole restaurace.Ale roznášely tam normální servírky,jeptišky na to nemají čas :) Před hóódně dlouhou dobou jsme párkrát byli v Horním Podluží (u Varnsdorfu) a tam byly soustředěný jeptišky z klášterů.Byl tam velkej pozemek na kterým něco pěstovaly,některý snad chodili někam normálně dělat a jedna jezdila s Pagou S5T,která byla na její jméno na dveřích, za komunistů :)Když jsem šli s kamarádem kolem,tak jsme se s nima vybavovali a s některýma byla docela sranda.Věkovej rozsah byl tak 25 - 90 let.
FDF
 
Příspěvky: 2803
Registrován: 28 kvě 2012 16:46

Re: Dobrá nálada č. 4

Příspěvekod Alda » 18 srp 2017 03:48

Asi nevíte hoši, jakou odvádí práci jeptišky v nemocnicích po celém světě.
A že by tam byly nepoužitelné? Já jsem ve svém životě potkal dost jeptišek,
ale žádná z nich, nic "neroznášela", nikdy. Na tom Jožkovém snímku si prostě
jen něco čte. A pokrývkám hlav v celé škále, které jsou vyrobeny z různých
textiliích, tak můžeme říkat hadry jistě také... :mrgreen:
Alda
 
Příspěvky: 2028
Registrován: 11 úno 2016 13:02

Re: Dobrá nálada č. 4

Příspěvekod josef38 » 18 srp 2017 06:08

Ahoj klucíííí ateističtí, :D uvedu výše diskutovaný snímek na pravou míru. Byla to zřejmě francouzská skupina tří lidí. Pozoroval jsem je na Vyšehradě delší dobu, protože jsem měl na milou jeptišku zálusk. Tedy fotografický! ;)
V ruce sestřička měla nějaké prospekty, zřejmě o Vyšehradě. Takže opravdu neroznášela nic ale asi svým kolegům něco z nich předčítala.
________________________
A co se víry týče, každý v něco věříme. A nemusí to být zrovna Bůh.
Někdo ale věřící je a někdo je nevěřící. V podstatě je ale věřící také, jenže jinak. Věří, že Bůh není.
S Aldou souhlasím v tom, že jeptišky udělají v nemocnicích velký kus práce a často i v těch ústavech, kde už to je normálním zdravotním sestrám obtížné.
V Nemocnici Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze ( pod Petřínem ) slouží také i řádové sestry.
Měli jsme tam na poslední dny svého života maminku manželky. Ač to byla žena celý život výhradně ateistická, tak v závěru svého života byla velice ráda, že poslední chvilky strávila v tomto prostředí řádových sester. Byli jsme těmto sestřičkám za jejich službu a chování k mamince, která tehdy trpěla ve velkých bolestech, velice vděčni a mám k ním doposud silnou úctu.
_______________________
Jinak, přeji všem hezký den! Už jich asi bude poskrovnu. (n)
Přílohy
Pastva_pro_kominíky.jpg
Pastva_pro_kominíky.jpg (716.93 KiB) Zobrazeno 7042 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 135 mm
Čas expozice: 1/500 sec.
Clona: F/9.5
ISO: 200
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Ne
Model: LEICA M (Typ 240)
Expoziční program: Priorita clony
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Center-weighted average
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14827
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: Dobrá nálada č. 4

Příspěvekod Stanley 900 » 18 srp 2017 09:11

Aldo, Aldo, v nemocnicích zastanou práci hlavně skutečné zdravotní sestry, na to není potřeba žádná církev...
To jde o princip. Kdyby ta samá osoba vystupovala jako "civilní", tak je to úplně jedno.
Ta "přidaná hodnota" tam není žádná, že je zrovna z nějakého řádu, nebo církve...
Na pomoc lidem není potřeba se sdružovat do čehokoliv náboženského a může každý sám za sebe...
Víra s tím nesouvisí, církve a řády-neřády jsou jenom instituce.
Aldo, já myslel nepoužitelná jako ženská, na co je prvotně od přírody určena, ne na nějaké scestné víry...
Je tolik různých "vír", že se kvůli tomu vedou války... doma si může každý věřit na co chce, na to není potřeba instituce a šaškovské taláry
viz Duka...

Ranní Měsíc a Venuše
Přílohy
_DSC18851_Měsíc a Venuše.jpg
_DSC18851_Měsíc a Venuše.jpg (537.27 KiB) Zobrazeno 7027 krát
EXIF-Data
Čas expozice: 1/160 sec.
Clona: F/5.5999847409781
ISO: 250
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Flash did not fire, compulsory flash mode
Model: ILCE-7
Expoziční program: Manuální
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Center-weighted average
Uživatelský avatar
Stanley 900
 
Příspěvky: 8056
Registrován: 22 čer 2012 12:49

Re: Dobrá nálada č. 4

Příspěvekod josef38 » 18 srp 2017 09:16

Hezký, prokreslený záběr Měsíce. (n)
Zrovna Duku také nemusím. Více mně ale snad vadí poťouchlík Koniáš Halík. Kdyby se alespoň nesral do politiky!! (y)
V porovnání třeba s Václavem Malým jeho poťouchlost ještě více vyniká!
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14827
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: Dobrá nálada č. 4

Příspěvekod Stanley 900 » 18 srp 2017 09:37

To je Jupiterem 1:1, chtělo to dalekohled, ale na konjunci zbytečné :)

Halík to je v podstatě zlej člověk, poznáš podle očí a ono už z principu, profesor teologie, čili nauka o vymyšlených klišé,
to je jako profesor výkladu pohádek Boženy Němcové.
Kdyby se věnoval religionistice, porovnával s odstupem různá náboženství alespoň, to nepředpokládá jednoznačně že to tak je.
Uživatelský avatar
Stanley 900
 
Příspěvky: 8056
Registrován: 22 čer 2012 12:49

Re: Dobrá nálada č. 4

Příspěvekod Alda » 18 srp 2017 12:41

Stane, Stane, v tom se velmi mýlíš, ta přidaná hodnota řádových sester
oproti těm civilním zdravotním tam je, a ne malá. Vím to z vlastní zkušenosti.
Kdysi jsem pracoval jako ošetřovatel v nemocnici, kde kromě zdravotních,
sloužily i jeptišky(boromejky). A ixkrát jsem byl přítomen u skonu nemocných,
společně s řádovými sestrami i zdravotními. A hodněkrát to byl odchod z tohoto
světa v krutých bolestech(rakovina ví o čem mluvím). Jistě nemusím říkat, čí
přístup byl lidštější...
PS jen tak mimochodem, řádové sestry měly klasické zdravotní vzdělání, získané
v církevních školách. Znaly a uměly vše, to co civilní zdravotní sestry, plus tu
přidanou hodnotu. Proto není třeba na řádové sestry plivat, protože nikdy nevíme,
kdy jejich pomoc budeme potřebovat(viz příspěvek Jožky)...
A jinak klídek :mrgreen: , serme na politiky i na církevní papaláše, raději si užívejme
života a berme ho, takový, jaký zrovna je, bo nevíme, kdy to znama švihne do cypa... :o

Naše baristka peče i takové dobroty ku kafíčku (n)
IMGP0945.jpg
IMGP0945.jpg (597.05 KiB) Zobrazeno 7016 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 35 mm
Čas expozice: 1/60 sec.
Clona: F/2.4
ISO: 100
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Flash did not fire, compulsory flash mode
Model: PENTAX KP
Expoziční program: Manuální
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Pattern
Alda
 
Příspěvky: 2028
Registrován: 11 úno 2016 13:02

Re: Dobrá nálada č. 4

Příspěvekod OVal » 18 srp 2017 13:08

Stando, posuzovat někoho na (první) pohled nevidím jako moudré.. (y) S Halíkem mohu v některých věcech nesouhlasit, ale dal jsem si aspoň tu práci a přečetl několik jeho knih, tuším 6. Možná bys byl překvapený jeho názory, rozhledem, postoji. Zrovna třeba v tom vztahu k jiným vírám.. Že vypadá jako Mefisto a nosově huhňá pro mne jde stranou...

Aldo, docela štíhlá bagristka... (n) ;)
Přílohy
DSC01815-Edit.jpg
DSC01815-Edit.jpg (697.26 KiB) Zobrazeno 7009 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 14 mm
Čas expozice: 1/160 sec.
Clona: F/11
ISO: 100
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Flash did not fire, compulsory flash mode
Model: ILCE-7RM2
Expoziční program: Priorita clony
Exposure bias: -10/10 EV
Metering mode: Pattern
Uživatelský avatar
OVal
 
Příspěvky: 2508
Registrován: 06 pro 2011 13:57

Re: Dobrá nálada č. 4

Příspěvekod Stanley 900 » 18 srp 2017 13:34

Aldo, ale to není tím, že jsou řádové sestry, ale povahou. Záleží na empatii každého.

No vidíš, jakou máte šikovnou cukrářku ;)

Ondro, ono stačí se občas kouknout, jak se vymezuje proti někomu. Navíc i lže. To, že se zabývá nějakou rádoby vědou, to je jeho věc.
Skutečný přínos je nulový, na rozdíl od opravdových vědců.
Postoj k jiným vírám... to je zase to samé dokola, postoj k výmyslům, aniž by to za výmysly označil.

Zrovna budu upravovat zvuk kamarádky z videozáznamu z Branišovského lesa. Co myslíš, že tam "loví".
Duchy. Nějaký šašek si udělal stránku na Ghost a ona chudák věřila, že má "přístroj" na měření karmy.
Prý jestli bych jí neporadil taky nějaký přístroj "na měření elektromagnetického pole". Těch je spousta, například pro TV a SAT,
pro měření pole elektromagnetických ventilů atd.
Tak jsem se kouknul, co to je za "přístroj" toho sedmilháře.
Samozřejmě podle předpokladu obyčejný klumprd na měření 20Hz až 20 kHz, čili slyšitelný zvuk.

http://www.ghost-shop.cz/Meric-EMF-mode ... escription

"snadno použitelný nástroj pro detekci paranormálních aktivit. Sílu elektro-magnetického pole znázorňují barevné diody, které lze též využít pro komunikaci s entitami. "

Ale zmíněný odborník se tvářil, že tam "něco zachytil", chudák kamarádka tomu věřila, než jsem jí to vyvrátil.
navíc daleko lepší detekci zvuku dosáhle s pořádným mikrofonem a záznamníkem s indikátorem, než tento "přístroj" z oblasti ptákovin.
Lidem z toho spolku to ale nikdo nevysvětlí, stejně jako těm praštěným babám, co píšou na Facebooku pod obrázek oblohy s čárami od letadel:
"Zase to na nás sypou..." Myšleno "chemtrails" čili jsou přesvědčené, že z letadel na nás vlády sypou chemikálie, aby lidi dostali nemoci.
Už jenom to, jak by asi přikázali leteckým společnostem to do letadel namontovat a tady to sypat, včetně například Emirates, to nevím.
Určitě něco podobného měly tedy i svazy B17 nad Německem za války, protože čáry byly také. :D
Záleží přece na vlhkosti vzduchu v dané výšce.
Zkoušeli to v šedesátých v USA, ale to jenom jako pokusy, ne že se to dělá všude. To si někdo našel ten článek a už se tomu věří jako skutečnosti.
Lidi jsou ochotni věřit kdejaké kravině, od falešných vír, což je vidět ve Španělsku po včerejšku, po kraviny typu ghost a chemtrails.

Jel jsem okolo řeky do Plané pro řetěz na kolo, Jupitera sebou :)
Přílohy
_DSC18891.jpg
_DSC18891.jpg (741.65 KiB) Zobrazeno 7008 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 135 mm
Čas expozice: 1/320 sec.
Clona: F/4
ISO: 100
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Flash did not fire, compulsory flash mode
Model: ILCE-7
Expoziční program: Manuální
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Center-weighted average
_DSC18901.jpg
_DSC18901.jpg (1.04 MiB) Zobrazeno 7008 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 135 mm
Čas expozice: 1/160 sec.
Clona: F/8
ISO: 100
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Flash did not fire, compulsory flash mode
Model: ILCE-7
Expoziční program: Manuální
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Center-weighted average
Uživatelský avatar
Stanley 900
 
Příspěvky: 8056
Registrován: 22 čer 2012 12:49

Re: Dobrá nálada č. 4

Příspěvekod FDF » 18 srp 2017 13:54

Halík,to je něco,co se němělo vůbec narodit,natož ještě učit na vysoké škole + dávat takovýmu národnímu škůdci ještě prostor v médiích. Špilberk by mu velice slušel:mrgreen: Obdivovatel jezuitů(možná sám skrytej jezuita).Jako Himler, obdivovatel a nadšenec Ignáce z Loyoly a jezuitského řádu.A kdo není nakonec papežem? jezuita ;)
Když chce někdo sloužit nemocným a má to třeba jako životní poslání,nic mu v tom nebrání.A nemusí být zrovna jeptiška.Josef II když rušil kláštery,tak zachoval všechny,který se věnovaly vzdělání a nemocným,ostatní (vyžírky)zrušil a dělal dobře. Ani papež s vyhrožováním kletbou nepochodil a po 300 letech musel vytáhnout paty a jet za panovníkem a ne naopak.A byl i humorista (Josef II) s papežem jednal v klášteře,kde papež nepochodil a za 2 hodiny po setkání byl klášter zrušenej a zabavenej :D
Oval:Možná bys byl překvapený jeho názory, rozhledem, postoji. Zrovna třeba v tom vztahu k jiným vírám.. Jojo,ten postoj je velice dobře znám,nedráždit muslimy,přijímat je po tisících do ČR,dodržet kvóty....tak tohle jsou přesně ty typy lidí,ty nemyslící "dobráci"co by nám sem zatáhli to svinstvo,co se děje v Evropě a nám se to zatím vyhýbá.Já jsem sledoval dost různých besed,kde perlil s těma svojema názorama :mrgreen:
FDF
 
Příspěvky: 2803
Registrován: 28 kvě 2012 16:46

Re: Dobrá nálada č. 4

Příspěvekod OVal » 18 srp 2017 14:08

FDF: Jo to je jedna z více věcí, kde s ním nemohu souhlasit...
Přílohy
DSC01811.jpg
DSC01811.jpg (1.05 MiB) Zobrazeno 7002 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 14 mm
Čas expozice: 1/125 sec.
Clona: F/11
ISO: 320
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Flash did not fire, compulsory flash mode
Model: ILCE-7RM2
Expoziční program: Priorita clony
Exposure bias: -10/10 EV
Metering mode: Pattern
Uživatelský avatar
OVal
 
Příspěvky: 2508
Registrován: 06 pro 2011 13:57

Re: Dobrá nálada č. 4

Příspěvekod FDF » 18 srp 2017 14:56

OVal:FDF: Jo to je jedna z více věcí, kde s ním nemohu souhlasit... Bohužel ale to ta nejpodstatnější věc pro nás.To ostatní je pro nás v podstatě nedůležité.Ale když chce někdo být tolerantní za cenu,že se tady budeme muset na každém kroku ohlížet,jestli nás nesrazí auto nějakého magora,nezabije výbuch v metru atd.atd.,na ulicích bude bordel že se tam budeme muset bát vyjít,nějaký ten "chudák,co utíká před válkou" nezabije nebo neznásilní dceru když jede do práce nebo z práce....to je pro mě životně důležité a ne jestli je nějakej pan Halík tolerantní k jiným náboženstvím.Pro mě je to jeden z těch zmetků,který o tohle svou blbostí ať už vědomě,nebo nevědomě vlastně usiluje,při tom všem jeho vzdělání.Vono ani u Hitlera,Himlera atd.se nedá nesouhlasit nebo souhlasit úplně se vším.Všade najdu v určitých pasážích něco i pozitivního.To stejný je i u Halíka.A je nepředstavitelné,když se takovej člověk dostane někdy k moci nebo se cpe i do politiky aby mohl něco ovlivňovat.Víru nikomu neberu,je to jeho soukromá záležitost,pokud tím nikomu neškodí. K čemu potřebuje církev pole,lesy,nemovitosti,majetky?Nestačil by ten kostel s farářem,kde se můžou věřící modlit,popovídat si,zařídit si třeba církevní phřeb,křtiny atd.když to chtějí.No,ale už odjakživa jsou v politice kde usilujou jen o jedno,majetek,mamon,moc nad druhýma.Tchán dělal dlouhý léta v důchodu kostelníka - uklízel kostel,zvonil,pohřby,mše atd.,dělal panu "profesorovi" blbce za 300 kč !!!měsíšně.Měl jsem několikrát tu čest si s panem "profesorem" promluvit.Asi to zní blbě, ale musel jsem se moc držet,abych mu nerozmlátil tu jeho jedovatou a prolhanou hubu.Zkrátka měl jsem možnost poznat tu víru a církev i z té druhé,méně známé strany.Že je v ČR cca 85 % atheistů,tak je úplně scestné,že bude církev vlastnit takovej díl státu jen proto,že to dokázala protlačit proti velké většině lidí.Snad se časem najde nějakej Josef II ;)
FDF
 
Příspěvky: 2803
Registrován: 28 kvě 2012 16:46

Re: Dobrá nálada č. 4

Příspěvekod josef38 » 18 srp 2017 15:01

Mrzí mě, že jsem dal svým obrázkem popud k podobné diskuzi.
Víra, či nevíra, to je každého osobní věc. Jen si myslím, že je zcela zbytečné obracet druhého na víru, či nevíru svou. (y) (y)
Trochu tolerance by to určitě chtělo!
Přílohy
Praha_poněkud_zadrátovaná.jpg
Praha_poněkud_zadrátovaná.jpg (1.23 MiB) Zobrazeno 6987 krát
EXIF-Data
Ohnisková vzdálenost: 135 mm
Čas expozice: 1/1000 sec.
Clona: F/8
ISO: 200
Whitebalance: Automaticky
Použití blesku: Ne
Model: LEICA M (Typ 240)
Expoziční program: Priorita clony
Exposure bias: 0 EV
Metering mode: Center-weighted average
Uživatelský avatar
josef38
 
Příspěvky: 14827
Registrován: 22 pro 2011 08:37

Re: Dobrá nálada č. 4

Příspěvekod FDF » 18 srp 2017 16:40

Víra, či nevíra, to je každého osobní věc. Jen si myslím, že je zcela zbytečné obracet druhého na víru, či nevíru svou. (y) (y)
Trochu tolerance by to určitě chtělo!
Tolerance je široký pojem,ano,vůči normálním náboženství a vírám,které nikoho neohrožují.Jenže v Evropě začíná už střet jedné víry se všemi bezvěrci i křesťany,zkrátka se všema.A to v evropských městech,na ulicích. Takže tady už nepomůže tolerance,ale ten nejbrutálnější zásah stylu když se kácí les,lítají třísky.Když to Evropa neudělá,je to její konec a můžeme pak zapalovat svíčky,kondolovat,tleskat,semkávat se a pokřikovat "my se nebojíme"každej týden.Tím to vyřešíme (y) Evropa je v NATO,v Unii,má jaderný zbraně,tanky,armády,letadla,lodě.Ale invaze primitivů s "ajfonama",seb.vestama a půjčenýma autama,mačetama a trhavinama z triperoxidu acetonu Evropu zničí a podmaní.Co se budu rozčilovat,co si volíme za "elity",to mame.
FDF
 
Příspěvky: 2803
Registrován: 28 kvě 2012 16:46

PředchozíDalší

Zpět na Kodakem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron